Çatlatma iğnesi 9.gün beta hcg 3.2 adete 10 gün var böyle olan sonra gebe çıkan var mı ?

İnşallah Rabbim bekkleyen isteyen herkese nasip etsin şu mübarek aylar hürmetine 🍀 Bende de adet düzensizliği var yumurta uyarıcı destek almadan gelişmiyor yumurtam o yüzden de adet döngüm düzensiz. 3 ay femara denedik kendiliğinden çatladı bu ay gonal f ve çatlatma iğnesi ilk deneme. 2 buçuk senelik evliyim bende bir yıl düşünmedik. Kac mm olustu yumuta. Ve Aşılama denediniz mi sperm sorunu olanlarda tutma ihtimali daha yüksek olabiliyor normale göre
Bir tanesi 21mm di yaklaşık. Diğerleri biraz daha küçüktü. Aşılama henüz denemedik o işlem ucretli mi fiyatlari nasil biliyor musunuz? Galiba iğne ise yaramazsa öyle gececek ona doktorum 🥺

Bir tanesi 21mm di yaklaşık. Diğerleri biraz daha küçüktü. Aşılama henüz denemedik o işlem ucretli mi fiyatlari nasil biliyor musunuz? Galiba iğne ise yaramazsa öyle gececek ona doktorum 🥺
Bana doktorum kullandığım ilaçlar iğneler haricinde 8 bin demişti 2 500 muayene parası 2 bin sperm yıkama işlemi 3500 de doktor aşılama için alacaktı.Özel muayenehaneye gidiyorum ben bu ay istemedim ben ama olmazsa bizde geçeceğiz sanırım

Bana doktorum kullandığım ilaçlar iğneler haricinde 8 bin demişti 2 500 muayene parası 2 bin sperm yıkama işlemi 3500 de doktor aşılama için alacaktı.Özel muayenehaneye gidiyorum ben bu ay istemedim ben ama olmazsa bizde geçeceğiz sanırım
Bende özele gidiyorum. Doktorumdan çok memnunum ama sanırım en zorlandığı hastasi benim. Film de istemisti daha çektirmek istemedim açıkçası hepsini yaptirmaya kalkarsak ohoo. 2 3 gün sonra birdaha test yapacağım bakalim inşallah pozitife döner 😊

Bende özele gidiyorum. Doktorumdan çok memnunum ama sanırım en zorlandığı hastasi benim. Film de istemisti daha çektirmek istemedim açıkçası hepsini yaptirmaya kalkarsak ohoo. 2 3 gün sonra birdaha test yapacağım bakalim inşallah pozitife döner 😊
Rahim filmini mutlaka çektirmenizi tavsiye ederim.Ufak bir tıkanıklık bile varsa yaptığınız tedavi başarısız olabilir. İnşallah güzel haberlerini alırız , haberleşelim mutlaka 🌺☺️

Kızlar yeniden merhaba. Bugün birdaha ovulasyon ve gebelik testi yaptım. Bugün tam 12. Gün igne gününü saymazsak. Gecen gün ovulasyon testi negatifti Bugün yeniden pozitif. Kaset gebelik testi ise negatif. Dün 11. Günde beta verdim. 2.95di
Yardimlarinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum 🥺

Rahim filmini mutlaka çektirmenizi tavsiye ederim.Ufak bir tıkanıklık bile varsa yaptığınız tedavi başarısız olabilir. İnşallah güzel haberlerini alırız , haberleşelim mutlaka 🌺☺️
Bugün birdaha ovulasyon ve gebelik testi yaptım. Bugün tam 12. Gün igne gününü saymazsak. Gecen gün ovulasyon testi negatifti Bugün yeniden pozitif. Kaset gebelik testi ise negatif. Dün 11. Günde beta verdim. 2.95di
Yardimlarinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum 🥺

X