Canımı çok yaktı, ama şuan çok mutlu neden ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

august100

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2024
502
66
23
Çok değil 6 7 ay önce canımı çok yakan duygusal anlamda beni aylarca dipte bırakmış biri.. Ben dipteyken bile o başkasını bulup en güzel zamanlarını yaşadı hâlâ yaşıyor. Normalde haklı olduğumda ve canımı çok yakan biri olduğunda sadece Allaha bırakırım bunda da öyle yaptım ama hayatımda çok nadirdir bunu yaşadığım genellikle hemen duama geri dönüş olur Allah bana o üzen kişinin durumunu gösterir ben anlarım ama bunda öyle olmadı çok şükür geçtik o raddeleri ama canımı yakışını, beni oyalayıp kandırışını, asla unutmam unutamam. Neden böyle oldu sizce ?

Çok değil 6 7 ay önce canımı çok yakan duygusal anlamda beni aylarca dipte bırakmış biri.. Ben dipteyken bile o başkasını bulup en güzel zamanlarını yaşadı hâlâ yaşıyor. Normalde haklı olduğumda ve canımı çok yakan biri olduğunda sadece Allaha bırakırım bunda da öyle yaptım ama hayatımda çok nadirdir bunu yaşadığım genellikle hemen duama geri dönüş olur Allah bana o üzen kişinin durumunu gösterir ben anlarım ama bunda öyle olmadı çok şükür geçtik o raddeleri ama canımı yakışını, beni oyalayıp kandırışını, asla unutmam unutamam. Neden böyle oldu sizce ?
İlahi adaletin tecellisinin zamanlamasının sorgusunu biz nasıl yapalım😅 1 gün de sürebilir 10 yıl da Allah'ın bileceği şey 😅 (inananlar için tabi, inanmayan biri için bağlayıcı bir yöntem de değil) 🤷🏻‍♀️

Takip etmeyin, kendi önünüze bakın geçmişte yaşayarak şimdiyi kaçırmayın🌸

İlahi adaletin tecellisinin zamanlamasının sorgusunu biz nasıl yapalım😅 1 gün de sürebilir 10 yıl da Allah'ın bileceği şey 😅 (inananlar için tabi, inanmayan biri için bağlayıcı bir yöntem de değil) 🤷🏻‍♀️

Takip etmeyin, kendi önünüze bakın geçmişte yaşayarak şimdiyi kaçırmayın🌸
Yok zaten bıraktım da insanın bazen zoruna gidiyor işte 🌺

Çok değil 6 7 ay önce canımı çok yakan duygusal anlamda beni aylarca dipte bırakmış biri.. Ben dipteyken bile o başkasını bulup en güzel zamanlarını yaşadı hâlâ yaşıyor. Normalde haklı olduğumda ve canımı çok yakan biri olduğunda sadece Allaha bırakırım bunda da öyle yaptım ama hayatımda çok nadirdir bunu yaşadığım genellikle hemen duama geri dönüş olur Allah bana o üzen kişidurumunu gösterir ben anlarım ama bunda öyle olmadı çok şükür geçtik o raddeleri ama canımı yakışını, beni oyalayıp kandırışını, asla unutmam unutamam. Neden böyle oldu sizce ?
Tövbe haaşaaa kız bizi günaha sokucan şimdi. Biz nereden bilelim duan niye kabul olmadı diye? Tövbe yarabbim:))

Ablacım bunu da Allah'a sorman lazım. Biz ne bilelim ne zaman verecek cezasını, bize de öyle bir bilgi gelmedi.🤷‍♀️

Takılı kalmıştım baya bi süre sonra unuttum eskisinden daha iyiyim ilk kez sevgililik duygusunu onda yaşayınca unutamıyor öyle ilgiye sevgiye boğuyorlar ki bırakmaz sanıyorsun

Bende Allah'a havale ettiğim olmuştur ama hiç zamanlamasına bakmadım. Sizin ki biraz Allah'a gücenmek gibi olmuş. Öncekileri getirdin önüme bu ne ayak gibilerinden.:kahve:

Konuyu Allaha bırakmışsınız ama kafanızdan atamamışsınız ki. Sürekli ne yapıyor ediyor diye takip edip, hala mutlu diye düşünürseniz bu konuyu bırakmak olmuyor ne yazık ki. Benimde canımı çok yakmış biri vardı. Ve ben 2 yıl boyunca o mevzuyu kafamda döndürüp dolaştırdım. Ne zaman ki gerçekten o kişiye nötr oldum, hatta kızmıyordum bile o zaman bir anda her şey tersine döndü.

Gülmemeliyim 😂 belki hayır yoğundur tövbe ya rabbim. Belki de kotan dolmuştur 😃

Amaaan herkes yerinde sağ olsun diyin geçin. Her canını yaktığımız sürünseydi, bize de birileri ah ederdi. Dünyada insan kalmazdı. Öyle yada böyle fark etsek de etmesek de bize de kızanlar var.
Hayatın hakimi savcısı yok, elinde sihirli değnek kimseye ceza yağdıran da yok.
Sizin yapmanız gereken kendi haline bırakıp ne yaparsa yapsın ben mutlu olacağım demek. Birilerinin mutluluğuna bakıp öfkelenmek yerine siz de mutlu olmaya çalışın.

Ben bu " canımı yaktı ahımı aldı beni üzdü minnoş kalbimi kırdı , sürünsün " laflarını anlamıyorum.ALLAH aklı hep erkeklere mı veriyor???
Adamın ne mal olduğu belli, mesajları çakarli araba gibi gözüne soka soka geliyor ama çoğu hemcinsim pembe panjur rüyasından uyanıp gerçeği gormegi istemiyor.Olmasi gereken olunca ahhh benim başıma gelen.....( İstisnalar hariç) Sevgililikte , evlilikte gereksiz fedakarlık,her türlü şiddeti , aldatmayı haklı görüp susmak,mücadele etmemek adam bırakıp gidince ALLAH'A havale etmeler.
Konu sahibine itafen yazmıyorum ama bu tarz kadın erkek fark etmez konular doğru gelmiyor ......

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X