Çatlatma iğnesi 6. Günü

Bugün acilde vedixm kan. 107 çikti 2 haftalik dedi🥰 darisi senin basina insallah
Şimdi gördüm hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲❤️ benimde 11.günüm gece test yaptım negatif çıktı sonradan çizgi belirmiş . Kasik ağrım çok özellikle sol tarafta bel ağrım da çok aynı şekilde ve beyaz akıntım var 🥺 sizin de böyle belirtileriniz varmı acaba bide pkos var bende

Şimdi gördüm hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲❤️ benimde 11.günüm gece test yaptım negatif çıktı sonradan çizgi belirmiş . Kasik ağrım çok özellikle sol tarafta bel ağrım da çok aynı şekilde ve beyaz akıntım var 🥺 sizin de böyle belirtileriniz varmı acaba bide pkos var bende
Bende de pkos var ve benim öyle akıntım yoğun olmadı en sağlıklısı 14.günden sonra yapman. Belirtime gelirsek kasık aģrısı şişkinlik ve kabızlık var bende başka hiç bir belirtim olmadı. Inşallah seninki dr tutar.🥰

Kan verdin aile hekimine sabah ama yüklenmedi sonuclar hala. Yine erken gebelik testi yaptim ilk q dakikasinda cikti boyle 5 dakika olmadan koyulasti
Merhaba belirtileriniz neydi acaba bende iğnenin 11.günündeyim kasık ve bel ağrılarım var iğnenin etkisi olabilir mi

Merhaba belirtileriniz neydi acaba bende iğnenin 11.günündeyim kasık ve bel ağrılarım var iğnenin etkisi olabilir mi
Şimdi ne desem yanlış olur bilemedim ki herkeste farklı oluyor. Bak kuzum benim ilk zamanlarda çok bel ve kasık ağrım vardı, hatta iğnenin 8.günü beta15.15 çıktı sonra 11.gün 3.31 çıktı ve ağrılarım çok hafiflemisti ama gögüs ağrım drvam ediyordu dokunamıyordum bile sonra iğnenin 14.günü betam 6 çıktı ondan sonra başladı yükselmeye ve brnim yaptığım 8.gündrn beri bütün idrar testleri pozitifti hep beta en son 6 çıktığında bile bana yok drdiler ama 14.günü iğne etkisi kalmıyor tedt pozitif ondan sonra başladı yükselmeye zaten. Şuan tam 7+2günlük hamileyim ben diğerlerinin aksine hiç kanamam olmadı öyle aşırı ağrım olmadı akıntım da olmadı sadece gögüs ağrısı vardı hala var 13.günden sonra da kabızlık ve şişkinlik vardı devam ediyor brn bu şekildr anlamıştım mesela sen istersen azıcık daha sabret bir şey kalmamış zaten 3 yads 4 gün sonra kan ver o zaman kesin olur ki eğer geć döllenmeysr iğnenin 18.günü bile pozitife dönebiliyor aklında kalsın kuzum🥰

Yaa cevabın için çok teşekkür ederim aslında ıdrar testi hiç yapmak istemiyorum yanlış bir hisse kapılmamak için ama 9.gün yaptığımda çok çok silikti kan testi de hiç yaptırmadım değerimi bilmiyorum. Aynen bugün iğneden sonraki 12.günüm 14.gün kan tahlili versem aslında ne dersin doktor bana duphaston verdi bebeğin tutunması için eğer ki döllenme olursa diye 10gün kullan bitince gecikme olursa gel dedi ama ohoo çok var ve o ilaç biraz gecikme de yapabiliyor kafam çok karışık kabızlık var evet ama karnımda sürekli bir adet ağrısı gibi bir sancım var ve bel ağrım ben iğneyi olduktan sonra hiçbirşeyim olmadı ilk 7gün ama sonra hep bir ağrım var

Bebeğin için çok sevindim bu arada rabbim sağ sağlim kucağına alabilmeyi de nasip eylesin inşallah🤲

X