Çatlaklar Çatlaklarımdan Kurtuldum

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Cnm çatlağın seviyesine ve ne kadar eski olduğuna bağlı ama 2. aydan sonra farkı görmeye başlıyor insan. Uzun zamandır giremiyordum geç dönüş yapabildim özür.

contractubex te çok iyi bir krem son yıllarda cilt lekelerinde vs. de kullanılmaya başladı fakat daha çok ameliyat sonrası iz kalmasın diye veriliyor fiyat farkı fazla olduğu için medicassolü kullandım ben çünkü günlük sürünce en fazla 1 hafta gidiyor 1 tüp ama imkanın varsa o da güzel diye biliyorum.

İstanbulda birçok eczanede var ben yeni aldım sayılır. Özel msjına geri dönemiyorum benim mesaj sayım yetersiz olduğundan üzgünüm :/

merhaba bende bu gun contra tubex aldim acnelyse yi bi kac ecAneye sordum ama piyasadan kalktigini soylediler canm istanbuldan hangi ecAneden aldin mumkunse bende almak istigorum moralim cok bozuluyor bu catlaklar yuzunden her gece agliyorum bi kac tanede degil cocuklugumdan beri kilo problemim var bu yuzden heryerim catlak dolu cok moralim bozuluyor contratubexin cok fazla etkisi olacagini zannefmiyorum acnelyse krem bir ihtimal hatta buyuk ihtimal iyi gelir lutfen yardim edin..

merhaba bende bu gun contra tubex aldim acnelyse yi bi kac ecAneye sordum ama piyasadan kalktigini soylediler canm istanbuldan hangi ecAneden aldin mumkunse bende almak istigorum moralim cok bozuluyor bu catlaklar yuzunden her gece agliyorum bi kac tanede degil cocuklugumdan beri kilo problemim var bu yuzden heryerim catlak dolu cok moralim bozuluyor contratubexin cok fazla etkisi olacagini zannefmiyorum acnelyse krem bir ihtimal hatta buyuk ihtimal iyi gelir lutfen yardim edin..

Bahçelievler - Bakırköy - Mecidiyeköy civarından sürekli alıyorum cnm. Burada daha öncede piyasadan kaldırıldığı söylendiği için eczacı arkadaşıma 2-3 gün önce almaya gittiğimde sordum; bildiğim kadarıyla öyle bir durum yok dedi. Ecza deposunda da mevcuttu. Ben yine de garanti olsun diye biraz stokladım. Bu ara birçok ilaç piyasadan çekiliyor sanırım bir iki ilaç için daha aynı şeyi duydum ama umarım acnelyse için geçerli değildir bu durum :KK50:

Acnelyse bulamazsam ben dermarollerla devam ederim sadece, eğer bulmakta çok sıkıntı yaşarsan sen de dermaroller + contratubex ya da dermaroller + medicassol le devam et istersen :KK34:

ben acnelyseyi dövmelerim için kullandım ve halada devam ediyorum.dövmelerimin renginde gözle görülür bir solma var...acnelyseden sonra mutlaka bepantenle desteklememiz gerekiyor çünkü kuruma yapıyor ve cilt kötü görünüyor bu yüzden mutlaka bepanten kullanın derim.

ayrıca bende 15 kilo verdim ve şuanda çatlaklarım aşırı bir şekilde ortalığa çıktı bakalım acnelyse yi birde çatlaklarımızda deneyelim...

Arkadaslar ben araniza yeni katildim uzun zamandır bu kremleri kullanip yorum yapanlari takip ettim 2.5 once bu uc kremi bende kullanmaya basladim bayagi karnimda catlak problemim vardi ama siliklesti alt kisimlar pek belli olmuyor diyebilirim ama gobek udtum ve yanlari domates gibi oldu ve cok agriyo umarim bu kizariklar kalici olmaz ; (

Arkadaslar ben araniza yeni katildim uzun zamandır bu kremleri kullanip yorum yapanlari takip ettim 2.5 ay once bu uc kremi bende kullanmaya basladim bayagi karnimda catlak problemim vardi ama siliklesti alt kisimlar pek belli olmuyor diyebilirim ama gobek ustum ve yanlari domates gibi oldu ve cok agriyo umarim bu kizariklar kalici olmaz ; (

benimde kırmızıydı sonuç mükemmell inan bana!

şu kese kısmını anlamadım norman duş jeliylemi kese yaptın yoksa başka bişeylemi işe yararsa çok mutlu olurum feci çatlaklarım var birçoğu serce parmağım kadar neredeyse ve genelide kırmızı çok kötü duruyo

kızlar, ben yenikatıldımkremlerı aldım ama acnelyse in tahrişinin önlemek için bi çözümü olan var mı?daha kullanmaya başlamadım cıldım cok hassas ve spor yapmam sebebıyle yara gibi gözuksun ıstemıyorum bı bılen varsa benı bılgılendırebılır mı ?

