Çatlaklar Çatlak tedavisi organik

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
iyi gidiyor bence. ben memnunum. ciltten cilde farkediyor diye bir kanı var bilgileri yıllardır geziyorum, hep bunu yazmışlar. kimine iyi gelen kimine gelmiyor. evet belki bazı dokular daha yavaş, bazıları daha hızlı iyileşiyor ama ben hiç bu karışımı denememiştim. aslında hiçbir şeyi istikrarlı denemedim çünkü bir gelişme olmadı dedim. sabırsız bir insan olduğum için, bunda ilk ayda farkedince, asıldım şimdi inançla. eminim büyük oranda silecek. deneyin arkadaşlar. yılları boşuna kaybediyoruz ve zaman geçtikçe dirençleri de artıyor. iç bacaklarımdan belli :)

bu bildiğimiz kantaron yağı iştee:KK64::KK64: değil mi
sarı kantaron çiçeği. aktardan alma! o değil çünkü. anlattım karışımı. fotoğrafa dikkatli bakarsanız, önceden var olduğunu ve silikleştiğini anlarsınız. bir tarafa uyguluyorum. biraz tuhaf duruyor ama gelişmeyi anlamak için iyi bir fikir :KK66:

Benim bu karışımı elde etme imkanım yok.
Teyzede var mı acaba ilerde bizlere de yardımcı olur mu ?
Ben sizi umutla takipteyim.

Benim bu karışımı elde etme imkanım yok.
Teyzede var mı acaba ilerde bizlere de yardımcı olur mu ?
Ben sizi umutla takipteyim.
o zaman ben arada bir gelişmeleri buradan aktarayım, gerekirse yeni fotoğraflar koyarım, duruma göre önümüzdeki bahar başlarsınız temin ederiz. Şimdi kaldığını sanmıyorum. Bir kavanoz geldi bana da zaten. Yeticek mi onu da bilmiyorum. Bence takip edin, ona göre başlarsınız.

o zaman ben arada bir gelişmeleri buradan aktarayım, gerekirse yeni fotoğraflar koyarım, duruma göre önümüzdeki bahar başlarsınız temin ederiz. Şimdi kaldığını sanmıyorum. Bir kavanoz geldi bana da zaten. Yeticek mi onu da bilmiyorum. Bence takip edin, ona göre başlarsınız.

Bahara kadar seni takipteyiz,sonrasında imkan olursa kullanmak çok isterim.
Yardımcı da olursan çok makbule geçer inan.

akshaman merhaba. son gelişmeleri bildirirmisin. kendi adıma çok merak ediyorum. resim paylaşabilirmisin? senin fotoları görünce bir umut doğdu.

canım ismi yok çünkü:) belli bir markanın ürünü değil. yok pahalı kremler yok lazer tedavileri hepsi hikaye. resmen sol göğsümdeki çatlaklar tamamen ama tamamen gitti ya inanamıyorum. diğerleri de gidicek. bak tarif şu ama kadına göre farkı da burada. Ege bölgesinde dağlarda olan kırmızı kantaron çiçeğini, organik zeytin bahçesi varmış kadının. tamamen organik yağ yapıyorlar o bahçeden. zaten bunlar zeytincilik vs. yapıyor ve bir zeytinliği organikmiş. sadece oradan çıkardıkları yağ özel bir yağ. o yağda, yani o hakiki organik zeytin yağında, tazeyken, o kantaronların çıktığı dönemde çiçeği o yağda 4-5 ay demlendiriyormuş ve senede 1 kere oluyormuş bu. geçen sene de çıkarmıştı ve dediğim gibi yüzüne bile bakmamıştım yağın. bu yıl da getirdi ablam bu kadından ve ben yine oralı olmadım. tesadüfi bunu yaşayınca şimdi annemdeki kavanoza göz diktim, almaya çalışıyorum :) çünkü önümüzdeki yılı beklemem gerekiyor. taze kullanılıyormuş. tarif bu.

Kırmızı dedin ama sarı kantaron mu olacak yanlış anlaşılma olmasın

http://cahidejibek.com/2013/06/20/kantaron-yagi-nasil-yapilir/ kendileri satanlar varmış bi görün derim

Galiba böyle taze uygulanmış hali

Eklentiler

• Studio_20151012_214831.jpg
    Studio_20151012_214831.jpg
    216,8 KB · Görüntüleme: 277
arkadaşlar ben şipariş verdim taze çiçekten yapılıyor 20 liraya buldum yanında cam yağdanlık hediye edecekmiş ve kargo bedava...:KK76:

X