Çekişmeli boşanma :(

Benim giden kızlığım nolucak peki herşeyi biliyorsunuz onca yaşadığım kırgınlıklar vs. Tamam aldatmadı dövmedi ama küfürlü kelimeler kullandı ailesi beni hiç istemedi
Canım kızlığım falan derken, zorla evlenmedin ya, anlaşamıyorsun ayrılmak istiyorsunuz bitir gitsin kafan rahat eder davayla uğraşmak kolay mı 1 - 2 celse uzasın Lanet olsun diyorsun şimdi kolay geliyor. Gençsin bak yoluna iki tarafta yıpranmasın. Hırsını bırak

Benim burda yuvam dağılıyor sen gülüyormusun
Ne yuvası yav,adamın yuvasını yapmışsınız, alacağınız para 2 aylık evlilik için en fazla 2500 lira,hala ısrarla işinde uzman arkadaşlara laf sokuyorsunuz. Sizin yaşınız kadar iş tecrübesi var burda insanların.

Canım kızlığım falan derken, zorla evlenmedin ya, anlaşamıyorsun ayrılmak istiyorsunuz bitir gitsin kafan rahat eder davayla uğraşmak kolay mı 1 - 2 celse uzasın Lanet olsun diyorsun şimdi kolay geliyor. Gençsin bak yoluna iki tarafta yıpranmasın. Hırsını bırak
Bırakmam benim gençliğimi aldı bende onun hayatını zindan edicem

Konu sahibi 2 aylık evlisiniz, 1 aylık tedbir kararı aldırmışsınız, o bitmiş. Sonra 1 aylık daha aldırmışsınız. Siz evi ne zaman terk ettiniz? İlk gecenizden sonra mı? Sayfalarca yazdığınız sözde eziyetleri ( ki kimin yaptığı da meçhul ) ne zaman, hangi arada yaptılar?

Bırakmam benim gençliğimi aldı bende onun hayatını zindan edicem
Daha 21 yaşındasın , evlilik de 2 aylık. Hangi gençliğini aldı? Hadi o senin gençliğini aldı sen onun emekliliğini mi aldın? Başına bela olduğun adam da 25 yaşında zaten 😂 Sen ergenlikten çıkamamışsın

Biz mahkeme yazılarını her zaman net ve kısa tutarız. Özellikle vatandaşa karşı olan gerçek davalarda. Hakimin işi gücü yok satir satir bizi mi okuyacak net ve keskin ok gibi cvp iyidir.

Zaten 3 sayfa dilekceye 40 sayfa cevap gelmesi bile abes. 2 aylik evlilik, ihanet yok, siddet yok. Ne yazdin 40 sayfa

Zaten 3 sayfa dilekceye 40 sayfa cevap gelmesi bile abes. 2 aylik evlilik, ihanet yok, siddet yok. Ne yazdin 40 sayfa
Evlilik de iki aylık değil ki zaten bir ayda uzaklaştırma aldırmış o bitmiş sonra bir daha aldırmış ortada iki aylık bile evlilik yok ki adam illallah edip hemen dava açmış ilk fırsatta zaten

Evlilik de iki aylık değil ki zaten bir ayda uzaklaştırma aldırmış o bitmiş sonra bir daha aldırmış ortada iki aylık bile evlilik yok ki adam illallah edip hemen dava açmış ilk fırsatta zaten

Ay o kismi kacirmisim ben. 2 aylik evlilige 40 sayfa dilekce verilince aklima gelen dilekcenin temsili:

Eklentiler

• images (7).jpeg
    images (7).jpeg
    61,6 KB · Görüntüleme: 95
Hepsi şişirme çoğu geçmiş Yargıtay kararlarıdır örnek olarak koyuyorlar. Bir yakınıma avukatı cevap olarak 15 sayfa yazmıştı hakim oralı bile olmadı. Boş iş

Merhaba hakim bey.
Ben stresli.
Biz 2 ay önce evlendik.
Evlendiğimiz gün yağmur yağacak dediler.
Biz de dedik ki yok yav yağmaz.
Yine de tedbir amaçlı düğünü iç mekanda yaptık.
O gün geldi, yağmur yağmadı.
Üzüldük.
Sonra o sabah erkenden kalktım.
Dişlerimi fırçaladım.
Anneme günaydın anne, nasılsın dedim.
İyiyim kızım, dizim ağrıyor dedi.
Allah Allah dedim, neden acaba?
Düşündük.

Devamı yarın

Merhaba hakim bey.
Ben stresli.
Biz 2 ay önce evlendik.
Evlendiğimiz gün yağmur yağacak dediler.
Biz de dedik ki yok yav yağmaz.
Yine de tedbir amaçlı düğünü iç mekanda yaptık.
O gün geldi, yağmur yağmadı.
Üzüldük.
Sonra o sabah erkenden kalktım.
Dişlerimi fırçaladım.
Anneme günaydın anne, nasılsın dedim.
İyiyim kızım, dizim ağrıyor dedi.
Allah Allah dedim, neden acaba?
Düşündük.

Devamı yarın

Al dedi git dedi çocuklarını al git dedi seklinde de olabilir qjshha

X