Çatlatma iğnesi 11. Gün negatif arkadaşlar önce negatif görüp sonra pozitif gören arkadaşlar yorum atsın lütfen bizde bilgilenelim 🤗🤲

Erken gebelik testii bide kasiklarm hala szlio arada yani yock bsy yok demekki nasip değilmiş bize şuan

Yarnda yaparm sanmiyrm ama olsa bile bugün 13. Gün silik çizgi görmem.gerekirdi bisiy göremedim yni direk tek çizgi çıktı

İdrar testi yanıtlabilir yada çok küçük değeri göstermiyor en garantisi kan vermek .
Valla saglikocagina Çarşamba gününe randevu vardı onu aldım sabah erkenden gidip kan veririm o şekilde diğer türlude pazar pazartesi yine test yaparım baktım yok gider kan veririm adet olmazsam ozamana kdr tabiki ama erken gebelik testinde bile negatif gördüm

Valla saglikocagina Çarşamba gününe randevu vardı onu aldım sabah erkenden gidip kan veririm o şekilde diğer türlude pazar pazartesi yine test yaparım baktım yok gider kan veririm adet olmazsam ozamana kdr tabiki ama erken gebelik testinde bile negatif gördüm
Beklemek zor ama işte o zaman da kesin Emin oluyorrsun kaset testler en küçük değeri bile göstermez kan tahlili gösterir . Umarım sizin ki pozitif olur . Benim ki bir kaç aya kaldı artık

Beklemek zor ama işte o zaman da kesin Emin oluyorrsun kaset testler en küçük değeri bile göstermez kan tahlili gösterir . Umarım sizin ki pozitif olur . Benim ki bir kaç aya kaldı artık
Benimki de öyle canım büyük ihtimal hayırlısı artık napabiliriz yani

X