Çatlaklar Çatlaklara çözüm var mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

esrahemsireee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2022
2
0
27
Arkadaşlar merhaba buraya yeni üyeyim vücut catlaklarindan bende muzdaribim yaklaşık 2 3 aydır dermaroller kullanıyorum hyaluronik asitle belki çok hafif etkisi olmuştur ama çok bı faydasını görmedim 1 yıl önce de striort diye bı uygulamanin çok yararlı olduğunu duydum ona da gittim fakat onun hiçbir faydası olmadı aksine çok acı çektim 15 -20 gün morluğu geçmedi şimdide lazer tedavisi duydum yaptırmak istiyorum ama sonuç verir mi bilmiyorum daha önceden yaptıran varmi acaba merak ediyorum faydasını gören ?

Selamm, ben de bi çatlak mağduruyum. Striort değil de dipomed yaptırdım. 1hafta mor kaldı, sonra geçer gibi oldu ama tekrar ortaya çıktı. Ben de kremlerini kullanarak evde 28gün dolmasını beklemeden kendim yaptım. Güzellik merkezine yaptıralı 2 hafta, kendim yapalı 1 hafta oluyor. Sanki beyazlılar silikleşti gibi. Evde siyah nokta için vakum cihazın varsa sen de dene istersen. Bu arada ben de hemşireyim:)

Selamm, ben de bi çatlak mağduruyum. Striort değil de dipomed yaptırdım. 1hafta mor kaldı, sonra geçer gibi oldu ama tekrar ortaya çıktı. Ben de kremlerini kullanarak evde 28gün dolmasını beklemeden kendim yaptım. Güzellik merkezine yaptıralı 2 hafta, kendim yapalı 1 hafta oluyor. Sanki beyazlılar silikleşti gibi. Evde siyah nokta için vakum cihazın varsa sen de dene istersen. Bu arada ben de hemşireyim:)
Evet siyah nokta cihazım var deneyeceğim o zaman ben striort yaptirali çok oldu bide böyle deneyeyim bakalım vakum cihazıni yaptıktan sonra birşey sürdün mu serum krem falan bu arada memnun oldum meslektaşım 🙂

Kalçama ve dış bacaklarıma dipomed yaptırdıktan sonraki verilen ev devam ürünlerini kullandım. Alt bacağıma kendim yaptım ve sadece nemlendirici sürdüm sabah akşam. Alt bacaklarımdaki çatlaklar inceydi ve gerçekten gözle görülür şekilde geçti diyebilirim. Şimdi tekrar başka bölgeme yapıp çilek yağı+kakao yağı+badem veya kayısı yağı denemeyi düşünüyorum:) Ben de çok memnun oldum umarım kesin bi çözüm bulabiliriz

X