Çatlatma iğnesi sonrası 10 gün negatif sonuç

Doktoruma sordum iğneden 3 gün sonra gidince ağrı olmak zorunda değil dedi normal dedi gününü bekleyecez dedi
Ya bir öncekinde benimde olmamıstı agrı falan hiçbir sey bunda da oldu ama bugun agrım yok bir kaç kere bugun oldu devamlı agrı. Olmadı oda karın agrım oluyor adet olacakmısım gibi her an belkide erken regl olcam

canım valla bu sitede 16-17. günde öğrenenler olmuş bilemiyorum ben de anlamadım bu işi gerçekten iğneden sonra çok sancı çektim hala da ara ara geliyor adetim de 6 gün gecikti ama test negatifti 1 hafta önce
Gidip kan testi mi verseniz acaba belki geç döllenme de olmuş olabilir o yüzden de adet olmuyor olabilirsiniz ben bu sitede cok okudum ve herkes adet olana kadar umudunuzu kaybetmeyin yazıyor herkes

Ya bir öncekinde benimde olmamıstı agrı falan hiçbir sey bunda da oldu ama bugun agrım yok bir kaç kere bugun oldu devamlı agrı. Olmadı oda karın agrım oluyor adet olacakmısım gibi her an belkide erken regl olcam
İnşallah olmazsın ya Allah emeklerinin karşılığını verir inşallah

Ooo sen durr bence en bastan sen bi hiç stres yapma sal kendiniii olacaktır bizim bastan hatamızı sen yapma bende en bastan 1. Aydan stres yaptım pinopiriklendm evlenmeden önce cunku pko vardı bende biliyordum ya sonra işte kafama taka takaaa hastalık haline getirdim bu haldeyim rabbim düzeltsin hu kafamın içini insallah
ayy bende de pko var ve ben de takıyorum istemsiz amin inşallah zaten düşünmesek gerçekten kendiliğinden olacak belki de ama düşünmemek elde değil :KK43:

Merhaba herkesee

Geçtiğimiz 23 aralık cuma günü çatlatma iğnesi vurulmuştum bugün gebelik testi yaptım yapmamam gerektiğini biliyorum ama yaptım :KK43: ve sonuç negatifti sizce 14.gün bu sonuç değişebilir mi? bunun örneğini yaşayam var mı acaba
Benim de bugün 15.gunum bende test yaptım erken gebelik kaset test ama benim Dr negatifcikti

Merhaba herkesee

Geçtiğimiz 23 aralık cuma günü çatlatma iğnesi vurulmuştum bugün gebelik testi yaptım yapmamam gerektiğini biliyorum ama yaptım :KK43: ve sonuç negatifti sizce 14.gün bu sonuç değişebilir mi? bunun örneğini yaşayam var mı acaba
Hazal Hanım merhabalar kan testi verdiniz mi? Şu an durumunuz nedir ?

Arkadaşlar merhaba 3 ocakta kimene başladım 12 ocakta catlatma ignesi yaptım 17 ocakta bat 18 19 ocakta bat 6 21 ocakta bat 3 daha fazla yükselirsin bilmiyorum 13.gun bu gün. ama dün den itibaren sıvı bir akintim geliyor sürekli olarak adetime 4 gün belimde ve karşılarında hafif ağrı var ama psikolojik olabileceğini düşünüyorum negatifi gördüğüm için göğsümde çok hassasiyetin var l bu tarz akintisi olan varmi veya başı 14. Günden sonra yükselen??

X