Çatlatma iğnesi ve aşılama

Evet spora gittiğimi biliyordu hocam yarın gideyim mi diye sordum aaa tabiki burdan direkt x beyin yanına çalışmaya dedi. (Normalde ev hanımıyım haftanın 4 günü eşime yardıma gidiyorum.) Doktorumun tarzı farklı, herkes idrara sıkışık aşılama olmuş benimki olabildiğince tuvaletim yokken yaptı. 12. Günde pozitifi gördüm şuan 8 haftalık. :)te

Evet spora gittiğimi biliyordu hocam yarın gideyim mi diye sordum aaa tabiki burdan direkt x beyin yanına çalışmaya dedi. (Normalde ev hanımıyım haftanın 4 günü eşime yardıma gidiyorum.) Doktorumun tarzı farklı, herkes idrara sıkışık aşılama olmuş benimki olabildiğince tuvaletim yokken yaptı. 12. Günde pozitifi gördüm şuan 8 haftalık. :)
Belirtileriniz ne olmuştu

Evet spora gittiğimi biliyordu hocam yarın gideyim mi diye sordum aaa tabiki burdan direkt x beyin yanına çalışmaya dedi. (Normalde ev hanımıyım haftanın 4 günü eşime yardıma gidiyorum.) Doktorumun tarzı farklı, herkes idrara sıkışık aşılama olmuş benimki olabildiğince tuvaletim yokken yaptı. 12. Günde pozitifi gördüm şuan 8 haftalık. :)

Ay maşallah çok sevindim darısı başımıza inşallah 🥰 dilerim sağlıkla kucağına al canım. Senin belirtilerin ne zaman başladı ?

Hayırlısı olsun inşallah belirtiye takılmamak lazım. 🥰
Sen regl olacağım diye düşündüğüne göre regl tarihine yakın göğüste hassasiyet başladı demektir 😂 daha benim bi hafta var regl tarihime bakalım ya inşallah güzel haberler veririm bende. Asıl şu sigara olayını ne yapıcam bırakamıyorum 😔

Sen regl olacağım diye düşündüğüne göre regl tarihine yakın göğüste hassasiyet başladı demektir 😂 daha benim bi hafta var regl tarihime bakalım ya inşallah güzel haberler veririm bende. Asıl şu sigara olayını ne yapıcam bırakamıyorum 😔

yok yok hiçbir şey yoktu sıfır belirti. 😀 aşılamadan sonra 3-4 gündü sanırım ağrım vardı ama bıçak gibi kesildi ben o sebeple tutmadı diye düşünmüştüm hatta.
Sigara olayı berbat ben 4-5 ay önce bıraktım deli gibi içiyordum. ☹️

İyi günler bende pazartesi aşılama oldum suan hafif bel ağrısı göğüs hassasiyeti var başka da bişey hissetmiyorum progestan verdi doktorum fitil şeklinde onu kullanıyorum gonal f 450 ile günlük 75 doz olarak vuruldum

İyi günler bende pazartesi aşılama oldum suan hafif bel ağrısı göğüs hassasiyeti var başka da bişey hissetmiyorum progestan verdi doktorum fitil şeklinde onu kullanıyorum gonal f 450 ile günlük 75 doz olarak vuruldum

Senin belirtilerin hemen mi başladı canım. Hayırlı olsun bu Arada 🥰

Merhaba, herkeste aynı olmayabiliyor. E2 in ve progesteronun ne çıktı canım aşılamanın olduğu gün? Zaten ilk 10 gündeki belirtiler iğnenin etkisi olabiliyor o yüzden olmaması daha iyi bence belirti olduğunda hemen anlayabilirsin. 11-13 gün aradı kan testi verdiğinde çıkar diyorlar benimde 8. Günüm ilk günler çok ağrım vardı, bel ağrım kaşık atmam oldu ama sonra kesildi. Şimdi Sadece bazen kasıklarım ağrıyor ama teste baktığımda iğnenin hala etkisi var.

Nasıl durumun merak ettim seni 🥰

Sonucunuz ne oldu. Aksine benim de çatşatmadan bir hafta sonra başlayan yumurtalık ağrım olduğu için doktoruma mesaj attım. Çatlamamış olabilir dedi ilişkiye devam edin dedi pazartesi bir hafta oldu vurulalı, hala kasık yumurtalık ağrım var. Ben de de bu belirti olduğu için çatlamamış olabilir diye korkuyorum. Aynı zamanda aşırı şişkinlik ve çarpıntım var. Ama sanırım antidepresanları bıraktığım için ve çok zor bir süreç yaşadığım için olabilir onlar. Ama kasık ağrısı tuhafıma gidiyor.

Sonucunuz ne oldu. Aksine benim de çatşatmadan bir hafta sonra başlayan yumurtalık ağrım olduğu için doktoruma mesaj attım. Çatlamamış olabilir dedi ilişkiye devam edin dedi pazartesi bir hafta oldu vurulalı, hala kasık yumurtalık ağrım var. Ben de de bu belirti olduğu için çatlamamış olabilir diye korkuyorum. Aynı zamanda aşırı şişkinlik ve çarpıntım var. Ama sanırım antidepresanları bıraktığım için ve çok zor bir süreç yaşadığım için olabilir onlar. Ama kasık ağrısı tuhafıma gidiyor.
Benim 11. Gün betam 10 çıktı. Değere göre gebelik var dendi ama artacak mı bakacağız inşallah sağlıkla büyür. Bide bugün hafif pembe kan geldi

Ay çok sevindim senin adına Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah belirtilerin neler aceba
Amin inşallah bakalım sağlıkla ilerlesin inşallah…. Belirtim yok diye üzülüyordum ben bugün pembe bi akıntı geldi çok hafif göğüs hassasiyeti bu akşam hafif kasık ağrısı ama o kadar az bi ağrı ki. Bu zamana kadar bi belirti yoktu

X