Dudak Makyajı Çatlak dudakta kötü duran ruja çare ??

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

slsn

Viyolist ~
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2011
655
4
Kızlar yeni ruj aldım bordo. Fakat dudaklarim çatlak olduğu için cok kötü duruyor. Blistex med plus surmeme ragmen dudaklarim bir türlü duzelmedi. Uzun lafın kısası en azından ruju surmeden once astar niyetine çatlakları dolduracak bir urun biliyor musunuz ?

Kızlar yeni ruj aldım bordo. Fakat dudaklarim çatlak olduğu için cok kötü duruyor. Blistex med plus surmeme ragmen dudaklarim bir türlü duzelmedi. Uzun lafın kısası en azından ruju surmeden once astar niyetine çatlakları dolduracak bir urun biliyor musunuz ?

Merhaba canım, çatlak dudakları doldurmak çözüm olmaz çünkü çok kısa sürede yeniden aralara dolar ruj. bunun yerine ruj sürmeden önce fazla sert olmayan bir diş fırçasıyla dudaklarını fırçalaman ve ardından nemlendirici sürmen daha iyi olur.:KK3:

yıllardır dudaklarım için vazgeçemediğim nivea nın lip care ürünleri bence çok etkili.şuanda essential care kullanıyorum koyu mavi kapak.gece sürüyorum sabah kalktığımda cidden normale dönmüş oluyo dudaklarım.ben memnunum umarım sende kullanıp memnun olursun.

Peeling yapman gerekir. Düzelene kadar hergün. Lush ta var böyle bir ürün (%100 doğal) evde toz şekeri dudağına sürüp ovarak da yapabilirsin. Sonrasında da dudak balmı. En son da ruj.
Not: ara ara gün içinde rujun üstünden balm ı sürsen daha iyi olur.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım dudak balmları nemlendirir iyidir ancak dudak alışınca kolay bırakamazsın.En doğal çözüm yalamazsan sürekli tabi ki bal dır.Güzellik uzmanları da önerir zaten.Bir dene istersen.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X