Cem Çelik’te tedavi olanlar toplanalım

haypetya2024

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2024
72
9
31
Bugün itibariyle Cem hocada başladık. Süreç uzun olacak çok da unut vermedi gibi. Amh 0,04 ve çikolata kisti mevcut 3 cm sol tarafta. Ne yazık ki sağ taraf yumurta üretmiyor. Sol tarafta çıkan bir iki yumurta kist yüzlünden sağlıksız çıkıyor. İki defa başka merkezde tüp yaptırdım birinde yumurta boş çıktı diğerinde ise ilaca tepki vermedi ve tedavi sonlandırıldı:KK43: benzer şeyler yaşayanlar yazsın lütfen

Yeni bir başlangıç yapmışsınız hayırlı olsun ama umutsuz olmayın bu işin büyük bir kısmı psikoloji yönetiyor hepimiz biliyoruz🥰
kendi yaşadıklarımdan edindiğim tecrübeyle ön hazırlık çok önemli sağlıklı beslenmek vitamin takviyesi ben de çok işe yaradı sizde hayatınıza dahil edin bunları bol şans diliyorum🍀

merhaba, ben de Cem Çelik’te tedavi görüyorum. Tekrarlayan düşüklerim oldu tüp bebek tedavisine başlama kararı aldım.
Pazartesi opu oldum.
Cem hoca çok deneyimli, umudunu kayp etme ve pes etme 🙏 ben yazdığı vitaminleri kullanıyorum, sizede yazmıştır mutlaka onlarda çok faydalı.

Cem Çeliği bende takip ediyorum ama çok fazla hastası var yani aşırı ünlü oldu. Bu onun başarısına gölge düşürebilir gibi geliyor bana neden bilmiyorum.
Çok fazla aktif çok fazla ordan burdan çok geleni var. E sosyal medyada da çok aktif falan Bu kadar bilinir olması beni biraz şaşırtıyor hani bu işi paraya dökme mevzusu var mı diyee düşündürmüyo değil. Ama tabi o sürece girecek olsam ki gireceğim birinci kişi Prf. Dr. Selçuk Selçuk veya Cem Çelik olur.

selamlar ben de regl bekliorum cem hoca'da başlayacağım tedaviye, aynı şekilde amh düşük daha önce 6 kez yumurta toplattım 2 kez transfere gidebildim. şuanda verdiği vitaminleri kullanıyorum

merhaba, ben de Cem Çelik’te tedavi görüyorum. Tekrarlayan düşüklerim oldu tüp bebek tedavisine başlama kararı aldım.
Pazartesi opu oldum.
Cem hoca çok deneyimli, umudunu kayp etme ve pes etme 🙏 ben yazdığı vitaminleri kullanıyorum, sizede yazmıştır mutlaka onlarda çok faydalı.
merhaba cem çelik ile bende görüştüm. 3 ay vitamin alın dedi. Ben zaten eşimle aylardır vitamin kullanıyorum. Felixon verdi ama cok maliyetli 3 aylık kür şeklinde 18 bin oluyor maliyeti. Size verdi mi kullandınız mı

merhaba cem çelik ile bende görüştüm. 3 ay vitamin alın dedi. Ben zaten eşimle aylardır vitamin kullanıyorum. Felixon verdi ama cok maliyetli 3 aylık kür şeklinde 18 bin oluyor maliyeti. Size verdi mi kullandınız mı
Evet bende 2 ay kullandım. Malesef çok pahallı ama opu ve transfer öncesi vitamin kullanımına çok önem veriyor.

kızlar selam cem hocanın istediği tahlilleri yaptrdım aşağıdaki değerler referans değerinin çok üstünde çıktı..
sizler yaptırmış mıydınız bu testleri kontrol eder misiniz zahmet olmazsa kaç çıkmışlar amh a bağlı sorunlar mı bunlar,

Tiroid peroksidaz antikorları (anti-TPO) -aralık değer 0.0-5.61 iken benim 10.39
Anti tiroglobulin (anti TG)-aralık değer 0.0-4.11 iken benim 42.56

bunun yanında diğer Tiroid sonuçlarım yani TSH-ST3 -ST4 normal değer aralığında çıkmış. ki bu testleri eski doktorlarım da istemiş.. aynı testi yapan arkadaşlar bakabilirseniz çok sevinirim.

X