Canım babam için bir yasin-i şerif ya da bir fatiha üç ihlas okur musunuz?

askitotomsu

Yiğit Aras_SMA destek
Kayıtlı Üye
31 Mart 2012
10.869
7.473
selamlar arkadaşlar
bu güzel bölümde benim canım rahmetli babam için bir yasin-i şerif ya da bir fatiha ile üç ihlas suresi okur musunuz lütfen?
çok mutlu edersiniz beni
benim canım babamın buna ihtiyacı var
ben onu çok seviyorum ama insanın elinden dua etmekten daha güzel bir şey gelmiyor
lütfen siz de yardım edin de canım babacım huzur bulsun, Rabbim onun da tüm müminlerin de günahlarını bağışlasın inşallah
duanızı eksik etmeyin arkadaşlar
Allah razı olsun hepinizden

selamlar arkadaşlar
bu güzel bölümde benim canım rahmetli babam için bir yasin-i şerif ya da bir fatiha ile üç ihlas suresi okur musunuz lütfen?
çok mutlu edersiniz beni
ben onu çok seviyorum ama insanın elinden dua etmekten daha güzel bir şey gelmiyor
lütfen siz de yardım edin de canım babacım huzur bulsun, Rabbim onun da tüm müminlerin de günahlarını bağışlasın inşallah

Allah rahmet eylesin. Başın sağolsun... Okudum ruhuna gitsin inşallah...

selamlar arkadaşlar
çok mutlu edersiniz beni

Ya bu arada özür dilerim belki vefat etmemiştir ama bi an öle geldi aklıma :KK43:

Ya bu arada özür dilerim belki vefat etmemiştir ama bi an öle geldi aklıma :KK43:

Allah bin kere razı olsun inşallah
evet rahmetli babam... canım babam
çok özledim ama sadece dua edebiliyorum ve sizden de dua bekliyorum
Allah razı olsun
çok mutlu oldum
Allah sizi de mutlu etsin inşallah

basin sagolsun kardesim,benimde babam vefat etti,Rabbim kabirlerini nur mekanlarini cennet eylesin "inna lillah ve inna ileyhi raciun "(şüphesiz biz allah'tan geldik ve o'na döneceğiz)

Rabbim kalanlara sabir ve hayirli uzun ömürler versin..
bende okurum Allah kabul etsin amin

basin sagolsun kardesim,benimde babam vefat etti,Rabbim kabirlerini nur mekanlarini cennet eylesin "inna lillah ve inna ileyhi raciun "(şüphesiz biz allah'tan geldik ve o'na döneceğiz)

Rabbim kalanlara sabir ve hayirli uzun ömürler versin..
bende okurum Allah kabul etsin amin

Allah senden de babalarımızdan da bizlerden de razı olsun inşallah
inşallah mekanları cennet olsun
ne kadar teşekkür etsem azdır
sağolun

canim onun adına sadakada verebilirsin aklinda bulunsun. Mekanı cennet olsun bol bol rüyalarina girsin inşallah

selamlar arkadaşlar
çok mutlu edersiniz beni
lütfen siz de yardım edin de canım babacım huzur bulsun, rabbim onun da tüm müminlerin de günahlarını bağışlasın inşallah
allah razı olsun hepinizden

bir fatiha 3 ihlas okudum canım mekanı cennet olsun amin:21:

Bayramını kutlarım canım mutlu bayramlar:KK54:

3 ihlas 1 fatiha okudum Allah rahmet eylesin canım

babasını kaybetmiş biri olarak acını çok iyi anlıyorum sana sonsuz sabırlar diliyorum...

baban Allah inancı olan bir kişi idiyse zaten her gün okumaya çalıştığım yasin-i şerifte içerisinde 1 toplu iğnenin ucunun kentrilyonda biri kadar dahi olsa Allah inancını sevgisini taşımış dünyanın neresinde olursa olsun bütün Müslüman kardeşlerime hediye ediyorum eminim baban da bundan nasipleniyordur Allah'ın izniyle AMİN

3 ihlas 1 fatiha okudum Allah rahmet eylesin canım

babasını kaybetmiş biri olarak acını çok iyi anlıyorum sana sonsuz sabırlar diliyorum...

baban Allah inancı olan bir kişi idiyse zaten her gün okumaya çalıştığım yasin-i şerifte içerisinde 1 toplu iğnenin ucunun kentrilyonda biri kadar dahi olsa Allah inancını sevgisini taşımış dünyanın neresinde olursa olsun bütün Müslüman kardeşlerime hediye ediyorum eminim baban da bundan nasipleniyordur Allah'ın izniyle AMİN

ben de okudum mekanı cennet olsun inşallah amin

gözlerimi yaşarttınız kızlar
Allah razı olsun inşallah
Rabbim inşallah hepsini bağışlayıp rahmetine kavuştursun
ben de okuduktan sonra tüm müminlerin ruhuna gönderiyorum
inşallah insanların birbirinden habersiz bağışladığı bu yüce ayetlerin hürmetine Allahımız hepsini bağışlar

Mevlit Kandili için ortak hatme katılmak isteyenler, Ramazan hatmine var mısınız (dualarımız sizinle) konusuna bakıp cüz alabilirler
herkes kendi hayırlı niyetiyle katılabilir, 13 ocak kandilde hatim duası yapıp hem kendimize hem birbirimize dua etmek istiyoruz
ortak ibadetlerin sevabını unutmayalım arkadaşlar :)

Bir babanın oğlu için duâsı, bir peygamberin ümmeti hakkındaki duâsı gibi makbuldür.”
#Hadis (Keşfü’l-hafâ, 1/4)

Allah'a en sevimli amel, vaktinde kılman namazdır. Sonra anne babaya iyilik, sonra da Allah yolunda cihad etmektir. #HADİS [Camiü's Sağir]

Resullullah sav şöyle buyurdu

Allahın hoşnutluğu ve rızası ana babanın rızasında, gazabı ise onların gazaplarındadır

X