Camdaki Kız

Ömrümün sonuna geldim gibi bir şey dedi. Bence Feride hasta. Ondan umuyorum ki gider yoksa o korsenin beş katlısını giydircem ona 😳
Evettt acaba bende duydum onu ama kadıncagızz neler yaşadı ilk kızından ilkbaşta bende kin kustum ama durum başka 2 ci kızınıda böyle korumak istedi ilkini koruyamadım diye diye hasta oldu
Evet yaa bende heyecanla bekliyorum nasıl olcak diye. kitaptaki gibi olursa baya baya olaylar yani . Bekleyelim bakalım😂
Kitap okuyunca izlemek daha iyi heyecna oluyo hele

Evettt acaba bende duydum onu ama kadıncagızz neler yaşadı ilk kızından ilkbaşta bende kin kustum ama durum başka 2 ci kızınıda böyle korumak istedi ilkini koruyamadım diye diye hasta oldu

Kitap okuyunca izlemek daha iyi heyecna oluyo hele
Kitabı daha güzel dizinde biraz abartmışlar ama ikisi de ayrı heyecanlı 😊

• Muhteşem
Reactions: Jou
Nalan gerçek kızları değil aslında olay çok başka diyorum . Başka da bişey demiyim 😂😂

• Komik
Aynen canım gerçek kızı değill ama sanırım söyliycekler babası suçluyum dedi söylememiz lazımdı dedi
İlla söylücekler canım ama heyecanı kaçmasın diye uzatırlar .. bende Nalan’a çok üzülüyorum bide gerçek bi hikaye olunca daha üzücü

• Beğen
İlla söylücekler canım ama heyecanı kaçmasın diye uzatırlar .. bende Nalan’a çok üzülüyorum bide gerçek bi hikaye olunca daha üzücü
Aynenn bak gerçek hikaye olunca dedim neelrde varmış yaa düşünsene o korse sabah akşam afedersin dışarda birşey içemiyorsun wc ye gidemicem diye ayy düşünmek bile çok kötü 🤦‍♀️

Aynenn bak gerçek hikaye olunca dedim neelrde varmış yaa düşünsene o korse sabah akşam afedersin dışarda birşey içemiyorsun wc ye gidemicem diye ayy düşünmek bile çok kötü 🤦‍♀️
Öyle valla kendince kızı korumaya çalışmış ama kızın hayatını mahvetmiş. Okurken , izlerken bizim psikojimizi bile bozdular. Onları yaşayan kızı düşünemiyorum bile..

• Üzgünüm
kaplumbik kaplumbik aaayyy inanmıyorum ya anasının yaptığını görüyormusun birazdan dedi resmen camda izliyo kızının yaşantını eee pesss yaaa
Başladığından beri takip edemedim ama bu sahneyi gördüm. Ya ne iğrenç bi kadın. Kızı da öyle bi korkutmuş ki sesini cikaramiyo . Ay ben sinir oldum burda

• Kızgınım
Başladığından beri takip edemedim ama bu sahneyi gördüm. Ya ne iğrenç bi kadın. Kızı da öyle bi korkutmuş ki sesini cikaramiyo . Ay ben sinir oldum burda
Senmi benmi yaaa manyak karııı
Bi durr kızın zaten hazır değil oldumu olacak yaniii muzo farkediyo amaa bak gordünmü ayyy çok utanç verici🤦‍♀️ muzoda nalana aşık oldu

X