Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Çam Terebentin Yağı kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
ne kadar kayıyosun ben 400 ml tresan şampuana şişenin 4/1 ini katmıştım , dediğin gibi dip kepek uç kuru oluyodu ama en azından dökülmüyodu. ona da razıyım yani
bir de sen hangi terentini kullanıyosun hangi şampuana ne kadar ?:18::18::18::18:

valla canım BİM'den almıştım ben.. 200 ml'e 20 damla uygun ama ben buyuk sampuana 1 kapak katıyorum+birazda badem yagi

çam terebentini şampuanıma bu sefer biraz fazla dökmüşüm saçlarım çok kurudu ve dokununca yapışkan hissi veriyor :KK43: şampuanın içine ne döksem yumuşar acaba badem yağı ya da argan yağı damlatsam bir damla işe yarar mı?

şampuana katıyorum ama benim saçıma yağ ve türevleri yaramıyo daha çok döküyor, terebentin esansı iyi gelmişti, esans almam lazım ama hep yağı var esansını bulamıyorum :KK43:
şampuana katıyorum ama benim saçıma yağ ve türevleri yaramıyo daha çok döküyor, terebentin esansı iyi gelmişti, esans almam lazım ama hep yağı var esansını bulamıyorum :KK43:
bende şampuanıma çam terabentin esansı döküyorum 400ml lik doğal bir şampuana 50 ml lik tatlı badem yağının yarısı ve aynı şekilde çamterabentin esansının yarısını dökün faydasını göreceginizden eminim doğal ürünler satan bir mağza keşfettim oradan alıyorum isterseniz ulaşabileceginiz bir link gönderebilirim. http://www.diyaron.com/lokman-hekim/yaglar/sena-sultan-cam-terebentin-esansi-50ml

ben şampuana kattım çamterebentin esansı..ama bende hiç fark etmedi bilemiyorum..yaklaşık 1 ay oldu benim ve hala yıkarken kurularken tararken kısacası her zaman dökülüyor..

Bende alıcam yarın aklıma koydum :)
Ama aklımda sorular var. Benim
saçlarım ince telli, boyalı ve aşırı yağlı(o
kadar yağlı ki hergün yıkıyorum).
Şuanlık bir sorunu yok saçımın ama
uzamasını istiyorum ve birazda gürleşse
fena olmaz :) Ben Dove şampuan ve saç
kremi kullanıyorum değiştirmekte
istemiyorum rutinimi Dove şampuana
katsam olurmu? Boyalı saçta bir yan
etkisi olurmu? Hergün kullanırsam bir
zararı olurmu? Benim saç tipimde aynı
durumda felan olanıpta kullananınız
varmı, varsa nasıl etkileri oldu?
Yardımcı olursanız sevinirim kızlar :)

Biz de şampuanımıza katıp kullanmıştık. Ben kokusundan rahatsız olduğum için bıraktım. Ama kullandığım süre boyunca ne kepek ne dökülme ne de kırılma sorunu yaşamadım.
Ee şimdi tabi dökülme arttı. Yeniden başlayabilirim kullanmaya.

Bende alıcam yarın aklıma koydum :)
Ama aklımda sorular var. Benim
saçlarım ince telli, boyalı ve aşırı yağlı(o
kadar yağlı ki hergün yıkıyorum).
Şuanlık bir sorunu yok saçımın ama
uzamasını istiyorum ve birazda gürleşse
fena olmaz :) Ben Dove şampuan ve saç
kremi kullanıyorum değiştirmekte
istemiyorum rutinimi Dove şampuana
katsam olurmu? Boyalı saçta bir yan
etkisi olurmu? Hergün kullanırsam bir
zararı olurmu? Benim saç tipimde aynı
durumda felan olanıpta kullananınız
varmı, varsa nasıl etkileri oldu?
Yardımcı olursanız sevinirim kızlar :)

saçlarım aşırı yağlı demişsiniz dove şampuan kullanıyorum deyince aklıma geldi söylemek istedim. ben dove şampuanı kullanınca saçlarım normalden daha hızlı yağlanıyor bikaç kişiden daha duydum bunu. belki sorun bu yüzdendir tabi yine de karar sizin

Bende degisik bir sey kullaniyorum findik badem ceviz cam terebentin yagi karisimi ama cok igrenc kokuyor asiri derecede kotu sizinde mi oyle kotu kokuyor :KK43:

400 ml sampuana 1 kapak çam terebentin, 1 kapak tatlıbadem yağı koydum. 1 aya kadar fark goremedim ama 2ci ayda kuaförüm bile inanamadı, saclarım cok hizli uzadi.

Bende yaklaşık 3 aydır kullanıyorum çok iyi geldi harika bişey saçlarım çok uzadı dökülmesi durdu hem kullanması da çok kolay:)

Benim sacimda gecen seneden kalma kina var. Bi sikinti olmaz dimi? Gerci olsa nolcak kanserli gibi dokuluyo sacim zaten :KK70: bi de hangi marka yagdan memnun kalinmis biliyo musun ona gore aliyim?
Bir sıkıntı olcağını sanmıyorum:) ben kullandıgım markadan memnunum fakat adı ezberimde değil şuan iş yerindeyim eve gidince bakıp söylerim size.

X