ÇATLATMA İĞNESİ-OVİTRELLE

crystal_01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2021
57
55
26
Kızlar 11.04 saat 18.00 de çatlatma iğnesi vuruldum. Oncesinde femara kullanmıştım. Solda 16 sağda 18 mm oluşmuş. Ama iğneden sonra ne bi ağrı var ne bi sızı. Akıntımda yok denecek kadar az.
Bu normal mi ?
Ay işe yaramadı mı acaba ya :,(

Kızlar 11.04 saat 18.00 de çatlatma iğnesi vuruldum. Oncesinde femara kullanmıştım. Solda 16 sağda 18 mm oluşmuş. Ama iğneden sonra ne bi ağrı var ne bi sızı. Akıntımda yok denecek kadar az.
Bu normal mi ?
Öyle düşünmeyin herkesde belirti farklı oluyor bende de ne ağrı ne bişey vardı stres yapmayın kendinize ugraslar bulun insan stres yaptıkça kafayı yiyor gerçekten

Bu normal mi ?
Bende femara kullandım 5 gün sağda ve solda 19mm büyümüş yumurtalarım. dün iğne vuruldum saat 14.10 gibi.

Bel ağrım fazla. Başka da bir şey yok gibi. Çarşamba günü test yapmaya niyetlendim. 🥰🧡İple çekiyorum. Ama bir yanım regl olacak gibi hissettiriyor
İns hamiştendir canım 13. Gün test yapabilirsin kesin sonuc 14 ama🥰🥰 güzel haberlerini bekliyorum yaz mutlaka

İnşallah canım o çift çizgiyi görürüz hepimiz. İlk denemen mi?
Subatta klomen denemiştim herşey cok iyi gidiyordu yumurtam büyüklüğğ çatlatma iğnem e 2 ler progestanım sonra korona oldum vucut çöktü olmadı adetim de gecikmişti corona olunca alt üst oldum mart ayım boş geçti şimdi de bu sefer letuya başladım sabah da oldum iğnemi senin nasıl sürecin

Subatta klomen denemiştim herşey cok iyi gidiyordu yumurtam büyüklüğğ çatlatma iğnem e 2 ler progestanım sonra korona oldum vucut çöktü olmadı adetim de gecikmişti corona olunca alt üst oldum mart ayım boş geçti şimdi de bu sefer letuya başladım sabah da oldum iğnemi senin nasıl sürecin
Ağustos 'ta 2. Yılımız dolacak değerlerim iyiydi. Hsg çektirdim olmadi.sonra doktorum istersen femara ile yumurtalarini büyütelim dedi. 5 gün kullandım. Sağda ve solda 19mm büyümüşler. 6.gun çatlatma ignesini vurdum. İlk denemem bekliyorum bir umut🤲🏻🤲🏻

Ağustos 'ta 2. Yılımız dolacak değerlerim iyiydi. Hsg çektirdim olmadi.sonra doktorum istersen femara ile yumurtalarini büyütelim dedi. 5 gün kullandım. Sağda ve solda 19mm büyümüşler. 6.gun çatlatma ignesini vurdum. İlk denemem bekliyorum bir umut🤲🏻🤲🏻
İnsallah kuzucum hayırlı haberler alırız

Selam kuzum, nasip olur ise Çarşamba yapmayı düşünüyorum. Sabahları hafif mide bulantısı oluyor. Ama belki yediğim bir şey dokunmuştur diyorum. Bel ağrım var normal de bu kadar bel ağrısı yaşamadım. Kasık ağrısı oluyor ara ara.
canım ne zaman vuruldun ıgneyı ?
benımde cok bel agrım var ya, belkıde ıncıttım dıyorum bılemedım.
benım bugun 8.günüm iğne sonrası

X