Can Tanrıyar’ın şoförü bilinmeyenleri anlattı

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832
Can Tanrıyar’ın eski şöforü İlhan Evcimen Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına konuştu. Petek Dinçöz – Can Tanrıyar ilişkisi hakkında merak edilen gerçekleri açıklayan İlhan Evcimen, yaptığı açıklamalarla şok etkisi yarattı…

2003 – 2006 yılları arasında Can Tanrıyar’ın şoförlüğünü yapan İlhan Evcimen şöyle dedi;
Can Tanrıyar’ın Petek Dinçöz’ü dövdüğüne de, evden kovduğuna da şahit oldum. Bir sorun olmasına gerek yok; “Gözünün üzerinde kaşın var diyerek bile dövebilirdi.” Petek Dinçöz’ün annesi ve anneannesi ile görüşmesini istemezdi...
Can Tanrıyar’ın çocukları Petek Dinçöz’den nefret ederlerdi. Petek Dinçöz birçok kez hastanelik oldu. Petek Hanımı ben götürüyordum hastaneye. Can Tanrıyar ise uyandığında hiçbir şey hatırlamazdı. Can Tanrıyar Petek Dinçöz’ün para kazanmasını istemezdi. Petek Dinçöz bir bankada gizli kasa kiralayıp; arttırdığı paralarla altın alarak birikim yapmaya çalışıyordu...
CAN TANRIYAR PETEK’E ‘İBRAHİM TATLISES’E İMALARDA BULUNACAKSIN’ DEDİ

Can Tanrıyar’ın İbrahim Tatlıses’le arası kötüydü. Saadettin Saran’ın bir gecesi vardı. Can “İbrahim Tatlıses’e şu imalarda bulunacaksın…” dedi. “Deli misin sen, ben nasıl söyleyeceğim?” dedi Petek…Gittik geceye…Herkes eğlenirken Petek Dinçöz kalktı ve “İbrahim Tatlıses neden 15-20 tane erkekle geziyor? Bu erkekler neden geziyor etrafında?” dedi ve kıyamet koptu zaten…Arabaya bindiğimizde ise Can Tanrıyar kahkaha atıyordu…
Evimizdeki köpekler deli gibi havlıyordu. Bir gün siteden şikayet geldi; güvenlikler söylediler Can Tanrıyar’a…Sabah 05.00’e kadar içti Can Tanrıyar. Gece elinde tüfekle yöneticinin kapısına dayandı. Adam hemen gazını aldı Can Tanrıyar’ın. Can eve döndüğünde ‘Çıtır’ adlı köpeği bacaklarından tuttu ve ters döndürüp “Seni öldüreceğim! Seni atayım mı aşağıya!” diyerek camdan aşağı sallandırdı… milliyet

şoförden al haberi, madem bu adam bu kadar eziyetliydi de bu kadın neden ergenliğinden beri peşinden koştu bu adamın

Yikilan yuva ustune yuva olmaz.hicbir kadin dayagi haketmiyor tamam da petek te adamla evliyken iliski yasadi.adamin karisi uzuntuden kanser olup öldü. Petek te masum degl anlayacagnz...

Son düzenleme:
hiç bi kadın bu muameleyi hak etmez tabii ki ama illaki sinirli biri olduğunu hissettirmiştir flört döneminde, buna rağmen devam etmesini hatta evlenmesini anlamıyorum, hatta benimle evlenmiyor diye ben evlenmek istiyorum gibisinden konuşuyordu o zamanlar magazine

P etek çok küçük yaşlardan beri bu adamla beraber.Onu şarkıcı yapan,bu piyasaya tanıtanda Can Tanrıyar.
Başlarda tek başıma beceremem diye korkuyordu ve sonrasındada tehditleri varmış.
O günkü haberde yazıyordu ya,kağıt imzalatmış.Anne babasıyla tehdit etmiş,ensonda ..... görüntülerle...
Güzel,çirkin,zengin ,fakir farketmiyor,biz Ataerkil bir toplumuz ve malesef erkeklerden korkuyoruz....

ikisi de aynı halt. petek merdiven arıyordu, can ise ona köle olacak bır kadın
kısa ve öz.
evlenmıyor dıye ne kadar kafasına takıyordu can tanrıyar'ı :KK14:
ama planladıgı gibi gitmedi işleri.

Son düzenleme:
X