Cem garipoğlu yakalandı

loneliness

Rabbime şükürler olsun
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2008
2.465
7
evet kızlar çok sevindim nihayet şu katil yakalanmış. bu yeni emniyet müdürü çapkın halletmiş bu işi. en azından annesinin babasının yüreği birnebze olsun rahatlar. tüm Türkiye'nin de sevineceği bir haber.

Son düzenleyen: Moderatör:
kesin değilmiş daha, bugün asayiş basın açıklaması yapcakmış.

sukur artık babasını gormekten bıkmıstım her kanalda bagıra caıra kendını maskara yaptı ııce.
kı halada o cocugun yakalandıgınada ınanmıorumda hadı nese bakalımm::1closedeyes:

birisini parayla tutup estetik yaptırmış oğluna benzetmiş olabilir demişler ekşide.. olur mu olur.

sukur artık babasını gormekten bıkmıstım her kanalda bagıra caıra kendını maskara yaptı ııce.
kı halada o cocugun yakalandıgınada ınanmıorumda hadı nese bakalımm::1closedeyes:

Allah vermesin aynı durumda siz olsanız neler yapardınız acaba. Kabak tadı verdiğinizimi düşünürdünüz. Az bile yaptı o baba:umursamaz:

bu olay bu kadar gündemde tutulmasa bu kadar çabuk yakalanırmıydı.görmekten bıktık diyenleri anlamıyorum allah kimsenin başına vermesin

Allah vermesin aynı durumda siz olsanız neler yapardınız acaba. Kabak tadı verdiğinizimi düşünürdünüz. Az bile yaptı o baba:umursamaz:

Ben de bu konuda medyaya karşı çok tepkiliyim.
O babanın üzüntüsünden nasıl da pirim yaptılar... :mymeka: Yazık günah...
İnşallah artık yakalanmıştır da o aile rahat bi nefes alır..

X