Çamaşır suyu ile gebelik testi eski yöntemler kızlar bilen gelsin

Kağan Kocatepe gibi bir doktoru eklemiş adam bile yani eczanelerden alamıyorsanız netten alın testi ama bunlara itibar etmeyin diyor 🥹 Atttığı videonun açıklaması :İdrarda çıkan beta HCG hormonunu algılayan modern gebelik testleri hem ucuz, hem de kolay ulaşılır hale gelmiştir ve hamilelik olup olmadığını anlamada hızlı sonuç verirler. Bu nedenle yanlış sonuç verme ihtimali yüksek olan bu ev yapımı testlere itibar etmemek gerekir.

Şimdi sen benden 5 yaş büyüksün diye saygı istiyorsun fakat artık bu devirde haklı bildiğini savunmak yaş ile ilgili değil bak ne kadar cahil bir düşüncen var ve biz ancak bu kadarını gördük ayrıca eczane yardımcısı olmak için lise mezunu yeterli üniversite onaylı özel kurslarda sınavlarını başarı ile geçtikten sonra sertifika alıyorsun ve eczanelerde eczane yardımcisi olarak calisaviliyorsun bak bir bilgi daha öğrendin
İyi de canım benim sen eczacıyım dedin eczane yardımcısıyım demedin ki 🤷‍♀️

Kızlar ben bayağı merak ettim eczacılık okuyan arkadaşıma yazdım ne nedir diye. Cevap verince bizzat konu sahibine ileteceğim hepimiz kurtulmuş olacağız bu durumdan

Kızlar 2 gün önce kaset testi yaptım çok hafif gölge gibi çıktı ikinci çizgi bu günde test bulamadım eczanede meraktan catlıycam, evde eski yöntemi denedim 3 kaşık çamaşır suyu üstüne idrarı döktüm hemen köprüdü kopurmesi gebelik var demekmiş kızlar bilen varmı
Hcg testinin idrarda bulamadığı hcg’yi, çamaşır suyu buldu diyorsunuz yani.

Eklentiler

• IMG_20230102_210414.jpg
    IMG_20230102_210414.jpg
    78,6 KB · Görüntüleme: 60
Mantıken saçma zaten öyle olsa ne gerek var fakültede kafa patlatmaya öyle değil mi?
Ya tabiki, fakülte için aylarca belki yıllarca çalışıyorsun. Üstüne fakültede vize final bütünleme çalışıyosun hepsini geçersen ortalamaya bağlı mezun oluyosun harcadığın milyarlar cabası. Ben 2020 mezunuyum o dönemlerin parası ise 60 70 binden çok daha fazlasını harcadım üni dönemi. Gelmiş 100 liraya alınan belge ile bir tutuyorlar şunu. Ayar oluyorum

Ya tabiki, fakülte için aylarca belki yıllarca çalışıyorsun. Üstüne fakültede vize final bütünleme çalışıyosun hepsini geçersen ortalamaya bağlı mezun oluyosun harcadığın milyarlar cabası. Ben 2020 mezunuyum o dönemlerin parası ise 60 70 binden çok daha fazlasını harcadım üni dönemi. Gelmiş 100 liraya alınan belge ile bir tutuyorlar şunu. Ayar oluyorum
Maalesef ülkemizde özellikle şu son zamanlarda okumak çabalamak çoğunluk için çokta şey değil… gerçekten eğitime saygı önemli.

Maalesef ülkemizde özellikle şu son zamanlarda okumak çabalamak çoğunluk için çokta şey değil… gerçekten eğitime saygı önemli.
Okumak dönemimizin çaresi değil 😊 üzülerek söylüyorum ancak okumak maalesef şuan geçinmek için yeterli şey değil. Umarım arkadaşta okuyup biraz ders alır buralardan

konu denk geldi yazmak istedim. ilk bebegi denedigimit zamanlarda bende ne cesit test varsa hepsini denemistim yapmistim. sacma biliyorum ama ne zarari olacakki eglencesine yapayim dedim. ve kimyasal gebelik gecirdigimde gercekten icinde görünen ve yukariya dogru cikan farkli baloncuklar vardi. sonrasinda denedim ama hicbirsey olmamisti. hatta catlatma ignesinden sonrada denedim yine bise olmadiydi. yani bence fikir edinmek icin yapilabilinir öylesine. cok deger yüklememek gerek ama bende olmustu bu dogruydu. eger olursa sirf merak ettigim icin yine deniycem normal testlerde positif görmek nasip olursa insallah

Yorumun için çok teşekkür ☺️maalesef yine adet gördüm. Bu ay ovülasyon testi aldım bir kaç gündür kullanıyorum umarım fayda eder 😌

X