Çamaşır Kurutma Makinesi Kullananlar

bluecam

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2023
517
316
Kızlar herkese merhaba ,
Çamaşır kurutma makinesi aldım yarın kurulumu olacak inşAllah. (Beko Marka)

etraf kullanırken çektiriyor eskitiyor diyenler vs. çok memnunum bütün toz sorunum bitti diyenlerle dolu

Kullanırken dikkat etmem gerekenler neler ?
Siz memnun kaldınız mı ?

Kızlar herkese merhaba ,
Çamaşır kurutma makinesi aldım yarın kurulumu olacak inşAllah. (Beko Marka)

etraf kullanırken çektiriyor eskitiyor diyenler vs. çok memnunum bütün toz sorunum bitti diyenlerle dolu

Kullanırken dikkat etmem gerekenler neler ?
Siz memnun kaldınız mı ?
Senelerdir kullaniyorum cook memnunum. Ben hic camasir asmam surekli kurutmaya atarım. Kotlar atılmaz falan diyolar kotlarıda atarım sadece şuna dikkat ediyorum kot varsa camasirlarin icinde kot ayarinda atiyorum kurutmaya. Geri kalan herseyi karmada kurutuyorum hic bisey çekmedi simdiye kadar kiyafetlerimizde eskimiyo kac senedir giydigim kiyafetler var 🤗

Senelerdir kullaniyorum cook memnunum. Ben hic camasir asmam surekli kurutmaya atarım. Kotlar atılmaz falan diyolar kotlarıda atarım sadece şuna dikkat ediyorum kot varsa camasirlarin icinde kot ayarinda atiyorum kurutmaya. Geri kalan herseyi karmada kurutuyorum hic bisey çekmedi simdiye kadar kiyafetlerimizde eskimiyo kac senedir giydigim kiyafetler var 🤗
Ay sanırım bunu okuyunca çok mutlu oldummm çektirirse diye şimdiden korkmaya başlamıştım

Ay sanırım bunu okuyunca çok mutlu oldummm çektirirse diye şimdiden korkmaya başlamıştım
Yok canim ceken eden hic bisey olmuyo ki kot ayarina dikkat et sadece. Bide mesela nevresimleri carsaflari kuruturken dolanabilip ic tarafi nemli kalabiliyo acıp duzleyip tekrar koyunca tamamen kuruyo. Inan ki camasir asmiyorum ben senelerdir. Camasirlarinizdsn cikan tozu kılı saçı gorunce iciniz daha cok rahatlicak😀

Bende herşeyi karmaya atıyorum ama eşimin bir iki kazağı aşırı bollaştı. Kazak türü atmıyoruz diyenler vardı ben dinlemedin attım. Ama hala atmaya devam ediyorum aşırı pratik birşey herkes almalı 🥰

Yok canim ceken eden hic bisey olmuyo ki kot ayarina dikkat et sadece. Bide mesela nevresimleri carsaflari kuruturken dolanabilip ic tarafi nemli kalabiliyo acıp duzleyip tekrar koyunca tamamen kuruyo. Inan ki camasir asmiyorum ben senelerdir. Camasirlarinizdsn cikan tozu kılı saçı gorunce iciniz daha cok rahatlicak😀
ben zaten astım hastasıyım , kuruyan çamaşırları toplarken beni görmeniz lazım

Bende herşeyi karmaya atıyorum ama eşimin bir iki kazağı aşırı bollaştı. Kazak türü atmıyoruz diyenler vardı ben dinlemedin attım. Ama hala atmaya devam ediyorum aşırı pratik birşey herkes almalı 🥰

bende allah ne verdiyde doldurup karmaya atarım artık :KK70:

Ben kazak hırkalarimida atiyorum hatta gecen annem bendeydi diyo ki bu kiz ne bulsa kurutmaya atıyo😀 ama kazaktan kazaga farkediyodur belki

Ben kotları atmıyorum. Kazak kumaş pantolon da atmıyorum çekerse diye. 3 4 senedir kullanıyorum memnunum. Ama çekme sorunu yaşıyorum ben az da olsa iç çamaşırlarımda falan belli. Ayrıca yıpranma da yaşıyorum aynı şekilde iç çamaşırlarının lastik kısımlarında falan. Ama yine de memnunum 😂

Daha bugün eşimin poları bana göre oldu ama kurutma vazgeçilmezim😅 Aslında o poları da daha önce defalarca atmıştım😭 Kotları falan hepsini birden atıyorum kotlarda bir sıkıntı yaşamadım henüz. İyi günlerde kullanın🖤

kızlaaar çamaşırlardan çıkanlardan dolayı şoktayım toz tüyyy , bu nedirrr yaaa ve çok memnunum bu zamana kadar almayan aklıma diyorummm

Konuya sonradan bakacaklar için önerim kesinlikle ısı pompalı alın ve kıyafetleri programına uygun atın çekme yaşamazsınız. He bu tabi kotları sırf kotlara mı atayım değil de mesela sentetikleri ayırabiliyorsanız ayırın ayıramazsanız çok önemli değil deli deli sıcakta kurutmayacaksanız (gardrop kuruluğu yeterli), yünlüleri ve outdoorları kesinlikle programında kurutun. :)

Yeni ev kurdum. En makul eşya hangisi, en gerekli eşya hangisi diye sorsalar bir numarayı kurutma makinesine veririm. İnanılmaz büyük rahatlık ve hijyen. Bendeki Vestel marka, çok memnunum. Çamaşırlar çekmiyor.

Kurutma makinesi kullanali evde toz kalmadi resmen. Her gun supurgenin filtresi dolardi o kadar toz olurdu evde. Simdi hic olmuyor.

X