Merhaba arkadaşlar;

Çatlaklar benim de en büyük sorunum. Basenlerim, kalçam, üst bacak aralarım, diz kapağının arkası hep çatlak :KK43:(
Ben de uzun bir tereddütten acnelyse ve madecessol kullanmaya karar verdim. Yaklaşık iki hafta oldu sadece basen bölgeme kullanıyorum. İlk zamanları bir sorun yoktu, güzel soyuldu. Ama soyulan yerler kızarmaya başlayalı batma ve kaşınmalar yokluyor arada bir. Mücadeleme devam ediyorum , ama kafamı kurcalayan bu kadar kısa sürede hemen böyle nasıl soyuldu ve kızardı? Bu kremleri 4- 6 ay arası kullanmamız gerekiyormuş galiba. Şimdiden böyle oldu , e kısa sürede böyle olursa 6 ay boyunca nasıl olacak korkuyorum. Uzun süreli kullanan var mı acaba ?

benimde catlaklarim var dogumdn sonra hele bi kilolardan kurtulayim da allah izniyle sonra catlaklari dusunurum..kapali oldugum icinde pekte onemsemiyorum ama kilolar rahatsiz ediyo beni

[/COLORBaşka bir siteden okuyup uygulamaya başladımm 5ayım bitti ve sonuçlara kendim bile inanamadım çok mutluyum ben beyaz tenli ve 1sene önce doğum yapmış biri olarak malum şu çatlaklardan yana dertliydim ama inanın yok ettimm çatlaklarımı nasılmı sabah ve akşam olmak üzere acnelyse ve madecassol sürerek hiç aksatmadan ,kese yaparak her banyodan sonra kırmızı kantoron yağı sürdüm ilk başlarda baya soyuldum soyuldukça çatlaklar sedef rengini aldılar soyulduğu zaman bazı zamanlar çok acıyordu o zamanda bepantene kremi sürdüm ama şu na çok mutluyummm silindi gitti gibi birşey oldu bende inanamıyorummmhihoyyyt[/QUOTE

Tebrikler valla onca zahmet,eziyet sonu güzel bitmiş benim erkek
kardeşimdede kilodan dolayı oluşan çatlaklar var ike yararmı acaba??

Bebanthol gerçekten işe yarıyor arkadaşlar.Kız kardeşim de kullandı.Ek olarak zeavital ürünleri de kullanmıştı.Çok da ucuza alıyordu kremleri.Şuan pek çatlağı kalmadı.

[/COLORBaşka bir siteden okuyup uygulamaya başladımm 5ayım bitti ve sonuçlara kendim bile inanamadım çok mutluyum ben beyaz tenli ve 1sene önce doğum yapmış biri olarak malum şu çatlaklardan yana dertliydim ama inanın yok ettimm çatlaklarımı nasılmı sabah ve akşam olmak üzere acnelyse ve madecassol sürerek hiç aksatmadan ,kese yaparak her banyodan sonra kırmızı kantoron yağı sürdüm ilk başlarda baya soyuldum soyuldukça çatlaklar sedef rengini aldılar soyulduğu zaman bazı zamanlar çok acıyordu o zamanda bepantene kremi sürdüm ama şu na çok mutluyummm silindi gitti gibi birşey oldu bende inanamıyorummmhihoyyyt

paylaşım için çok teşekkürler umut oluyorsun fakat dha detaylı anlatblrsen çok mutlu olurum arkadaşım:KK1::KK1::KK1::KK1:

tatlım evıgen e vıtamın ampul seklınde bır kutuda 5 ampul var kutu 5 tl -bu evıgen sacada kullanılıyormus arastır ıstersen netten!!bu arada ben aczaneden bunları alırken ogrendımkı zaten bunlar cok tutuluyomus bılen bılıyormus yanı:))süprizzzzz

selam kızlar bende paylasayım dedım:))tv de reklamı donup duran renuee den aldım hemde 2 kutu tam urun elıme gectı aynı gun ınternette madecassol ıle acnelyseyı okudum 20 gundur kullanıyorum sabah madecassol aksam acnelyse kabuk soyulma kasınma hatta mor gıbı acayıp bır renk aldı:))ama sımdı bacaklarımdakıler gorunmuyo kalcamdakılerde sadece bel yanlarımdakıler onlarda cok eskı ergenlıkten kalma ama acılma var renklerınde he bu arada acneylseyı kestım 1 tup sonunda cunkı okudum karartabılıyormus derıyı sadece madecassol devam ettım sabah aksam haftada 2 ampulde evıgen kırdım surdum bu arada bır arkadas kırısıklık yapmadımı demıs ıste asıl bılgı sımdı gelıyooooo:)madecassol en guclu cızgı acıcı yaslanmayı gecıktırırcı kremlerdekı hammeddedenmıs hatta ben bır kapta 1tup madecassol 1 tup bepanthen krem 2 ampul evıgen karıstırdım sabah aksam alnıma boynuma suruyorum he bırde dekolteme gorenler cıldın parlıyo dıyo ınanın yuzumun tamamına suremıyorum cunkı hassas cıltlerde şişkinlik yapabılıyo ama alın boyun dekolte serbest deneyın dua edeceksınız ınanın bu bılgıyı nerden buldun dersen şansa ınternette dolasırken bır cılt doktorunun onerısı - madecassol 6 tl acnelyse 3tl evıgende kutuda 5 ampul var 5tl-annemede yaptım karısımdan onda sısme yapmadı sımdı uzuluyo yenı aldıgı kremlere para verdıgı ıcın ve eczanelerde madecassol bırakmadı evde stok durumu var pıyasada arada bulunamıyorda:))ben memnun kaldım bunu paylasmak ıstedım ıyı geceler
Merhabalar :) bende evigeni sacim icin sampuana karistirarak kullaniyorum ve resmen saclarim cikti buda benim kafamda soru isareti birakti vucuduma sursem tuylenme yapar mi acaba diye. bide bu biraktigin kremi herkes kullanmis sen birakinca yine cozum aldin dimi cunku bende cildimde kararma olmasini hic istemem.oyle bisey varsa o kremi almayayim

Merhaba kızlar konu acılalı baya olmuş ama sonuç alanlar yazabilir mi acaba.benim de doğumdan dolayı çatlaklarım var dört yıllık yaklaşık çok fazla dert etmiyodum aslında ama son zamanlarda eşimden çekinmeyen başladım gözüme batıyolar artık ve o iki kremi alıp deniycem umarım faydası olur

X