Çamaşır suyu ile gebelik testi eski yöntemler kızlar bilen gelsin

Aman sal boşver 😉

Benim ananem yavrusu ateşler içinde titrerken hep sararmış terletmeye çalışırmış bir evladı öyle kaybetti … şimdi eskiler bilir diyelim mi ???
Şansına bazıları gebe çıkmıştır yani be alaka ?
Ananeme sormasını istiyor kadın yaşlılıktan dün akşam ne yemeği yaptığını bile hatırlamıyor bana kocakarı ilaçlarını testlerini sayacak hafızası şuan mevcut bile değil kırıldım 😐😐

Bende bir eczacıyım ve anne annelerimizin geleneklerine saygı duyup denemek cahillik değildir eminim sende anneanne sorsan bir sürü eski ise yarar yöntemler öğrenirsin çünkü eskiden başka çareleri yoktu tıp ilerlememisti bunu belirtmek istedim ☺️

Çok affedersiniz ama neden test bulamadınız?

Eğitim durumu lise
Mesleği ev hanımı
Yaş 22
Evde çamaşır suyu ile gebelik testi yapıyor

Sonra eczacıyım diyor gülünce.

Bebeğim yaş doğruysa git azcık kitap kitap oku.

Eklentiler

• Screenshot_20230102_195540_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_20230102_195540_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    86,2 KB · Görüntüleme: 58
İslam ile ilgili bilgiler paylaşıp profil resmine Diana resmini koyan Allaha gorumcesi gibi cahil olmadığı için şükür eden bir insanın eczacı olmama üzülme gerçeği kadar, saçma bir şeysin
Ayyy sen bu yüzden sessizdi profilleri inceledin... Benden de çıktı mı bişeyler. Merak ettim?

Eğitim durumu lise
Mesleği ev hanımı
Yaş 22
Evde çamaşır suyu ile gebelik testi yapıyor

Sonra eczacıyım diyor gülünce.

Bebeğim yaş doğruysa git azcık kitap kitap oku.
Tatlım lise mezunları özel derler alıp üniversite onaylı sertifika aldıktan sonra eczane de eczane yardımcısı oluyor ve bunu bilmeyecek kadar sizler cahilsiniz inanamıyorum o kadar çok meslek ile ilgili bir bilginiz ve gereğiniz yok ki size kalkıp bunu ispatlasam başka bir eksikliğinizi gösterecek siniz ve ben sizi egitemem buna zamanım yok

İslam ile ilgili bilgiler paylaşıp profil resmine Diana resmini koyan Allaha gorumcesi gibi cahil olmadığı için şükür eden bir insanın eczacı olmama üzülme gerçeği kadar, saçma bir şeysin
Ahhhhh kiyamisu ağırına mı gitti az su üç … 22 yaşındasın büyüdükçe algılarsın benim yaşam tarzımı… bu arada çok fokurdadıysa kesin kız 🥹

Tatlım lise mezunları özel derler alıp üniversite onaylı sertifika aldıktan sonra eczane de eczane yardımcısı oluyor ve bunu bilmeyecek kadar sizler cahilsiniz inanamıyorum o kadar çok meslek ile ilgili bir bilginiz ve gereğiniz yok ki size kalkıp bunu ispatlasam başka bir eksikliğinizi gösterecek siniz ve ben sizi egitemem buna zamanım yok

Eczacıyım denebiliyor mu peki eczane yardımcısı olunca. Bunu da bilmiyorum da çünkü.

Öncelikle, senden yaklaşık 5 yaş kadar büyüğüm geri bas. 22 yaşında lise mezunusun bir eczacıyım diyorsun bir başka birşey diyorsun. Ben bizzat kimya üzerinde yüksek lisans yapmış hocalar tarafından bi bilgiye sahipken neden sen gibi internetten bakma gereği duyayım. Cahilliği kendine göre şekilleyemezsin. Bunun sana saygılı bir şekilde yanlış olduğunu söyledim. Bana hala geçmişimiz diyorsun atalarımız diyorsun tıp gelişmemişti diyorsun. Uyan dünyaya tıp gelişti, herşeyin bilimsel açıklaması var. Yaptığın terbiyesizlik, inşallah buna da kendine uygun bi açıklama bulursun 22 yaşındaki eczacı kız 😂
Öncelikle, senden yaklaşık 5 yaş kadar büyüğüm geri bas. 22 yaşında lise mezunusun bir eczacıyım diyorsun bir başka birşey diyorsun. Ben bizzat kimya üzerinde yüksek lisans yapmış hocalar tarafından bi bilgiye sahipken neden sen gibi internetten bakma gereği duyayım. Cahilliği kendine göre şekilleyemezsin. Bunun sana saygılı bir şekilde yanlış olduğunu söyledim. Bana hala geçmişimiz diyorsun atalarımız diyorsun tıp gelişmemişti diyorsun. Uyan dünyaya tıp gelişti, herşeyin bilimsel açıklaması var. Yaptığın terbiyesizlik, inşallah buna da kendine uygun bi açıklama bulursun 22 yaşındaki eczacı kız 😂

Off yine ceza yiyeceğim ama neyse çok kısa birşey iletip gitmek istiyorum.
O senin belge dediğin şey sertifika balım. Abartmak gibi olmasın ben bunlardan 6 tane aldım zaten. Parasını veren alıyor yani.
Herşeyi Google dan öğrenirken inşallah hastalar ilaç sorunca da Googlea bakıyorsunuz. Pek denk değiliz. İyi günler dilerim

Eklentiler

• IMG_20230102_200406.jpg
    IMG_20230102_200406.jpg
    139,1 KB · Görüntüleme: 61
Şimdi sen benden 5 yaş büyüksün diye saygı istiyorsun fakat artık bu devirde haklı bildiğini savunmak yaş ile ilgili değil bak ne kadar cahil bir düşüncen var ve biz ancak bu kadarını gördük ayrıca eczane yardımcısı olmak için lise mezunu yeterli üniversite onaylı özel kurslarda sınavlarını başarı ile geçtikten sonra sertifika alıyorsun ve eczanelerde eczane yardımcisi olarak calisaviliyorsun bak bir bilgi daha öğrendin

Şimdi sen benden 5 yaş büyüksün diye saygı istiyorsun fakat artık bu devirde haklı bildiğini savunmak yaş ile ilgili değil bak ne kadar cahil bir düşüncen var ve biz ancak bu kadarını gördük ayrıca eczane yardımcısı olmak için lise mezunu yeterli üniversite onaylı özel kurslarda sınavlarını başarı ile geçtikten sonra sertifika alıyorsun ve eczanelerde eczane yardımcisi olarak calisaviliyorsun bak bir bilgi daha öğrendin
Öyle mi dersin, diğer mesajıma bak bakalım o özel ders dediğinden ben kaç tane almışım😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 parayla meslek satın almışsın ve kendini 4 5 sene eczacılık okuyan arkadaşlarla denk tutuyorsun. Anam biz okulda 4 sene boşuna bilek çürütmüşüz. Sen gibi parayla alsamda kimyagerim diyebilirmişim nasılsa 😂😂😂

X