Çatlaklar Çatlaklarım

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Pembepegasus

Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2015
133
15
merhaba hanımlar yaşım henüz 20 olmasına rağmen her tarafım çatlak dolmuş durumda özellikle kalçam üst bacağım ve göbeğimin yan kısımları. Sürekli kilo alıp verdiğimden sanırım ve ben bunu daha bugün farkettim yaz geliyor ve ben bu şekilde asla yüzmeye falan gidemem yardımcı olur musunuz lütfen gerçekten denenmiş ve etkisi görülmüş şeyleri yazalım sonra ne yapacağımı şaşırıyorum teşekkürler

Catlaklara kesin cozum bulunmado henuz.
Vucudunu nemlendir.
Catlaklari gormezden gel.

Bi kere çatladı mıydı geri dönüşü yok malesef, belki estetik operasyon çözüm olabilir
cildini nemli tutmaya çalış yeni çatlak oluşmasın.

merhaba hanımlar yaşım henüz 20 olmasına rağmen her tarafım çatlak dolmuş durumda özellikle kalçam üst bacağım ve göbeğimin yan kısımları. Sürekli kilo alıp verdiğimden sanırım ve ben bunu daha bugün farkettim yaz geliyor ve ben bu şekilde asla yüzmeye falan gidemem yardımcı olur musunuz lütfen gerçekten denenmiş ve etkisi görülmüş şeyleri yazalım sonra ne yapacağımı şaşırıyorum teşekkürler

mrb ben LR bağımsız iş ortağıyım çatlaklar ile ilgili memnuniyet aldığımız ürünler mevcut dilerseniz msj atın yarımcı olmak isterim..

X