Çatlatma iğnesi sonrası neler yaptınız

İyi bari ya 18 de yaptım diye çok üzüldüm çok mu erken yapmışım
Yok yok erken degil hatta gayet normal bence, 18-25 mm arasi catlama icin uygun. 25ustu kiste dönüyor. Benim doktorum bana olcusunu soylemedi ama asistaniyla 1.9 fln diye konusuyordu muhtemelen 19mm idi benim de.

ben de iki gün önce çatlatma iğnesi yaptım kızlar bugün çok halsizlik ve uyku var iğnenin etkisi herhalde

Merhaba sonucunuz ne çıktı acaba

Canım benim doktorum 3 ay kullandırdı 6 ay kullananda var bende hafif yumurta tembelliği vardı oda doktor geçti artık dedi bende eşimde sorun olduğu için bu ay son dedi hatta ilk ay kullamdığımda aşılama yaptık ama tutmadı

Kızlar tekrar merhaba 23 şubatta çatlatöa iğnesi olmuştum testlerim tek çizgi ama hala regl olmadım. 4 gün geçikiyor kan testi versem mi acaba geç döllenme olmuş olabilir mi

Arkadaşlar 2 mart cumartesi günü catlatma ignesi oldum. Bugun sol kasığım da bi agrı var. Erken mi sizce belirtiler için?

İğnenin beşinci gününden itibaren yaptım 11.gunde negatife döndü 14.gune kadar hep negatifti dünde kan verdim 1.63 çıkmış hala az da olsa iğne etkisi mi bilmiyorum geçen ay da 13.gunde 0.100 du değerim iğneye rağmen yükseleceğini sanmıyorum kasıklarım agriyo üç gündür ama adetim başlamadı bı turlu sen yaptın mı test

Bende bu ayın 18 inde iğne oldum Klomen kullandım 4 yumurta büyüdü gerçekten beslenme çok önemli dikkat edin yumurtalar için çok güzel beslendim 4 yumurta büyüdü ama tuttu mu bilmiyorum Şuan ilişki aşamasındayız

İğnenin beşinci gününden itibaren yaptım 11.gunde negatife döndü 14.gune kadar hep negatifti dünde kan verdim 1.63 çıkmış hala az da olsa iğne etkisi mi bilmiyorum geçen ay da 13.gunde 0.100 du değerim iğneye rağmen yükseleceğini sanmıyorum kasıklarım agriyo üç gündür ama adetim başlamadı bı turlu sen yaptın mı test
Canım ne zaman iğne vuruldun benim dört gün gecikmem var ama iki gün önce kan negatiftj

Bende bu ayın 18 inde iğne oldum Klomen kullandım 4 yumurta büyüdü gerçekten beslenme çok önemli dikkat edin yumurtalar için çok güzel beslendim 4 yumurta büyüdü ama tuttu mu bilmiyorum Şuan ilişki aşamasındayız
Çok özür dileyerek birşey sorabilir miyim sizde ilişki sonrası ayağa kalkınca vajinadan akıntı sperm filan geliyo mu

Çok özür dileyerek birşey sorabilir miyim sizde ilişki sonrası ayağa kalkınca vajinadan akıntı sperm filan geliyo mu
Ben bi yarım saat uzanıyorum hiç kalkmadan ayaklarımı havaya kaldırarak hemşire böyle yap dedi sende dene hemen kalkma ama tabiki illa ki buna rağmen biraz dışarı akıyor kalkınca tabiki

Ben bi yarım saat uzanıyorum hiç kalkmadan ayaklarımı havaya kaldırarak hemşire böyle yap dedi sende dene hemen kalkma ama tabiki illa ki buna rağmen biraz dışarı akıyor kalkınca tabiki
Ben o kadar yatmiyorum ya Max beş dk yatıyorum sonra ya tuvaletim geliyo ya da direk banyoya gidiyorum. Şeyden ötürü sordum ilişkiden sonra ayağa kalktığında o akıntı geliyorsa rahim kayıktır diye birşey duydum ben de ben ayağa kalktigimda geliyo o akıntı acaba benim rahmim mi kayık diye dusuncelere girmiştim herkeste mi böyle bir ben mi öyle oluyorum diye sorayım dedim

Benimde iki buçuk senedir çocuğum olmuyor hiçbir problem yokken çok istiyorum anne olmayı denemedigim şey kalmiyo yarın da maydanozlu süt buhuru deniycem

X