Camlar

Aynen şu alet

Eklentiler

• IMG_0668.jpg
    IMG_0668.jpg
    14 KB · Görüntüleme: 57
İlk önce bulaşık makinesinin parlaticiysiyla siliyorum sonra duru su yapıp onla siliyorum normal emici bi bezle kuruluyor is tmmdir. :halay:

Güneş vururken silmiyorum soğuk havlardada silmiyorum ama parlatamadim bi türlü. Dediğiniz ürünleri deniycem gazete kullanmadim hiç birde onu deneyim
Bende gazeteyle sildim dun ilk defa sonuc kolay ve temiz camlar:)))
Silikonlu temizleyicilerde leke birakti bende

Haftada 1 iki kere tozla
Bende gazeteyle sildim dun ilk defa sonuc kolay ve temiz camlar:)))
Silikonlu temizleyicilerde leke birakti bende
Gazete beyaz penlerde iz bırakıyor diye duydum kenarlarını silerken değerse diye düşündüm hiç. Kullanmadim

Yok canm birkmdi ama ben beyaz yerlrni bezle siliyorum cami kurutuyorum bnm zaten beyaz pimapenler

konu sahibi camları değiştir annen hep dalin şampuan ve suyla karışık sirke kullanır gazte ile suyunu alıp bezle kurular

Haftada 1 iki kere tozla

Gazete beyaz penlerde iz bırakıyor diye duydum kenarlarını silerken değerse diye düşündüm hiç. Kullanmadim
Dedigin gibi gaztyi surdum pende oz birkti ben pene surmuyorum penleri bezle siliyorum cami gazeteyle kurutuyorum iz kalmiyor Gju Gju

ben normal ıslak bezle siliyorum önce tozunu kirini alsın diye.sonra cam sille veya silikonlu temizleyiciyle cam bezi ile siliyorum.tertemiz pırıl pırıl oluyor

Kremsiz sampuanla siliyorlar ben denemedim ama herkes cok ovuyor.hem cok da pratik silip geciyosun kurulama yok.
Bende burda okumuştum denedim cok guzel oluyo artik hwp oyle sililiyorm bi kovaya sampuan skyrm iyice koprtyrm bezi iyice skp siliyorm kurulamiyorm hic iz felan kalmiyo piril piril oluyo

Sıvı Arap sabunuyla sil hem tertemiz oluo hem leke kalmıyor.

Ben suya bir kaç damla prill damlatıyorum ve siliyorum kurulama bile gerekmiyor pırıl pırıl oluyorr kesinlikle tavsiye ederim..

Benim de buharlı temizleyicim var çerçevelerim ahşap olduğu için ya Arap sabunu ya da pronto ile çerçeve temizliyorum sonra buhar makinamla camları geçiyorum kalan ıslaklığı mikrofiber cam beziyle siliyorum buhar makinası camdaki deterjan kalıntılarını temizlediği için güzel parlatıyor

X