Çatlatma iğnesi ve aşılama

Amin inşallah bakalım sağlıkla ilerlesin inşallah…. Belirtim yok diye üzülüyordum ben bugün pembe bi akıntı geldi çok hafif göğüs hassasiyeti bu akşam hafif kasık ağrısı ama o kadar az bi ağrı ki. Bu zamana kadar bi belirti yoktu
Benimde sadece göğüs hassasiyeti var birazda yorgun hissediyorum bu kadar umarım bende hamileyimdir Rabbim sağlıkla ilerlemesini nasip etsin inşallah gebeliğini dikkat et kendine 🥰

Amin inşallah bakalım sağlıkla ilerlesin inşallah…. Belirtim yok diye üzülüyordum ben bugün pembe bi akıntı geldi çok hafif göğüs hassasiyeti bu akşam hafif kasık ağrısı ama o kadar az bi ağrı ki. Bu zamana kadar bi belirti yoktu
Eşinizin aşılama günü spermi kaçtı acaba yıkama sonucunda

Benim 11. Gün betam 10 çıktı. Değere göre gebelik var dendi ama artacak mı bakacağız inşallah sağlıkla büyür. Bide bugün hafif pembe kan geldi
Merhaba benim de bugün iğne sonrası 12.günüm. Çarpıntı yüzünden acil servise gitmek zorunda kaldım. Beta hcg baktılar. 18 çıktı. İğnenin etkisi olabilir anlamlı bir sonuç değil dediler. Sen yaptın mı tekrar test. Son durum nedir

Merhaba benim de bugün iğne sonrası 12.günüm. Çarpıntı yüzünden acil servise gitmek zorunda kaldım. Beta hcg baktılar. 18 çıktı. İğnenin etkisi olabilir anlamlı bir sonuç değil dediler. Sen yaptın mı tekrar test. Son durum nedir
Benimde bugün 5.gün aşılama sonrası ilk günden beri kasık ağrısı var bugün daha da arttı mesaneye baskı yapıyor sanki sürekli tuvaletimi var gibi tuvaletimi yaparken de kasıkta ağrı oluyor anlamadım

Tutmuş olabilir bence 14. Ünde tekrar baktırmalısın

İyi günler bende pazartesi aşılama oldum suan hafif bel ağrısı göğüs hassasiyeti var başka da bişey hissetmiyorum progestan verdi doktorum fitil şeklinde onu kullanıyorum gonal f 450 ile günlük 75 doz olarak vuruldum
Bende bu ay gonal f ve çatlatma iğnesi kullandım. Çarşamba günü çatlatmayı yaptık. Perşembe bel kasık ağrısı ve şişlikle geçti. Dünden beride göğüslerime dokunamıyorum. İlaçtan dolayıdır dimi bu göğüs hassasiyeti?

X