Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çemenotu Tozu Kullananların Yeri :)

before-consume-

bu öncesi
after2-fenugreek.jpg

buda sonrası.
masaj falan yazmıyo bu sitede heralde tablet olarak tavsiye ediyo. rezeneyle çemen.
bide bu resim var ama bu mümkün mü bilmiyorum çok bariz çünkü büyüme
breast-enlargement-

estetik olduğu çok belli bu fotoğrafın.
ama çemenin gerçekten çok faydası var kızlar. malesef hiçbirşeyi düzenli yapamıyorum ama bir hafta önce, yağla macun haline getirdiğim çemen ununu gece yatmadan önce göğsüme sürdüm, sabah yıkadım. 2 gün yaptım ve hemen dolgunlaştı. devamlı yapıldığında kesinlikle faydalı olacak birşey.
yeni teyze olduğumdan sürekli ablama gidiyorum, evde düzenli kalamadığımdan da yapamıyorum:KK43:

o fotoğrafta bariz büyüme var ama before after kısmında bi kız var onun resimlerinde çok makul düzeyde bi büyüme var gibi. bende aldım bugün çemeni pekmezle içicem bakalım artık son umudum

ben de aynı şekilde yağla karıştırıp yaptım dün ge bu gece de yapacağım inşallah.inşallah diyorum çünkü çok üşeniyorum yaa.normal bi şey olsa tamam ama berbat koyuyor onun için ayrı çamaşır ayrı atlet ayrı pijama ayarlayıp da yatıyorum sonra sanah kokudan arınmak için banyoya girip üç kez sabunlanıyorum :KK59:
aslında çayını içmek çok ama çok matıklı.ben çok kilo alıyorum o zaman ödem oluşuyor tüm vücudumda o olmasa gerçekten çk fala farkediyor dört günde bir beden büyüdğünü biliyorum ben:KK50:

bu arada allah analı babalı büyütsün:KK31:

çok teşekkürler canım...

herkes kokusundan şikayetçi de kızlar ben ablama özellikle soruyorum -kokuya çok duyarlı- dibime girdi de anca kokuyorsun dedi ama öyle rahatsız edici bir koku değil dedi. ikincisinde de kokuyu almadı.
evet odaya siniyor koku napalım..
ben her yaptığımda üstümdekini değiştirdim. banyo yaparken onları da elden geçirdim. göğsümü baya bi keseledim. hem sıcak su hem soğuk su. sabun ve ardından keskin kokulu bir banyo jeli...

Son düzenleme:
ben de iki kez duş jeli kullandım baktım işe yaramıyor bi de sabun yaptım ve haklısın sıcak soğuk olayı baya etkilili özellikle benyoan çıkarken gögüslerinize soğuk su tutmakta fayda var.soğuk su kan dolaşımını arttırıyor ayrıca yağ dokuyu kuvvetlendiriyor sarkmayı engelliyor diri oluyor yani :KK66:

bi de sen hangi yağla kullandın??ben ne yapsam diye düşündüm dün akşam ama çok da seçeneğim yoktu evde badem yağı zeytinyağı falan vardı badem yağı yapayım dedim.çemen otu yağı vs varsa piyasada onu kullanmalı aslında

bi de sen hangi yağla kullandın??ben ne yapsam diye düşündüm dün akşam ama çok da seçeneğim yoktu evde badem yağı zeytinyağı falan vardı badem yağı yapayım dedim.çemen otu yağı vs varsa piyasada onu kullanmalı aslında

ilkini karışık yağlardan çok az deneme amaçlı yaptım, saçıma sürdüğüm karışım vardı, badem yağı, çörek otu yağı, susam yağı..
şimdi sadece zeytinyağı koyarak yaptım. burada bir arkadaş bi tarif vermişti hatta ona göre yaptım çok da iyi oldu ölçüsü, 3/4 çemen unu 1/4 yağ.
piyasada çemen yağı var ama tavsiye etmem, işte o zaman bir hafta o kokudan kurtulamazsın.

ayy evet hiç girmeyeyim o olaya o zaman ben.bende de var saç için bi karışım olmazsa onu deneyeyim ve ben de duymuştum o oranı ama çay bardaği hesabıydı sanırım o ban çok gibi geldi

ben yapacağım kadarını karıştırıyorum ortalıkta durması hiç hoşuma gitmiyo.ve dün gece tekrar yaptım karışımı kesinlikle fark etti bu sabah hafif bi ağrı vardı göğsümde ve daha iki gün olmasına rağmen değişim barizdi..

ben yapacağım kadarını karıştırıyorum ortalıkta durması hiç hoşuma gitmiyo.ve dün gece tekrar yaptım karışımı kesinlikle fark etti bu sabah hafif bi ağrı vardı göğsümde ve daha iki gün olmasına rağmen değişim barizdi..

kullanmasam, abartıyolar, psikolojik derdim kesinlikle ama gerçekten iki günde farkediyor bariz şekilde. bence tek kurtuluş yolumuz çemen. en az 1 ay düzenli yapalım. ben çok çabuk pes ediyorum. birbirimizi gaza getirelim:)

ya kızlar ksb konudan uzak kaldım ben malesef yapamadım evde duruyor çünkü misafirliğe gittim e milletin evindede yapamıyorsun düzenim bozuldu anlamatamam ya :KK25:
yarn başlıorm bu sefer düzenli olarakkk :79:

kullanmasam, abartıyolar, psikolojik derdim kesinlikle ama gerçekten iki günde farkediyor bariz şekilde. bence tek kurtuluş yolumuz çemen. en az 1 ay düzenli yapalım. ben çok çabuk pes ediyorum. birbirimizi gaza getirelim:)

kesinlikle yaa imkansız gibi bi şey ama gerçek.kısa süre kullanınca tekrar eskiye dönüyorlar ama.ben de iki gün yaptım bırakrım :) vizelerim var çünkü sabah bano yapma durumun olmuyo.ama hala inmediler.dediğin gibi en yakın zamanda bir aylık programa başlamalıyım ben de o zaman tammen kalıcı olur bence

X