Çatlaklar Çatlaklarımdan Kurtuldum

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
emzirirken madecassol acnalyse ve bepanten kullanabiliyormuyuz?

kızlar merhaba, ben bu çatlaklardan nasıl şikayetçiyim anlatamam. sigarayı bıraktım. çookkk kilo aldım. kalçamda hep vardı ama şimdi dizkapağımın arkasında kırmızı kırmızı :mad::mad: üst baldırım :mad::mad: çok üzülüyorum bu duruma . bişeyler kullanıp da sonuç alanlar lütfen yazsın.

kızlar merhaba, ben bu çatlaklardan nasıl şikayetçiyim anlatamam. sigarayı bıraktım. çookkk kilo aldım. kalçamda hep vardı ama şimdi dizkapağımın arkasında kırmızı kırmızı :mad::mad: üst baldırım :mad::mad: çok üzülüyorum bu duruma . bişeyler kullanıp da sonuç alanlar lütfen yazsın.

Çatlaklarınız kırmızıysa sizi kurtarabiliriz. Hiç üşenmeyeceksiniz öncelikle yoksa hayatınız boyunca o çatlaklar beyaz beyaz vücudunuzda olacak. Malzemeler: kabak lifi, bio oil (başka bir yağ da olabilir ben bunu youtubeda izledim) ve katı kakao yağı. Sabah ve akşam olmak üzere bunları vücudunuza yedirecek ve sorunlu bölgeleri kızarıncaya dek keseleyeceksiniz. Bunu birkaç ay yapmak zorunda kalabilirsiniz ya da daha fazla. Ama vazgeçmeyin. Kırmızı çatlaklar gerçekten geçiyor. Ama beyaz çatlaklar çok zor... (ben beyazlardan muzdaribim)

Çatlaklarınız kırmızıysa sizi kurtarabiliriz. Hiç üşenmeyeceksiniz öncelikle yoksa hayatınız boyunca o çatlaklar beyaz beyaz vücudunuzda olacak. Malzemeler: kabak lifi, bio oil (başka bir yağ da olabilir ben bunu youtubeda izledim) ve katı kakao yağı. Sabah ve akşam olmak üzere bunları vücudunuza yedirecek ve sorunlu bölgeleri kızarıncaya dek keseleyeceksiniz. Bunu birkaç ay yapmak zorunda kalabilirsiniz ya da daha fazla. Ama vazgeçmeyin. Kırmızı çatlaklar gerçekten geçiyor. Ama beyaz çatlaklar çok zor... (ben beyazlardan muzdaribim)
hergün mü keseliycem. çoookk teşekkür ederim gerçekten çok saolun.

Kırmızı catlaklar bir süre sonra beyaz olmuyor mu zaten.. Ozellikle hamilelik zamanında önce kırmızı olarak çıkıyor dogumdan sonra zamanla beyaza donusuyorlar..ben catlaklara çözüm olabilecek bisey olduğunu pek sanmıyorum. .

Kırmızı catlaklar bir süre sonra beyaz olmuyor mu zaten.. Ozellikle hamilelik zamanında önce kırmızı olarak çıkıyor dogumdan sonra zamanla beyaza donusuyorlar..ben catlaklara çözüm olabilecek bisey olduğunu pek sanmıyorum. .

Zamanında müdahale edilirse, beyazlaşmadan yok edebiliyorsunuz onları.

bunları lokman hekimde bulabilir miyim. karışım yapıp mı sürcem.

Bulursunuz evet. Karışım yapmayın ayrı ayrı sürün. Bir de izlediğim videoda kadın sabah akşam kese yapıyormuş.. onu da ekleyelim. Daha fazla gecikmeyin. İnşallah siz kurtulursunuz. Biz yandık :)

[/COLORBaşka bir siteden okuyup uygulamaya başladımm 5ayım bitti ve sonuçlara kendim bile inanamadım çok mutluyum ben beyaz tenli ve 1sene önce doğum yapmış biri olarak malum şu çatlaklardan yana dertliydim ama inanın yok ettimm çatlaklarımı nasılmı sabah ve akşam olmak üzere acnelyse ve madecassol sürerek hiç aksatmadan ,kese yaparak her banyodan sonra kırmızı kantoron yağı sürdüm ilk başlarda baya soyuldum soyuldukça çatlaklar sedef rengini aldılar soyulduğu zaman bazı zamanlar çok acıyordu o zamanda bepantene kremi sürdüm ama şu na çok mutluyummm silindi gitti gibi birşey oldu bende inanamıyorummmhihoyyyt
Foto atabılırmısım Rıza etsem

X