Camdaki Kız

Ay inanmıyorum bi yerde anası bi yerde muzo izliyo resmen şaka gibi ya bu ne kadın dürbünle izliyo . Çok abartmışlar komik olmuş 😂

Hayır, yarın. 🥺
Fakat fragmanda deli Feride'yi dürbünlü gördüm 🧐
Niye kız yarın
Feride kızını mahvettii mahv tamda orda bitti görücem dedi birlikte olmasını istedi zorla ya zaten kız hazır değill deli etti benii desen sedatt onu bırakıp gitcek başkalarına ya

Niye kız yarın
Feride kızını mahvettii mahv tamda orda bitti görücem dedi birlikte olmasını istedi zorla ya zaten kız hazır değill deli etti benii desen sedatt onu bırakıp gitcek başkalarına ya
Dava dosyalarımı bitirmem lazım. Iş bitmiyor bende bu aralar. 🥺
Yarın tekrarını izleyip gelcem buralara Jouuu 😍
Sedat zaten Cana'yla kırıştırıyor, pislik herif.
Feride'nin karşısına kendinden deli biri çıkmalı 🤪

• Komik
Reactions: Jou
Dava dosyalarımı bitirmem lazım. Iş bitmiyor bende bu aralar. 🥺
Yarın tekrarını izleyip gelcem buralara Jouuu 😍
Sedat zaten Cana'yla kırıştırıyor, pislik herif.
Feride'nin karşısına kendinden deli biri çıkmalı 🤪
Aaaa kolay gelsin canım benimm hayırli haberdir inşallah dava dediğin 😒
Çok sevinirimm izlede gell dedikodu yapalumm🤩🤩
Hiç sorma feride anasını etti beni ya kızı ne zora soktu cana dan sebep korktu zaten sedat bırakmaz nalanı ama muzo ya çok üzülüyorumm tamda nalana laikti cünkü nalan bitek ona açılıyor sedat bi poh işe yaramaz çıktı
Sedat zaten saf cana yla konuşsun anında yumuşuyor pustt

Muzo da mı gördü sevişmeye başladıklarını?
Nalan' a da pes yani. Cana' ya takır takır cvp verebiliyor ama Feride'ye perdeyi kapatmicam diyemiyor.

• Kızgınım
Muzo da mı gördü sevişmeye başladıklarını?
Nalan' a da pes yani. Cana' ya takır takır cvp verebiliyor ama Feride'ye perdeyi kapatmicam diyemiyor.
Görmedii ama aşağıdan o kapıdan çıkıp artık evden giderken tam yukarı doğru bakarken camda nalanla sedat nalanın karşıya bakarken gördü o baktığı yerede döndü baktıki feridee aman allahımmm utanmazz karı dedim ya
Gerçekten can a ya çok güzel cvp veriyor anasına diyemiyoki ben kapatamam ayyy yaparken bile izledii fragmanda belli zaten muzo da feridenin baktığı eve çıktı zaten olayın ne pohh olduğunu da anladı tam bi utangaçlıkk ama babası niye bağırıyor onu çözemedim o mankenlik konusundamı acaba butün herkes gördü diyor annene ne açıklıcaksın diyo offf buhafta olaylar olaylar fena olcak🤦‍♀️

camdaki kızın kitabını okuyan var mı acaba aranızda
selen ile levent çocuk konusunda neden uzlasamıyorlar
selen cocuk sorularında hep kacıyor çok merak ettım

camdaki kızın kitabını okuyan var mı acaba aranızda
selen ile levent çocuk konusunda neden uzlasamıyorlar
selen cocuk sorularında hep kacıyor çok merak ettım
canım kendinle ilgili problemi var bi telefonda doktorunla konuşurken pek bi duraksadıı
sanırım çocuğu olmucak buyüzden eşinede söyleyemiyor
yoksa oda niye istemesinki anne olmayı

Son düzenleme:
2 ci fragmanı çıktıı çok fena kavga var olay sinirler gerilmelerr ooffff nalan mahvoldu
sedat gitmiş gene cana yla buluşmuş anasını dinlemedii sedat şansını çok zorluyor çok nağlett pislik heriff

Bende izleyemedim bu akşam sonunu yakaladım. baya olaylı bi bölüm sanırım . Ama sonunda gizemli Hayri’yi görebildik çok şükür 😂😂

• Komik
X