Canı yansın istiyorum nasıl yaparım

Bol acı biberli çorba ikram edin içine biraz müshil.
açıkça söylemiş beklentisi belli görüşmeyin bari acı çekmezsiniz
Ben onun cinsellik üzerine ilişki istediğini düşünüyorum. Benimle bi şeyler yaşayabilseydi şu an peşimden ayrılmıyordu ki şimdi kendine göre bi kız bulmuş

Ben onun cinsellik üzerine ilişki istediğini düşünüyorum. Benimle bi şeyler yaşayabilseydi şu an peşimden ayrılmıyordu ki şimdi kendine göre bi kız bulmuş
Açıkça söylemiş bunları. sen gel desen senle de olur sokakta 100 kişi gel dese onları da dener. Hesapsız ve beleş birileri olması kafi denebilecek delikanlılık çağı işte.

Sağlıklı ilişki diyoruz önemli diyoruz bu ilişkide yaşananlar konuşulanlar çok sağlıksız.Sizi sevmeyen bir insana acı cektiremezsiniz zaten ne gecerki elinize ....idamdan sonraki af gibi....yani size olan olmuş sonuçta acı çekse bile toparlar kendini bakar yoluna kimse kimseye uzun süre acı cektiremez kafayı kullanmak böyle birşey herşeyi karşı tarafa teslim etmişsiniz zayıflığınizi biliyor ona karşı....Seven taraf sizsiniz kendinizden o kadar fazla vermissinizki sizin değer düşmüş onunki artmış eşit bir denge yok olmaz artık daha iyi birisiyle daha dengeli bir ilişki kurmaniz verilebilecek en iyi öneri bence .....Aksi takdirde görüntüde yapacağınız hicbirsey ( çünkü özde hala seviyor ve olayı tersine çevirmeye çalışıyorsunuz) işe yaramaz.

Yokluk nerden ?? sen ne biliyorsunda böyle yazabiliyorsun. Ben bi çok kişiyle görüştüm bu süreçte ama olmuyor anladın mı sevemiyorum kimseyi onu sevdiğim gibi kalbin varsa anlarsın Burda gelip gereksiz yorum yapacağına hiç yapma

Demek ki sende ona karşı sadakatli değilsin. İnsan biraz unutma süresi verir kendine bence psikolojik destek almalısın aşk değil bağımlılık senin ki ve hatta takıntı.

26 yaşına gelmiş, hala mesleği işi gücü olmayan sorumsuz biri. Bu yaşta insan utanır ailesinden yardım almaya. Neyine ölüp bitiyorsunuz anlamadım ki? Adam daha mezun olamamış, yaşıtları çoktan kariyerine iş hayatına başladı. Hiç biri olmasa bu yeter uzak durmak için. 26 yaşında adam da cinsellik yaşasın izninizle. Size uymuyormuş tarzı, başta da söylemiş gizlememiş. Rahat takılalım ciddi bir şey olmasın diyen adama o kızı niye ekledin demeniz bile saçmalık.

İşte o olduğum yerde beni başkasıyla görsün istiyorum

Sizden bir cacık olmaz yeni okudum yorumları da. Bikere sen terk etmişsin ayrıl barış vs vs gidişler gelişler laçka olmuş maçka olmuş. Muhtemelen başkaları ile de konuştuğunu biliyordur ve seni ciddiye almıyor erkeklerin kafasında bizim ki gibi listesi vardır. Seni ciddi bir ilişki gibi hiç görmemiş ki çünkü ne istediğinden bihabersin hemen başkaları ile rahatça konuşabiliyorsun kafana uymayınca eskisi bademgözlü oluyor yok eskiden böyleydi şöyleydi eski de kalmış işte bir konu da fikirleri değişti mi birdaha asla aynı olmuyor erkekler birçok sosyal erkek arkadaşım olduğu için biliyorum.
Zaten ciddi ilişki kaleminde biri de değil olsa bile sen de o kalemde değilsin.
Birini kıskandırarak aşk alevlendirme olmaz aksine soğutulur ki aranız da aşkın a sı yok.
Sadakat asla yok hiçbir şey yok seni engellemedi ise demek ki friendzone yaparak yedeğe atmış boşta kalmayı sevmez bu tipler çünkü.
Senin aşkında hiç güvenilir değil erkek olsam güvenmezdim şahsen. İlgi seviyorsun sadece gibi.

