Çatlatma iğnesi sonrası neler yaptınız

Günaydın kızlar. Ben de çarşamba iğne oldum. Öncesinde femara kullandım. Beklemedeyim şu an . Umarım herkes biran önce sağlıkla bebişlerine kavuşur 🥰

İnşallah canım benim bendr femara kullandım 3.ayımm
Ben de 2 kere klomen kullandım yumurtam büyümedi . Femarada 2. Ayım. İlkinde tutmadı bir ay ara verdik şimdi tekrardan tedaviye devam ediyorum. Allahın takdirine kalmış her şey bakalım bu ay ne olacak bekliyoruz 🥹

Ben de 2 kere klomen kullandım yumurtam büyümedi . Femarada 2. Ayım. İlkinde tutmadı bir ay ara verdik şimdi tekrardan tedaviye devam ediyorum. Allahın takdirine kalmış her şey bakalım bu ay ne olacak bekliyoruz 🥹
İnşallah bu ay hepimizin muradı yerine gelir canım

Ben aşılama yaptırdım bir kez ama tutmadı banda bu ay artık son femara iğneli aşılama dedi ama yaptırmıcam artık çok yoruldum
Bnde bekliyorum Perşembe gidicem 14 gün inş tutmuştur Buda olmasa aşilama demişti doktor bana

Kızlar femara en fazla kaç defa kullanılıyor ?
Canım benim doktorum 3 ay kullandırdı 6 ay kullananda var bende hafif yumurta tembelliği vardı oda doktor geçti artık dedi bende eşimde sorun olduğu için bu ay son dedi hatta ilk ay kullamdığımda aşılama yaptık ama tutmadı

Günaydın kızlar. Ben de çarşamba iğne oldum. Öncesinde femara kullandım. Beklemedeyim şu an . Umarım herkes biran önce sağlıkla bebişlerine kavuşur 🥰
Bende geçen carsamba iğne vuruldum canim aynı gün vurulmusuz benimde ikinci femara denemem bakalım sonuçlarimiz ne olacak burdan yazalım

Merhaba arkadaşlar, 23 şubatta bende çatlatma iğnesi oldum . Evde gebelik testi olmadığı için ovülasyon testi yaptım silik çıktı. Sizce hamilelik olabilir mi

Merhaba arkadaşlar, 23 şubatta bende çatlatma iğnesi oldum . Evde gebelik testi olmadığı için ovülasyon testi yaptım silik çıktı. Sizce hamilelik olabilir mi
Valla bilmiyorum canım ben 22 ne vurdum bu gün 14. Gün ama yapmadım geçen ay kimyasal oldu ondan korkuyorum kimiside iğne etkisi diyor

Kızlar bir şey soracağım. Ölçülen yumurtam 18 mm di çatlatma iğnesi yaptım acaba çatlama sürecinde (36 saat içerisinde) biraz daha büyür mü?

X