Camlarınız zahmetsizce pırıl pırıl olsun ister misiniz?

Herbela

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2007
532
2
Arkadaşlar pencerelerinizi silerken bulaşık deterjanı kullanın. Tek seferde pırıl pırıl kurulama gerektirmez hemen kirlenmez yağı kiri söker atar:sm_cool: Yalnız bir arkadaşımız hatırlattı, düşme tehlikeniz varsa bu yöntemden uzak durmanız iyi olur çünkü deterjan elinizi kayganlaştırabilir.

Ben önce şu yer temizliğinde kullanılan deterjanlarla sonra da cam silici bezlerle silerdim ama o şekilde iki su çok yorucu oluyor. Bulaşık deterjanlı suyla şipşak iki dakikada silinip tertemiz oluyor camlar... Hem de hemen tozlanmıyor.

incisu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2007
1.291
4
Pardon Ama Anlamadim
Bu Sivi Bulasik Deterjanimi, Yoksa Bulasik Mak. Deterjanimi??

karde_len

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2007
63
0
arkadaşlar evi siliyorum süpürüyorum daha işimi bitirmeden halı tüyleri kalebodurlarda sırıtıyor kafayı yicem . halı tüylerini saçları nasıl yok etmeliyim Çok üzgünüm çoook

Herbela

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2007
532
2
arkadaşlar evi siliyorum süpürüyorum daha işimi bitirmeden halı tüyleri kalebodurlarda sırıtıyor kafayı yicem . halı tüylerini saçları nasıl yok etmeliyim Çok üzgünüm çoook

Halılar yeniyse normaldir. Süpüregenin fırçsını kullanırsan biraz hafifler

CatladaPatla

Annesinin minik Tostosuuu
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2007
1.241
0
Valla cam silmeyi hic beceremem....

Naparsam yapiyim mutlaka iz kaliyor.....

Cok beceriksizim galiba.....tatlicadiarzu

UKDE

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2007
76
0
bende öyle yapıyorum,süngerle köpürttüğüm bulaşık deterjanını sürüyorum
çekçekle sıyırıyorum,hem kolay hem pırıl pırıl oluyor,deneyin,bez çok zahmetli.

RedRose

Guru
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2007
787
11
36
camsil iz bırakıyor sevmiyorum önce ıslak bezle sonra kuru bezle güzel camlarımla bakışıyoruz :icecream:

xuxlxuxfet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2007
258
0

halı yıkadığımız fırçayı ıslatıp halıyı fırçala saçları çok güzel topluyor kolay gelsin.:kahve:

aleyna19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
229
2
46
ewet katılıyorum bende bulaşık ilacıyle siliyorum hemen siliniyo hemde çok güzel parlıyo

cemre_SU

halasının kuzusu:)
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2007
4.934
8
36
evt bende bulaşık deterjanıyla siliyorum gerçekten güzel oluyor deneyin iz felen kalmıyor