Saç Bakım Ürünleri Çatallaşan saç uçlarım için engin bilgilerinize ihtiyacım var:(:(

34 yaşındayım çok hafif (ve anlamsız) dalgalı, gür ama ince telli ve çabuk kırılan saçlarım var. Piyasadaki envai çeşit ürünü denedim. Ne Avon, ne Gliss, ne L'oreal Elseve, ne Elidor hiçbiri çözüm olmadı. Amerikan malı Citre Shine diye bir markanın şampuan, saç kremi ve saç bakım yağından oluşan bir paket tavsiye etti Bakırköyde bir kozmetik mağazası. Sanırım yaklaşık 10 yıl oldu. Saçlarımı canım sıkıldıkça kısaltıyorum. Boyası kolay akmıyor kolay fön çekiliyor. Hele o bakım yağı yok mu. Turunçgil özlerinden yapıyor ve kesinlikle yağlandırmıyor. Saçlarım ipek gibi. Ama kötü yanı artık o markayı bulamıyorum. En son bulduğum kozmetik mağazasında sadece tek tip şampuanı kalmıştı ona bile razı olup aldım. Bakım yağını ise ebay'den sipariş ettim. 3 kutu aldım herhalde o 3 kutu bana 3-4 sene gider. Çok mutluyum.

gliss ve loreal in sac kremini kullandım hatta suan gliss kullanıyrm sarı dısı ama hiç begenmedim sacımı cok döktü tek faydası daha kolay acılıyor sacım kırık uclara bakım yazıyordu üstünde ama kullandıgımdan beri kırıklarım dahada arttı gibi geliyor bana napcam bende bilmiyorum kestirmekte istemiyorum :KK43:(

hakiki zeytin yağını saçına sür sonra sar güzelce bir müddet bekledikten duşa gir iiiiiice yıka sonra saç kremini uygula güzelce tara saç kuratma mak.kullanma göreceksin çok işe yarıyor ben perma yaptırdığımda saçlarıma bu şekilde bakıyordum ve hiçde sorunlarım olmuyordu dökülme kırılma kuruma çatallaşma hiç böyle dertlerim olmadıkaydirigubbakcemile2

X