Çam ve Şakura Hastanesi İnfertilite bölümüne giden var mı?

Rujella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2015
84
10
33
Merhabalar Arkadaşlar, Ben 32 yaşındayım 5 yıllık evliyim ve 2 yıldır çocuk düşünüyoruz ama olmuyor çatlatma iğnesi vs. Oldum ancak olumlu sonuç alamamıştık, bende araştırmalarım sonucu çam ve Şakura Hastanesini gitmeye karar verdim. Ancak henüz tahliller kismindayim ve bayağı uzun sürecek gibi bu hastanede tedavi gören olumlu yada olumsuz sonuç alan var mı? Süreç nasıl ilerliyor bilgisi olan paylaşabilir mi?
Ve kan tahlili yapıldı ancak, henüz tüm tahliller bitmediği için Dr'a gösteremiyorum. Kan tahlilimi sonucunu da ekte paylaşacağım bilgisi olan yorumlayabilir mi rica etsem.
Bir de bu hastanede rahim filmi çektiren var mı?

Eklentiler

• IMG_20230715_123704.jpg
    IMG_20230715_123704.jpg
    114,9 KB · Görüntüleme: 173
Son düzenleme:
Merhabalar süreç hakkında bilgi verebilecek kimse yok mu?
Merhaba bende camsakurada tedaviye başladım..Dr zeki muzaffer duman.. tüm testlerin bitti rahimde polip çıktı 2 tane histereskopi ameliyati ile o iki polip alındı..artık hiç bir problem kalmadı ama doktor bana sepebsiz infertilite dedi adet olunca gel aşılama yapacağız diye ..elime bir kağıt verdi gerekli belgeler...ben bugün adet oldum ama aşılama olmak istemiyorum o yüzden de gitmedim kararsızım..

Siz ne durumdasiniz, size neler önerildi..Doktorunuz kimdi
Merhabalar bende tahlillerimi ancak tamamladım hsg için Aralık sonuna gün verdiler, bende özel de yaptırdım tüplerim tikali çıktı tüp bebek dedi tüm doktorlar, cam ve sakura da devam edecek miyim bilmiyorum çünkü heyet vs. Süreçleri sanırım bayağı uzun sürüyormuş ve ben zaten 33 Yaşındayım vakit kaybetmek istemiyorum o nedenle bilemiyorum.

Merhaba bende camsakurada tedaviye başladım..Dr zeki muzaffer duman.. tüm testlerin bitti rahimde polip çıktı 2 tane histereskopi ameliyati ile o iki polip alındı..artık hiç bir problem kalmadı ama doktor bana sepebsiz infertilite dedi adet olunca gel aşılama yapacağız diye ..elime bir kağıt verdi gerekli belgeler...ben bugün adet oldum ama aşılama olmak istemiyorum o yüzden de gitmedim kararsızım..
Aşılama için ne gibi evraklar istiyor heyete mi girmeniz gerekiyor yine.

Ben de çam sakuraya gittim hsg istedi eylülde hsg istedi 2024 mar 25 e verdiler şuan bıraktım özel de pahalı bana birşey de söylemediler hsg çekildikten sonra souç bakacakmış dr zeki muzaffer duman benim de anlamadım hiçbirşey hevesim de kaçtı

Merhaba benim de perşembe günü muzaffer beye randevum var , özel hastaneye gidiyorum ama hsg için gidecektim, o gün içerisinde çekilmiyor mu hsg

Ben de çam sakuraya gittim hsg istedi eylülde hsg istedi 2024 mar 25 e verdiler şuan bıraktım özel de pahalı bana birşey de söylemediler hsg çekildikten sonra souç bakacakmış dr zeki muzaffer duman benim de anlamadım hiçbirşey hevesim de kaçtı
Merhaba benim perşembe günü muzaffer beye randevum var , normalde özel bir doktora gidiyorum, hsg çektirmek için gideceğim muzaffer beye, o gün içerisinde mi çekiyorlar hsgyi

Merhabalar bende tahlillerimi ancak tamamladım hsg için Aralık sonuna gün verdiler, bende özel de yaptırdım tüplerim tikali çıktı tüp bebek dedi tüm doktorlar, cam ve sakura da devam edecek miyim bilmiyorum çünkü heyet vs. Süreçleri sanırım bayağı uzun sürüyormuş ve ben zaten 33 Yaşındayım vakit kaybetmek istemiyorum o nedenle bilemiyorum.
Çok geçmiş olsun Hsg ağrılı mıydı

Arkadaşlar ben de cam ve sakura hastanesinde tedavi oldum benimki sebepsiz infertilite dedi.. aşılama yapacağız dediler ama ben hazır hissetmiyorum..aşılama yapanlar var mı nasıl bir süreç ve fiyatları nasil..zaten tutma şansı çok düşük acaba direk tüp bebeğe mi gecsem

