Gebeliğe Hazırlık Çatlatma iğnesi ve yumurta kalitesi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben 3 kere denedim mesela kimyasal gebelik geçirdiğim ay bende 12 saat sonra değerlendirmiştim tuttu oğlumda da 24 saat sonrasını değerlendirmiltim zaten sperm belli Bi süre rahimde canlı kaldığı için sorun olacağını sanmıyorum sizin de. 20 saatte de ağrı sızı olmaz ha yumurtlama belirtilerini yaşıyorsanız vücudunuzu tanıyorsanırız o ayrı ama ben hissetmedim sadece adet zamanım geldiğinde iğnenin 10 14. Günleri adet ağrısı yaşadım gögüs hassatiyetim çok olmuştu o şekilde stres yapmayın Bi tavsiyem de ben en sessiz düşünmediğim anda hamile kaldım inşallah sizinde hakkınızda hayırlısı olur paylaşın ama durumunuzu
Aslında kendiliğinden yumurtlayan ve çatlatma olan biriyim.(3 kere ovulasyon testi yapmıştım. Hepsinde 14.gün çift 15.gün tek çizgi yakalamıştım.) Doktorum heralde aşılama ya da tüp’e geçmeden son bir kez denemek istedi. Reglilerimde de saat gibi düzenlidir. Vucut ısım yüksekti zaten bugün ve bir kaç saat önce de çatladı. Mutlaka olumluda olsa olumsuzda olsa haber vereceğim. Teşekkür ederim bu arada dönüşünüz için☺️

Aslında kendiliğinden yumurtlayan ve çatlatma olan biriyim.(3 kere ovulasyon testi yapmıştım. Hepsinde 14.gün çift 15.gün tek çizgi yakalamıştım.) Doktorum heralde aşılama ya da tüp’e geçmeden son bir kez denemek istedi. Reglilerimde de saat gibi düzenlidir. Vucut ısım yüksekti zaten bugün ve bir kaç saat önce de çatladı. Mutlaka olumluda olsa olumsuzda olsa haber vereceğim. Teşekkür ederim bu arada dönüşünüz için☺️
Sonuç alabildiniz mi. Bende bugün ilk defa aşı oldum.

Sonuç alabildiniz mi. Bende bugün ilk defa aşı oldum.
Merhaba, 6 Aralıkta çatlatma iğnesi yapmıştım. Henüz regli olmadım. Acaba çatlatma iğnesinden sonra ki 14.günde mi olmam gerekir yoksa en son ki regli tarihime göremi hesaplamalıyım onu bilemedim. Sizce?

Merhaba, 6 Aralıkta çatlatma iğnesi yapmıştım. Henüz regli olmadım. Acaba çatlatma iğnesinden sonra ki 14.günde mi olmam gerekir yoksa en son ki regli tarihime göremi hesaplamalıyım onu bilemedim. Sizce?
Bence regl tarihinize göre hesaplayın. Olmanız gereken zamandan 5 gün flan geçince test yapılıyor

Benim adet dongulerim 24 gündür bu yüzden 10 veya 12. Gün yumurtluyirum çabuk gelişiyor bu kaliteli olduğu anlamına gelmiyor sanırım bir kıstas değil diye biliyorum

X