Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Çam Terebentin Yağı kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
eskiden doktorlar bepanthen li karışım veriyorlardı şimdi ne doktorlar yazıyor ne eczaneler yapma ilaçla uğraşıyor :s bu formül her eczanede var mıdır zorla yaptırayım ya da senin yazdığını deneyim

xxxxxx ben bunu denedim ama aspirin kullanmadım, sarımsak yağı buğdy yağı vardı bende onları da kattım içine sürdüm iki saat bekledim havluya sarıp.. sarımsak çok kötü kokuyodu ve hep koktum kendi kendime ama sonuç harikaydı kızlar... çok parlak ve çok yumuşaktı saçlarım.. yıkarkende tararkende tutam tutam dökülürdü saçlarım ama 5 teli geçmedi elime gelenler.. 15 günde bir yapıcam bunu ama diğer formülleride denemek istiyorumm....

Son düzenleyen: Moderatör:
slm arkadaşlar.Benimde saçlarım birkaç yıldır aşırı dökülüyor. Doktor bana saç dökülmesi için ketoral şampuan verdi. Acaba için eçam terebentin ve badem yağı eklesem bişey olurmu?yanıtlarsanız sevinirim.

ketoral kepek şampuanı onun yapısını bozma. ketoralı saçında bekleterek kullan, sonra normal kullandığın şampuanına çam terebentin damlat biraz.
badem yağı bakım yağı olarak sürülür zaten banyo yaparken kullanılmaz. badem yağlı formüller var onları karıştırıp saçına sürüp beklettikten sonra yıkayabilirsin.

Son düzenleme:

fiance çok teşekkür ederim.bende 1 gün ketoral kullanıcam. diğer günde normal şampuanıma çam terebentin ekledim onu kullanıcam.ayrıca mecitefendi diye bi markanın aktardan karışım yağını aldım banyodan 1 saat öncede onu sürücem saç diplerime . bakalım 1 ay sonra yine yazarım iyi geldimi diye.:)

Arkadaşlar ben yeni katıldım buraya, bende bu yazılanları okuduktan sonra cam terebentini kullanmaya karar verdim:) fakat ne kadar kullanacağımı bilmiyorum:S 400ml şampuana ne kadar koymalıyım bilmiyorum yardım edermisiniz?

ben bir kapak koyuyorum canm.. Okuduğum yorumlarda 25 damla filan koyan varmış.. ben damla olarak saymadım hiç...

ben bir kapak koyuyorum canm.. Okuduğum yorumlarda 25 damla filan koyan varmış.. ben damla olarak saymadım hiç...

:)) teşekkür ederim peki ne kadar kullandın faydasını gördün mü acaba,benim saçlarım çok yağlı iki günde hemen yağlanıyo, :S o yüzden kuruttugu yazıyoo burda saçıı :) bu benim için çok iyi ama dökülmeye faydasını görüdn mü ?

ben de aldım bugün, şampuana mı katsam yoksa adamın dediği gibi direk saçıma mı sürsem?

nee kepeğe de mi iyi geliyor o zaman bende alcam bundan
peki nasıl kullanılıyor kullanan yazsın
banyodan sonra mı banyodan önce mi yoksa banyo esnasında mı
peki durulanıyor mu durulanmıyor mu ne kadar damla kullanmak lazım
şidilik sorularım bu kadar

ben baya zaman kullandım çam terebentin yağını kullandığım süre içinde saç dökülmem durmuştu..ama ben şampuanın içine katıp kullandım üzerinde direk saça uygulamayın yazıyo benim bildiğim yakıcı bi yağ direk saç derisine uygulamak sakıncalı olabilir..bide başka yağlarla karışım yaparakta kullanılabiliyor..

aynen bende sampuanın içine koyup kullandım...ve sac dokulmelerım cok azaldı.sanırım sürekkli kullanmka gerekıyor cunku sampuanım bitince ara verdim ve sac dıplerim cok kaşınmaya basladı...tahminediyorum ki nedeni bu...

lütfen yardım eden kafam çok karıştı yaa.( bendede çam terebentin yağı var ama yıllardır duruyoo.kullanmadım hiç.acaba kullansam mı şimdi?yoksa tarihi felan varmıdır?geçmiş olabilir mi?bir de şampuanıma katmadan direkt sürsem nasıl olur cevap alıyım lütfen?????:18::18::18::18:

direk kullanılır mı hiç bir bilgim yok fakat bende dahil olmak üzere çevremde ki herkes şampuanın içine koyup kullanıyoruz...bir de yenisini almakta fayda var tabiki belki birsey olmaz ama aklımız da kalmasından sa yenisini almak daha iyi olacaktır.

Bende şampuana karıştırmıştım bana ve kardeşime çok iyi gelmişti saç dükülmesi kalmamıştı ve çok parlak duruyodu. tekrar alıp kullanıcm yine stresden dökülmeye başladı çnküü

öyleyse şampuan içi kullanalım teşekkürler :)

Bende çam terebentin yağını şampuanıma karıştırıyodum.. ayrıca onunla birlikte birde menekşe yağı karıştırıyodum. ikisindende birer kapak. menekşe yağı misss gibi kokuyodu ve parlaklık veriyodu saça, çam terebentinde hem uzatıyo hemde dökülmeyi engelliyo.
Üşendiğimden alamadım ne zamandır, bende en kısa zamanda alıp tekrar uygulamaya başlayayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…