Arkadaşlar ben de cam ve sakura hastanesinde tedavi oldum benimki sebepsiz infertilite dedi.. aşılama yapacağız dediler ama ben hazır hissetmiyorum..aşılama yapanlar var mı nasıl bir süreç ve fiyatları nasil..zaten tutma şansı çok düşük acaba direk tüp bebeğe mi gecsem
Canım ben çam sakura da tedavi görüyorum 1. aşılama oldum tuttu fakat dış gebelik geçirdim 6 aylık kounma sürecim vardı bu ay adet olmayı bekliyorum 2. aşılama işlemine başlayacağız tüp bebek için 2 aşılama zorunlu dediler yoksa doğal yoldanda dış gebelik geçirdim ve tek tüpüm alındı 2. aşılamayı sırf tüp bebek raporu için yapacağım allaha emanet yapacağım yani tekrar dış gebelik olmaz umarm. Sormak istediğin ne varsa yanıtlayabilirim 1 senedir içli dışlı oldum infetilite bölümü ile :)

Canım ben çam sakura da tedavi görüyorum 1. aşılama oldum tuttu fakat dış gebelik geçirdim 6 aylık kounma sürecim vardı bu ay adet olmayı bekliyorum 2. aşılama işlemine başlayacağız tüp bebek için 2 aşılama zorunlu dediler yoksa doğal yoldanda dış gebelik geçirdim ve tek tüpüm alındı 2. aşılamayı sırf tüp bebek raporu için yapacağım allaha emanet yapacağım yani tekrar dış gebelik olmaz umarm. Sormak istediğin ne varsa yanıtlayabilirim 1 senedir içli dışlı oldum infetilite bölümü ile :)
Merhaba geçmiş olsun öncelikle, bende tedaviye başlsdım sakura , aşılama olacağım iğne yapıyorum 3 gündür, aşışama işlemi nasıl oluyor sakurada biraz bahsedebilir misiniz? Kaç gün kontrole çağırıyolar yumurtalar kaç mm iken çatlatıyolar, ilk aşışamam olacak sebepsiz infertilite var inşallah sonuç alırım, aşılamayı kim yapıyor uzman mı asistan mı ve nerede yapılıyor bilgilendirirseniz sevinirim

Merhaba geçmiş olsun öncelikle, bende tedaviye başlsdım sakura , aşılama olacağım iğne yapıyorum 3 gündür, aşışama işlemi nasıl oluyor sakurada biraz bahsedebilir misiniz? Kaç gün kontrole çağırıyolar yumurtalar kaç mm iken çatlatıyolar, ilk aşışamam olacak sebepsiz infertilite var inşallah sonuç alırım, aşılamayı kim yapıyor uzman mı asistan mı ve nerede yapılıyor bilgilendirirseniz sevinirim
Canım hayırlı haberler alırsın inşALLAH kontrole çağırma aralığı kişiye bağlı hafta 2-3 kez gittiğiğim oldu. pazartesi 16 mm iken salı gecesi de çatlatma iğnesi olmuştum aşılamaya perşmebe günü yapılması için işlemler başlatıldı. aşılama işlemi tüp bebek bölümnde oluyor zemin katta . profösör doktor ibrahim polat yaptı benim aşılamamı asistanlar da yanında oluyor hiç acılı bir işlemi yok. perşembe sabah tüp bebeğe gidip eşim örnek verdi sperm yıkanıp hazırlanıyor saat 14:00 de aşılama yapıldı. benim olduğum hafta muzaffer hoca izindeydi kendisi de yapıyor diye biliyorum ben.

Merhaba bende çam sakura hastanesinde muzaffer beyin hastasıyım tüm kan tahlilleri vs yaptırdık sadece rahim flimi kaldı onun için de temmuzun 30. Gün verdiler. Çam sakura da hgs çok ağrılı oluyor mu ? Yoksa özelde mi önerirsiniz ?

Merhaba bende çam sakura hastanesinde muzaffer beyin hastasıyım tüm kan tahlilleri vs yaptırdık sadece rahim flimi kaldı onun için de temmuzun 30. Gün verdiler. Çam sakura da hgs çok ağrılı oluyor mu ? Yoksa özelde mi önerirsiniz ?
Merhabalar bende bu sürece yeni girdim. Martın 1 inde Süleymaniye hastanesinde çekildim + çam ve sakurada ileri tarihe verdikleri için) çok ağrılı bir işlem değil. Zaten 5 dk sürmedi bile. O anlık kısa süreli bir acı yani çok hafif. Özele boş yere param vermeye gerek yok. Devlette erken tarih bulabilirseniz

Arkadaslar ben bu doktora gözüktüm
Ama baya sinirli konuşturmuyor ilk gidişim buraya daha önce bakirkoy hastanesi gitmiştim böyle doktor görmedim

X