Camlarınız zahmetsizce pırıl pırıl olsun ister misiniz?

Ben dıi çamları çekçekle siliyordum az önce kırıldı. Pazarlarda kırmızı camsil diye bir alet satılmaya başlandı kullanan bilgisi olan var mı? 5 ytl ye satıyorlar. İşe yarar mı dersiniz.

benim camlar da çok uğraştırıyordu beni. kirlenmişti de bu kez de senin yöntemini kullanacağım. teşekkürler.

Arkadaşlar pencerelerinizi silerken bulaşık deterjanı kullanın. Tek seferde pırıl pırıl kurulama gerektirmez hemen kirlenmez yağı kiri söker atar:sm_cool: Yalnız bir arkadaşımız hatırlattı, düşme tehlikeniz varsa bu yöntemden uzak durmanız iyi olur çünkü deterjan elinizi kayganlaştırabilir.

Ben önce şu yer temizliğinde kullanılan deterjanlarla sonra da cam silici bezlerle silerdim ama o şekilde iki su çok yorucu oluyor. Bulaşık deterjanlı suyla şipşak iki dakikada silinip tertemiz oluyor camlar... Hem de hemen tozlanmıyor.

nası ya yani durulama yapmıııcakmıyız peki izi kalmıyomu????:eek:

bugün denedim bulaşık deterjanlı silmeyi ama fayda göremedim walla... yine gazete ile kurulamak zorunda kaldım. yoksa su izi kalıyo.....CADIARZU

kızlar en clin diye bişey var ya onda n aldım camlar ve aynalara cok iyi geldi

migrostan aldım canım alkollü clin ismi püskürtüyosun köpük gii irşey sadece siliyosun hic iz bırakmıyor

nası ya yani durulama yapmıııcakmıyız peki izi kalmıyomu????

hala cewap bekliyom haaaaaaaaaa

arkadaşlar hepinize merhaba sırkelı suyla sılmeyı denedınız mı? camlar pırıl pırıl oluyo

Arkadaşlar ben camlarımı klasik pril den suya birkaç damla damlatarak siliyorum sonuç muhteşem. ayrıca kapılarımı pencerelerimide aynı şekilde siliyorum prıl prıl oluyor tavsiye ederim.

sirkeli suyuu denemek isterimm
peki nekadar su ne kadar sirke
yada şi fısfıslara su ve sirkeyi karıştırıpp silsekk olurmuu acabaa

arkadaşlar Amway in loc diye ürünü var.suya yarım kapak kullanıyorsunuz camı ve aynayı birde ekran temizliğinde(tv de) harika yapıyor pırıl pırıl ve tozu geciktiriyor.ayrıca zararsızdır içinde kimyasal madde yoktur.suda bile yumuşaklık veriyor kimyasal olmadığı için.lavoboyuda yapıyorum harika sabun tozu tutmuyor.ayrıca dolaplarda yerde fayansta döşemede halıda duvarda kullanabilirsiniz hiç bir zararı yok çok memnunum ve çok uzun gidiyor.1 tane alıyorsunuz hem ayrı ayrı yer kaplamıyor.tavsiye ederim :lepi:

ben sürekli camlarımı bulaşık deterjanı ile silerim ve gerçekten tavsiye ederim süper oluyor

X