Çatlatma iğnesi sonrası 10 gün negatif sonuç

HazaalCan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2016
78
17
27
Merhaba herkesee

Geçtiğimiz 23 aralık cuma günü çatlatma iğnesi vurulmuştum bugün gebelik testi yaptım yapmamam gerektiğini biliyorum ama yaptım :KK43: ve sonuç negatifti sizce 14.gün bu sonuç değişebilir mi? bunun örneğini yaşayam var mı acaba

Son düzenleme:
Merhaba herkesee

Geçtiğimiz cuma günü çatlatma iğnesi vurulmuştum bugün gebelik testi yaptım yapmamam gerektiğini biliyorum ama yaptım :KK43: ve sonuç negatifti sizce 14.gün bu sonuç değişebilir mi? bunun örneğini yaşayam var mı acaba

Evet değişir. İğnenin etkisi geçmiş demek bu.

peki teşekkür ederim bilginiz var mıdır bilmiyorum ama mesela hamile değilsem bu iğneyi ömrümüzde üç kez vurulabiliyormuşuz daha sonrasında direkt tüp bebek uygulamasına mı geçilir acaba

Aaa. Ben 3 ten fazla vuruldum ya. Bilmiyordum hiç. Daha geçen pazartesi vuruldum sonuncuyu.

peki teşekkür ederim bilginiz var mıdır bilmiyorum ama mesela hamile değilsem bu iğneyi ömrümüzde üç kez vurulabiliyormuşuz daha sonrasında direkt tüp bebek uygulamasına mı geçilir acaba
Benim doktorum da 3 ay ama 6 aya kadar yolu var. Duruma göre 6 kere deneyebiliriz dedi.

Sonucunuz ne oldu acaba bnde aynı 9. Gunum testşm begatif daha pozitife dönmez gibi hissim var

Merhaba benim bugün 10. Gün ama kaç test yaptım bugüne kadar hiç çift çizgi görmedim tutmadı heehalde
E bendede bence bu iğne etkisi cok cabum gecşuır veya bende bir işe yaramıyor tutmuyor içime dıgardı tutsa bosuna bu kadar kasık agrısı cektim hala daha da cekiyoru. Kocaman bi hiç

E bendede bence bu iğne etkisi cok cabum gecşuır veya bende bir işe yaramıyor tutmuyor içime dıgardı tutsa bosuna bu kadar kasık agrısı cektim hala daha da cekiyoru. Kocaman bi hiç
Garip olan bende hiç ağrı falan olmadı o zmaan bende hiç fayda etmedi ama doktora gittim çatlama olmuş dedi anlamadım valla

Merhaba benim bugün 10. Gün ama kaç test yaptım bugüne kadar hiç çift çizgi görmedim tutmadı heehalde
canım valla bu sitede 16-17. günde öğrenenler olmuş bilemiyorum ben de anlamadım bu işi gerçekten iğneden sonra çok sancı çektim hala da ara ara geliyor adetim de 6 gün gecikti ama test negatifti 1 hafta önce

canım valla bu sitede 16-17. günde öğrenenler olmuş bilemiyorum ben de anlamadım bu işi gerçekten iğneden sonra çok sancı çektim hala da ara ara geliyor adetim de 6 gün gecikti ama test negatifti 1 hafta önce
Bir önceki denememde bende aynı oldu 19 z gun regl oldum pkos varsa eger gecikme olabiliyormus dr öyle demişti ama kafayı yemiştim ya psikolojim cok bpzukdu bu süreçte allah düşmanıma vermesin

Bir önceki denememde bende aynı oldu 19 z gun regl oldum pkos varsa eger gecikme olabiliyormus dr öyle demişti ama kafayı yemiştim ya psikolojim cok bpzukdu bu süreçte allah düşmanıma vermesin
amin ya aynen öyle hayırlısı olsun valla ne diyeyim ben evleneli 3 ay oldu zaten bir aydır falan deniyoruz ona rağmen insan aşırı ümitsizliğe kapılıyor allah herkesin yardımcısı olsun

amin ya aynen öyle hayırlısı olsun valla ne diyeyim ben evleneli 3 ay oldu zaten bir aydır falan deniyoruz ona rağmen insan aşırı ümitsizliğe kapılıyor allah herkesin yardımcısı olsun
Ooo sen durr bence en bastan sen bi hiç stres yapma sal kendiniii olacaktır bizim bastan hatamızı sen yapma bende en bastan 1. Aydan stres yaptım pinopiriklendm evlenmeden önce cunku pko vardı bende biliyordum ya sonra işte kafama taka takaaa hastalık haline getirdim bu haldeyim rabbim düzeltsin hu kafamın içini insallah

X