Mutfak Dekorasyonu Çay takımı karışıklığı

kolera9

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2016
956
296
Kızlar kaç tane çay takımı almam gerekiyor ya çok kafam karıştı:eek:

Misafir yemek takımının yanında aldığım su setinde çay bardakları yok. Özel günlerde gelen kalabalık misafir için ayrı bi çay takımı almalıyım demi ? Kaç kişilik olmalı ve nası bişey olmalı tepsisi falan?

Bide günlük hem ikimiz için hem de günlük gelen misafir için ayrı bi çay bardağı tabağı falan almalıyım demi o kaç kişilik olmalı ? Günlük kullanacağımı renkli istiyorum bide mesela şöyle modelleri çok seviyorum; https://www.lav.com.tr/urun/lotus-cay-seti/LOTUS/ bunlar kullanışlı olur mu makinede yıkanır mı? Renkli olup da makinede yıkanabilen çay takımı önerisi de alabilirim :kk77:

çay takımı şu çelik tepsili 250- 300 den başlayanlar bana çok gereksiz geliyor. Bence onun yerine daha çık kullanışlı bir şey alabilirsiniz.Tepsiyi aynalı olanlardan tercih edebilirsiniz. Hem çay hem kahve için falan kullanılabilir. Misafirlerin için de şık durur. Cam tabaklı düz şık duran çay bardak takımlarını tercih edebilirsin. Günlük kullanım için renkli olan makinda yıkanır mı bilmiyorum ama lav ürünleri bu konuda iyi diye biliyorum.

çay takımı şu çelik tepsili 250- 300 den başlayanlar bana çok gereksiz geliyor. Bence onun yerine daha çık kullanışlı bir şey alabilirsiniz.Tepsiyi aynalı olanlardan tercih edebilirsiniz. Hem çay hem kahve için falan kullanılabilir. Misafirlerin için de şık durur. Cam tabaklı düz şık duran çay bardak takımlarını tercih edebilirsin. Günlük kullanım için renkli olan makinda yıkanır mı bilmiyorum ama lav ürünleri bu konuda iyi diye biliyorum.

teşekkür ederim :)

Başka yardımcı olacak olan yok mu ? :21:

teşekkür ederim :)

Başka yardımcı olacak olan yok mu ? :21:
Canim walla bende celik tepsili celik cay tabakli setleri sevmiyorum. Şik bir gumus tepsi alabilirsin misafir icin. Ben misafir cay bardaklarimi 9 lu takim yptm. Sana cok misafir geliosa 12 li yapabilirsin. Gunlukleri 6 li iki farkli takim alsan yeter bence hem degisik degisik kullanirsin hemde gunlkler cok pahali diil rengi makinede kesin cikar ama cikana kadr kullan gonlune gore. Sana fikir olsun diye benm misafirlk ve gunluklerimin resmini koyuyorm canim
Misafirlik
1_1197963.jpg downloadfile.jpg

Buda gunluk
Screenshot_2017-01-05-17-08-38_1.jpg

Canim walla bende celik tepsili celik cay tabakli setleri sevmiyorum. Şik bir gumus tepsi alabilirsin misafir icin. Ben misafir cay bardaklarimi 9 lu takim yptm. Sana cok misafir geliosa 12 li yapabilirsin. Gunlukleri 6 li iki farkli takim alsan yeter bence hem degisik degisik kullanirsin hemde gunlkler cok pahali diil rengi makinede kesin cikar ama cikana kadr kullan gonlune gore. Sana fikir olsun diye benm misafirlk ve gunluklerimin resmini koyuyorm canim
Misafirlik
Eki Görüntüle 1968790 Eki Görüntüle 1968791

Buda gunluk
Eki Görüntüle 1968792

Gümüş tepsim vardı bitane ona uygun misafir çay bardağı alayım o zaman 12li.

Günlüğü de istediğim gibi renkli alıcam yaa dediğin gibi solana kadar kullanırım :) seninkiler güzelmiş morluları nerden almıştınn

Gümüş tepsim vardı bitane ona uygun misafir çay bardağı alayım o zaman 12li.

Günlüğü de istediğim gibi renkli alıcam yaa dediğin gibi solana kadar kullanırım :) seninkiler güzelmiş morluları nerden almıştınn
Hepsi pasabahce canim. Morlular buyuk migrosa gelmisti bi ara, sonra bidaha gormedim ama hep degisik modeller gelebiliyo

X