Çatlatma iğnesi 9.gün beta hcg 3.2 adete 10 gün var böyle olan sonra gebe çıkan var mı ?

Bazen yumurta geç döllenip geç tutunabiliyor inşallah öyle bir durumdur ben de perşembe gideceğim günler çok ağır geçiyor ama 1 küsür değerlerden pozitif görenler olmuş diye okudum. Belirtim de yok gibi kasıklarım ağrıyordu geçti. Yaşım da 31 oluruna bırakayım desem bu sefer anne olmak için yaş geçer diye korkuyorum
Benim bugün pozitif çıktı kaset testim inşallah sizde güzel sonuçlar alırsınız

Bende 10 gün önce hastaneye gittim kan testi yaptırdım 4.20 çıktı bende çatlatma iğnesi oldum kasiklarimda ve belimde ağrı oldu acaba hamilemiyim bu şekilde 4.20 çıkan varmı acaba

Merhaba sizinle aynı gün çatlatma iğnesi yapmışız. Bende bugün kaset test yaptım ama negatif ,sizin son durumunuz nedir
Şu an hastahaneye geldim kan vereceğim bakalım durum ne iki gün önce 3.19 du. Kaset test bu zamanda belli etmez kan ancak olursa o da işte umudum yok belirtim yok sizin var mı bi belirti

Şu an hastahaneye geldim kan vereceğim bakalım durum ne iki gün önce 3.19 du. Kaset test bu zamanda belli etmez kan ancak olursa o da işte umudum yok belirtim yok sizin var mı bi belirti
Guzel haberler verirsiniz inşallah ❤️ belirti sağ kasık ağrısı ve bel ağrım var 2 gündür , birde 4 gündür göğüs şişmesi ve ağrısı var , sizin var mıydı belirtiniz

Hemen pes etmemelisiniz, çok zor bi süreç haklısınız ama umut her zaman vardır. Doğru zamanı gelmemiştir belki de

Hemen pes etmemelisiniz, çok zor bi süreç haklısınız ama umut her zaman vardır. Doğru zamanı gelmemiştir belki de
Kızlar kimse car mi 3 baslikta bir soru sordum kimse cevap vermedi

Benimde igneden itibaren 9. Günüm. 7 ve8. Gunde ovulasyon pikti. Bugün 9. Günde meraktan erken gebelik testi yaptim negatifti. İğnenin etkisi bu kadar cabuk gecer mi? Pozitif olma ihtimali var mi bundan sonra

Kızlar kimse car mi 3 baslikta bir soru sordum kimse cevap vermedi

Benimde igneden itibaren 9. Günüm. 7 ve8. Gunde ovulasyon pikti. Bugün 9. Günde meraktan erken gebelik testi yaptim negatifti. İğnenin etkisi bu kadar cabuk gecer mi? Pozitif olma ihtimali var mi bundan sonra
Benimde 9. günde negatifti kişiden kişiye değişiyor bence iğnenin etkisi. Kiminde 12. Günde negatife dönmüş çünkü.Hatta 13. Gün pozitife dönenler de var. Ben 9 ve 10. Günler kaset test yaptım negatif bugün kan vereceğim

Benimde 9. günde negatifti kişiden kişiye değişiyor bence iğnenin etkisi. Kiminde 12. Günde negatife dönmüş çünkü.Hatta 13. Gün pozitife dönenler de var. Ben 9 ve 10. Günler kaset test yaptım negatif bugün kan vereceğim

Allah hepimize nasip etsin inşallahh 🤲 bizede haber verebilir misin bi umut olursun

Allah hepimize nasip etsin inşallahh 🤲 bizede haber verebilir misin bi umut olursun
Amin inşallah ❤️ sağlık ocağında verdim yarın çıkacak sonuç haber veririm umudum yok ama. Polikistik over var bende hapla da iğneyle de güzel gelisiyor yumurta ama döllenme olmuyo bı türlü. Eşim de de sorun yok rahim filmi de temiz 3 ay önce çekildim. Bakalım bu ay gonal f ile iki yumurtam oluştu 17 ve 20 mm

Amin inşallah ❤️ sağlık ocağında verdim yarın çıkacak sonuç haber veririm umudum yok ama. Polikistik over var bende hapla da iğneyle de güzel gelisiyor yumurta ama döllenme olmuyo bı türlü. Eşim de de sorun yok rahim filmi de temiz 3 ay önce çekildim. Bakalım bu ay gonal f ile iki yumurtam oluştu 17 ve 20 mm
Burda pco olup hamile kalan cok gördüm igneyle darisi başınıza inşallah 🤗
Benimde adet duzensizligim fazla ve yumurtalar gelisip bazen catlamiyor. Yoksa 1 yillik evliyim daha. Esimde de sayı az çıktı. Ve 32 yasindayiz mecbur igneye yöneldik bizde

Burda pco olup hamile kalan cok gördüm igneyle darisi başınıza inşallah 🤗
Benimde adet duzensizligim fazla ve yumurtalar gelisip bazen catlamiyor. Yoksa 1 yillik evliyim daha. Esimde de sayı az çıktı. Ve 32 yasindayiz mecbur igneye yöneldik bizde
İnşallah Rabbim bekkleyen isteyen herkese nasip etsin şu mübarek aylar hürmetine 🍀 Bende de adet düzensizliği var yumurta uyarıcı destek almadan gelişmiyor yumurtam o yüzden de adet döngüm düzensiz. 3 ay femara denedik kendiliğinden çatladı bu ay gonal f ve çatlatma iğnesi ilk deneme. 2 buçuk senelik evliyim bende bir yıl düşünmedik. Kac mm olustu yumuta. Ve Aşılama denediniz mi sperm sorunu olanlarda tutma ihtimali daha yüksek olabiliyor normale göre

X