2 ay önce ayrıldık. Sürekli ayrıl barış bir ilişkiydi. Bana ben ciddi ilişki istemiyorum dedi daha rahat olmak istiyorum ben de aksine ciddi ilişki istiyordum bu sebeplerden bitti. Geçen gün okulda karşılaşıp konuştuk. Arkadaşça konuşuyoruz zaten ilerisi olamaz dedi.Zamanında çok denedik ayrıl barış olmadı şimdi yine denesek yine olmayacak sonunda yine üzüleceksin üzülmeni istemiyorum dedi biliyorum yine aynılarını yaşayacağız aynı sorunları. Biri var mı hayatında diye sordum. Evet var senin de var dedi.Benim kimse yok dedim vardı ya hani diyor ayrıldığımız dönemde biri olmuştu unutmak için denemiştim ondan bahsediyor. Ben de dedimki o geçmiş bitmiş bişey ben Şuandan bahsediyorum ve Şuan kimse yok dedim.Neyse işte o zaman mutluluklar sana dedim sonra gülmeye başladı mutluluk dileyecek bi aşamada değiliz şu an öyle takılıyoruz dedi yeni zaten ona da söyledim ben ciddi ilişki istemiyorum şu an o da kabullendi beni böyle dedi. Sen beni olduğum gibi kabullenmedin değiştirmeye çalıştın diye. Ama düşman değiliz arkadaşça yine otururuz, konuşuruz vs. Ben istemedim arkadaş olmayı. Sadece kabullenemiyorum hayatına böyle devam edebilmesini. Benim hayatımı mahvetti ilk başlarda kendine inandırıp. Hiç kaybetme korkusu yok bana karşı onu farkettim. Karşımda açık açık biri var diyebildi. Ben de biraz olsun acı çeksin istiyorum. O bana o kadar gözyaşı döktürdü. Ne yapabilirim?
Yani rahatça kız arkadaşından bahsedip senin sevgililik durumunu konuşan adama değil acı, a bile çektirmezsin bence

Unutamıyorum. Görmeyince gayet iyiyim ama görünce hislerim tekrar canlanıyor
Bağlanmışsınız, ama karşı taraf bağlanılacak biri değil. Çünkü sabit değil. Hadi canını yakmak istediniz, var hayatımda biri deseydiniz. Siz bu kadar mevlana vibe verirseniz "ooe bu da beni unutamamış" diye egosu beslenir, başkalarıyla olmaya devam eder ama aynı zamanda bir kadının daha aklı kendisinde diye havaya da girer, karşılaştıgınızda imalı imalı da konuşur, hepsi olur bunların. Bana kalırsa ciddi istemiyorum diyen biriyle kendinizi yormayın, nesiniz siz eğlence merkezi mi, duygularınız psikolojiniz niye zedelensin boşuna? Yolunuza bakmanız ve doğru biriyle olmanız öncelikle sizi mutlu eder, en güzel cevap da bu olur.

Konuyu okumadım ama başlığa takıldım “canı yansın istiyorum” ne kadar psikopatça bir bakış açısıdır. Yaşadığını yaşatsın o da anlasın tarzı bi bakış açısı benimserseniz daha ferah bi enerji olur sizin için de🤷🏼‍♀️

26 yaşına gelmiş, hala mesleği işi gücü olmayan sorumsuz biri. Bu yaşta insan utanır ailesinden yardım almaya. Neyine ölüp bitiyorsunuz anlamadım ki? Adam daha mezun olamamış, yaşıtları çoktan kariyerine iş hayatına başladı. Hiç biri olmasa bu yeter uzak durmak için. 26 yaşında adam da cinsellik yaşasın izninizle. Size uymuyormuş tarzı, başta da söylemiş gizlememiş. Rahat takılalım ciddi bir şey olmasın diyen adama o kızı niye ekledin demeniz bile saçmalık.
Çalışıyor işi var

Bence de çok rahat bi şekilde konuştu karşımda sanki hiç bi şey yaşamamışız gibi
Merve kabul et, yapacağın hiç bir şeyin faydası yok. Olan yine sana olur. Kıskandırmaya kalktın diyelim ve güldü geçti tınlamadı. Bu seni daha çok sinirlendirmeyecek mi? Dön önüne artık. İleri geri laf söyler hakaret eder, durduk yere gururun kırılır. Barışsanız bile beklentileriniz istekleriniz farklı. Ayrıca başkasıyla görüşme buluşma çünkü amacın başka. İyice dibe doğru gitme psikolojin daha beter olur. Biraz ara ver bu flört sevgili işlerine.
Çocuğunun annesiyle bile hiç bir şey yaşamamış gibi domuzluk yapan adamlar kocalar babalar var, sen haline şükret. Kaç yıllık eşlerine bunları yapan adamlar dolu ortalıkta.

X