Çatlatma iğnesi 13. Gün hamilelik testi

Bugün yine test yaptım daha koyu çıktı
Benimde bugün ignenin 14. Günü bir bakar mısınız normal kaset test yaptım erken gebelik testi degil ilk 3 veya 4. Dk da ikinci çizgi belirdi ama silik resimde de görünüyor zaten acaba hâlâ iğne etksi olabilirmi ki?

Eklentiler

• IMG_20240415_103256.jpg
    IMG_20240415_103256.jpg
    24,7 KB · Görüntüleme: 132
Benimde bugün ignenin 14. Günü bir bakar mısınız normal kaset test yaptım erken gebelik testi degil ilk 3 veya 4. Dk da ikinci çizgi belirdi ama silik resimde de görünüyor zaten acaba hâlâ iğne etksi olabilirmi ki?
14.günden sonra iğne etkisi kalmıyor

Hayırlı olsun inşallah sağlıcakla kucağınıza alın

Ben açıkçası inanamadim o yüzden kan vermeye falan da gitmedim birkaç gün daha beklesemmi bilemedim ara ara adet ağrısı gibi kasıklarıma ağrı girip çıkıyor kan vermek için erken mi sence
14. Günden sonra iğne etkisi kalmıyor zaten kanda değer çıkar

14. Günden sonra iğne etkisi kalmıyor zaten kanda değer çıkar
Cesaretimi toplayabilirsem gider veririm bir kaç gün daha bekleyeyim bu ikinci çatlatma iğnesi denemem benim ilkinde 16. Günde adet olmuştum yine 14. Günde test yapmıştım bembeyazdi zaten iki gün sonra adet olmustum

Cesaretimi toplayabilirsem gider veririm bir kaç gün daha bekleyeyim bu ikinci çatlatma iğnesi denemem benim ilkinde 16. Günde adet olmuştum yine 14. Günde test yapmıştım bembeyazdi zaten iki gün sonra adet olmustum
Hayırlısı olsun ama bebeğiniz var kan verin şimdi 2 gün sonra yine verirsiniz artış var mı diye

Evet verdim dün 38 çıktı yarında vericem inşallah 2 kat artar belirtileri var ama uyku yapıyor bende yorgunluk var kaşık ağrım var
Ayy bende bugün iğneyi aldım ama adetime bir hafta var Dr yinede yazdı bilmiyorum etkisi olacak mı inşallah olurr 🙏🏻🙏🏻

X