ÇATLATMA İĞNESİ 16.GÜN BEN GİBİ BEKLEYENLER

BNDE 14 TEMMUZDA ÇATLATMA İĞNESİ OLDUM KAN VERDİM 29 UNDA 5 CIKTI SONUC REGL DE OLMADIM NE YAPSAM BİLMİYOURM

Son düzenleme:
Merhaba benimde bugün 7. Günüm ovitelle ve femera ile sizde durumlar nedir kaçıncı gününüz

Adet gününüz ne zaman
MERHABA ARKADAŞLAR KLOMEN TEDAVİSİNDEN SONRA 03.07.2023 ÇATLATMA İĞNESİ YAPTIM.BUGÜN 16.GÜNÜM 13.GÜN KAN TESTİM 1,47 ÇIKTI HALEN ADET OLMADIMBEN GİBİ BEKLEYEN VEYA NEGATİFTEN SONRA POZİTİFİ GÖREN VARMI
Merhaba benim ikinci çatlatma tedavim adetıme bırgün kaldı normslde belırtı gorurken hıc bıse yok şuan üç gun once silik çizgı gormuştumdün tek çizgi bu durumu yaşayan varmı

Merhaba benim ikinci çatlatma tedavim adetıme bırgün kaldı normslde belırtı gorurken hıc bıse yok şuan üç gun once silik çizgı gormuştumdün tek çizgi bu durumu yaşayan varmı
Çatlama iğnesinin belirtisi demekki yeni geçti bi kaç gün sonra tekrarla veya çatlama iğnesinden 14 gün sonra kan verebilirsin

Ben de dün aşılama oldum inşallah gönlümüzdeki hakkımızda hayırlı olur da bebişlerimize sağ salim kavuşuruz 🤲🏻 aşılama ve sonrası çok ağrısız ve rahat geçti benim o yüzden içimde bi korku var olmamış mıdır diye aranızda benim gibi ağrısız geçiren var mı
merhaba sonuclandımı acaba ?

X