Çatlatma iğnesi 9.gün beta hcg 3.2 adete 10 gün var böyle olan sonra gebe çıkan var mı ?

astralseyahat

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2024
110
116
31
Merhabalar adetime 10 gün varken dün test verdim beta hcg 3.2 çıktı, çatlatma iğnesi yapmıştım 9. Günüydü doktor belki yükselebilir dedi. Hep daha önce 0.1 gibi sonuçlar çıkıyordu sizce iğne etkisi midir yoksa olabilir mi ? Bu değerde olup gebe olan çıktı mı ?

Merhabalar adetime 10 gün varken dün test verdim beta hcg 3.2 çıktı, çatlatma iğnesi yapmıştım 9. Günüydü doktor belki yükselebilir dedi. Hep daha önce 0.1 gibi sonuçlar çıkıyordu sizce iğne etkisi midir yoksa olabilir mi ? Bu değerde olup gebe olan çıktı mı ?
İğne etkisi daha sıfırlanıp tekrar yükselecek eğer olduysa 12 gibi tekrar baktır

Merhabalar adetime 10 gün varken dün test verdim beta hcg 3.2 çıktı, çatlatma iğnesi yapmıştım 9. Günüydü doktor belki yükselebilir dedi. Hep daha önce 0.1 gibi sonuçlar çıkıyordu sizce iğne etkisi midir yoksa olabilir mi ? Bu değerde olup gebe olan çıktı msu anda aynı duyguyu ben yaşıyorum 9 gün oldu bugün test verdim 2.07 çıktı yükselebilir düşebilir de dedi

Merhabalar benim değerim 2.,7 çıktı dayanamayi 9 gün sonra test verdim doktor tam sınırda düşebilir de yükselebilir de dedi 1 hafta sonra tekrar ver dedj kan

Anladım banada aynısı dendi o yüzden bekliyorum 11. Günümde idrar yaptım negatif geldi pazar günü 14 oluyor belki salı yada pztsi kan veririm varsa çıkar heralde

Catlatlamani 14gunu kan verin.

İğne etkisi daha sıfırlanıp tekrar yükselecek eğer olduysa 12 gibi tekrar baktır
Merhaba ben ipnesen sonra 7. Günümdeyim. 5. Günde test yaptım silik çizgi çıktı, 7. Gün bugun bidaha idrar testi yaptım tek çizgi çıktı bu değer düşüp yükselme ihtimali olan bişiy mi iğneden sonra , ben gittikçe yğkselecek sanıyorum tutarsa tabi

Merhaba ben ipnesen sonra 7. Günümdeyim. 5. Günde test yaptım silik çizgi çıktı, 7. Gün bugun bidaha idrar testi yaptım tek çizgi çıktı bu değer düşüp yükselme ihtimali olan bişiy mi iğneden sonra , ben gittikçe yğkselecek sanıyorum tutarsa tabi
Merhaba bende senle aynı gün yaptırdım iğneyi büyük ihtimalle.Benimde yarın tam bir hafta olacak ikinci çizgi yok denecek kadar gitmiş umarım bundan sonra pozitifleri görürüz

Merhaba bende senle aynı gün yaptırdım iğneyi büyük ihtimalle.Benimde yarın tam bir hafta olacak ikinci çizgi yok denecek kadar gitmiş umarım bundan sonra pozitifleri görürüz
Aynı gün yapmış olamayaçız cünkğ benım adetime 3 gün var suan

Merhaba kızlar ayın 29 unda çatlatma iğnemi oldum 5. Günü başka bır rahatsızlığımdan dolayı doktora gıttıım doktor ne olur olmaz beta ya bakim dedi 32 çıkmıştı. Bu şekilde olup gıderek yükselen var mı bugün 8.gunum daha da test felan yapmam takıntı oluşuyor ıster ıstemez

Merhaba kızlar otrivillle sonrasi 16. Günümdeyim, 12. Gün erken testlerden yaptım silik çizgi çıktı. Goguslerim cok siddetli sızlıyor, yumurtaliklarima bicak saplaniyor ara ara bende Bu sabah ilk idrarla yaptım daha koyuydu sizce iğnenin etkisi midir , inşallah vardır bebis bu kez yaşayan ve olumlu sonuç alan var mı acaba

Merhaba kızlar otrivillle sonrasi 16. Günümdeyim, 12. Gün erken testlerden yaptım silik çizgi çıktı. Goguslerim cok siddetli sızlıyor, yumurtaliklarima bicak saplaniyor ara ara bende Bu sabah ilk idrarla yaptım daha koyuydu sizce iğnenin etkisi midir , inşallah vardır bebis bu kez yaşayan ve olumlu sonuç alan var mı acaba
Kan testı verin bence ınsallah hamılesınızdır

X