Çatlaklar Çatlak tedavisi organik

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Size hazır olarak mı gelecek,yani 3 ay bekletilmiş olan hali ?
Canım yağ bekletilmiş zaten bu yılın son taze çiçeklisi ve belli mevsimlerde taze çiçekle yapılır diyor
birde diyor ki yağ elinize geçmeden ücret talep almıyorum diye o yağ geldikten sonra para yatıracagım bence organiktir

Son düzenleme:
Eger almak istiyorsanız Numaraları Özelden yazarım çok pahalı bişe degildir yeterki size faydası olsun

bu arada ekleyeyim, 1 ay kadar kullandım. yani ablamın gelişinden hesaplıyorum, hergün kullanmadım. banyodan çıkınca. ve 1 aydır aşırı bir kaşıntı oldu. hala da var. sanırım ciltteki tepkimeden kaynaklanıyor.
Dün gece son aktif girmişsin iyisindir inşallah bizi görüyorsan bi ses verirsen seviniriz :) faydası olduguna inandığım için kullanıyorum ama kokusu nasıl olmalı birde kaşıntı yok normal mı

aktardan kırmızı kantaron istedim, "kantaron, var" dedi, rengi sarı ama. eve gelince fark ettim. kantaron otu almıştım bi de ordan, yağ içinde bekletiyorum, salonda güneş alıyor az çok. ama bu çiçeği değil, taze taze de değil :/

Böyle yalanlar ile insanların paraları umutları ile oynamayın tarifi tam verin herkes evinde denesin bide oluşmuş çatlağa tedavi kremle olmuyor

X