Erkek İnfertilitesi Celalettin Peru'ya gidenler burdamı

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Princessduck

Hayalim anne olabilmek
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
299
664
Arkadaslar eşim tek testis nedeniyle azosperm.. celalettin peruya gitsekmi kararsiz kaldıkk. Lutfen bilgi verirmisiniz

Canım Celalettin hocayı öneririm. Bizde sebepsiz azospermi hastası idik. Eşim 2 kez mikrotese oldu. Onlardan sonuç çıkmayınca Celalettin hocaya gittik ve eşim 7 8 aylık tedavi sürecinden sonra mesa oldu. Çok şükür önceden hayal iken şimdi tüp bebek deneyebilme şansına sahibiz.

Hocanın hastalarının çoğunluğu bizler gibi tese de sperm bulunamamış azospermi hastaları. Kendisi aynı zamanda fitoterapi eğitimi almış. Yapmış olduğu tedavide verdiği ilaçları kan tahlil ve detaylı sperm test sonuçlarına göre veriyor.

Arkadaslar eşim tek testis nedeniyle azosperm.. celalettin peruya gitsekmi kararsiz kaldıkk. Lutfen bilgi verirmisiniz
Merhaba bizde celalettin hocanın hastasıydık
Eşimde sperm yoktu bir kere tese oldu hiç sperm bulunamadı
Celalettin hocanın tedavisi ve yönlendirmeleri sonucunda 13 haftalık HAMİLEYİM . Şimdi tek dua. Onu saglıkla kucagımıza almak
Ben brüksel tüp bebek merkezinde transfer yaptırdım.

Merhaba bizde celalettin hocanın hastasıydık
Eşimde sperm yoktu bir kere tese oldu hiç sperm bulunamadı
Celalettin hocanın tedavisi ve yönlendirmeleri sonucunda 13 haftalık HAMİLEYİM . Şimdi tek dua. Onu saglıkla kucagımıza almak
Ben brüksel tüp bebek merkezinde transfer yaptırdım.
Tesekkur ederim benim esim inmemis testise bagli azosperm

Çok iyimis ozaman .
insallah temiz cikar tese de sperm cikma durumu yuksek olur heralde temiz cikarsa
Hic bilmiyorum canim benim aslinda onemsiz birseymis bak sizin doktorda istememis emre beyde istemiyor . Pahalida bi test gerek yok demisti doktorumuz ama icimizde de kalmasin diye yaptirdik

Hic bilmiyorum canim benim aslinda onemsiz birseymis bak sizin doktorda istememis emre beyde istemiyor . Pahalida bi test gerek yok demisti doktorumuz ama icimizde de kalmasin diye yaptirdik
Bu inhibin testi beyin'deki hormon salgılamasında, sperm üretimi var mı yok mu onu gösteriyor bildiğim kadarı ile.

X