Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çemenotu Tozu Kullananların Yeri :)

kızlar siz sadece yağla karıştırıp sürüyo musunuz yiyen içen yok mu ?

ben dediğim gibi daha önce de içerek kullanmıştım dört deş gün öyle de aynı şekilde etkili.sen kilo almak istiyormuşsun zaten öyle kullan daha iyi kokusu banyo derdi vs yok üstelik.bi de bende iki günde fark ediliyor ama ecele etmeyin benim en yakın arkadaşım da aynı dertten muzdaripti o da başladı benle iki üç gün sonra bende olmuyo diye üzülüp bıraktı kullan herkesin bünyesi aynı değil mutlaka işe yarar dedim o da biz gibi çabuk bıkıyor kolaya kaçtı ve bıraktı(o sırada çay gibi içiyorduk biz) sonuç alamazsanız bile bir hafta düzenli kullanın hemen vazgeçmeyelim hayalimizden :KK43:

ben hem içmeye hem sürmeye başladım koku problemide yaşamadım şimdilik. abartıldığı kadar bişeyi yokmuş. yıkadıktan sonra parfümlü vücut kremi sürüyorum her ihtimale karşı. tek sorun içerken neyle içeceğimi bulamadım ilk gün pekmezle içtim zor oldu ikinci gün suyla direk içeyim dedim daha berbattı dün yoğurtla karıştırdım en fecisi oydu :) başka bi yöntem bulana kadar pekmez en iyisi. dediğin doğru dolgunluk veriyo gerçekten de.. bugün ağrı da var göğüslerimde.. bu sefer olacak inşallah bırakmayıda düşünmüyorum kesinlikle 2 ay falan mutlaka kullancam işe yarayacak gibi başka otlarla 15-20 günde sağlanan dolgunluğu iki günde sağladı çünkü. dewamını dört gözle bekliyorum:KK16:

Selam kızlar başından sonuna kadar okudum fakat tam olarak ne yaptığınızı anlamadım çemen tozunu yiyorsunuz ve aynı tozla masajmı yapıyorsunuz?

ben de geldim kızlar siz nerde ben orda:KK9:
ama ben de kafamda bir plan kuramadım henüz nasıl başlasam diye
acaba sürerken bir kremle karıştırıp sürsek nasıl olur
kapsülleri varmış onu araştırdım biraz belki öyle daha iyi olur
başlıycaz bakalım hadi hayırlısı:82:

ben de geldim kızlar siz nerde ben orda:KK9:
ama ben de kafamda bir plan kuramadım henüz nasıl başlasam diye
acaba sürerken bir kremle karıştırıp sürsek nasıl olur
kapsülleri varmış onu araştırdım biraz belki öyle daha iyi olur
başlıycaz bakalım hadi hayırlısı:82:

sende hoşgeldin canım :) bende düşündüm aslında kremide sonra her yerde yağ yazıyo nette baktım baya yağla karıştırdım.. bide bişey farkettim suyla ıslanınca bu çemen koyulaşıyo yapışıo tuhaf bi hale geliyo kremle öyle olabilir bence yapacaksan yağla yap kremle karışınca dediğim gibi yapışıp kalabilir. yağın dibine çöküyo kum gibi oluyo sürerken kum sürüyo gibi oluyo. kapsülleride boşver bende gördüm onları sonuçta aktardan aldığımız doğal kapsüllerde karışım olabilir. dün ilk defa 85 cm ölçtüm göğsümü 84ten yukarı çıkamadım hiç. çemenin etkisi mi nedir bilemiyorum artık bide aşırı derecede sertleşti ağrı da var iki gündür.. rezene de içmeye çalışıyorum ama içemiyorum onu en fazla yarım bardak içebiliyorum.. ısırgan içilebilir bence yanında ek olarak. bilmiyorum çok mu yüklenmiş oluruz o zamanda bünyeye..

kesinlikle yaa imkansız gibi bi şey ama gerçek.kısa süre kullanınca tekrar eskiye dönüyorlar ama.ben de iki gün yaptım bırakrım :) vizelerim var çünkü sabah bano yapma durumun olmuyo.ama hala inmediler.dediğin gibi en yakın zamanda bir aylık programa başlamalıyım ben de o zaman tammen kalıcı olur bence

evet mesela ben ablama gidip geliyorum, bir gün kullanıyorum dolgunlaşıyorlar, iki gün kullanamıyorum sönüyorlar, tekrar kullanıyorum tekrar dolgunlaşıyorlar:)) gerçekten farkediyo..
göğsümüzün belli bir çapı var, onu dolgunlaştırmak kolay aslında önemli olan o çapı genişletmek.. bu yüzden her ne yaparsak işe yarıyor kızlar dolgunlaşıyor diyoruz evet ama önemli olan ikinci aşama.. bunun için de sabır ve sanırım doğru yöntem gerek...
ben çemene güveniyorum:21: muhtemelen bu dolgunluktan sonra uzun bir süre sanki etki etmiyormuş gibi hissedicez fakat pes etmek yok.. 1 ay sonra o çapın giderek genişlediğini hissedicez sonrasında daha da büyüyebilir. yani özetle sabır ve inat

ya napim ısırganmı çemen otumu bana bir öneride bulunun amaşöylede birşey var eğerki çemen işe yarıyorsa Kayseride küçük memişli kimse olmaması lazım :) çünkü çok tüketiliyor bende Kayseriliyim ama çemen tüketmeyenlerdenim :)

ya napim ısırganmı çemen otumu bana bir öneride bulunun amaşöylede birşey var eğerki çemen işe yarıyorsa Kayseride küçük memişli kimse olmaması lazım :) çünkü çok tüketiliyor bende Kayseriliyim ama çemen tüketmeyenlerdenim :)

cevabı kendin vermişin canım:)) çemeni bizim yaptığımız gibi sür, ısırgan çayını da iç. ikisini birden yapabilirsin çok daha iyi olur. ısırgan çayını abartma ama bence günde en fazla 2 tane iç.

östorojen konusu da beni de düşündürüyor açıkçası ama vücudu kansere götürecek kadar yoğun bi ötojen takviyesi yapmıyoruz aslında biz bi bakıma bu boş kruntu da olabilir sonuçta dünyanın pek çok yerinde bu baharat olarak kullanılıyor.
ben kremle denemiştim daha önce dediğiniz gibi katılaşıyor ama yağla da kum gibi oluyor sürülmesi pek rahat olmuyor ben hafif suyla ve yagla karıştırınca oluşan kıvamı daha çok sevdim

sadece 2 akşamdır su ile yutuyorum (zorda olsa) fark inanılmaz denecek kadar var :21: .. baya bir dolgunlaştı. ama bu akşam içermiyim bilmiyorum çünkü berbat bir kokusu ve tadı var dün zorla içtim. sürmek istemiyorum malum kokusu yüzünden. tadını engelleyebilen birileri var mı ? ne bastırır kokusunu acaba :26:

arkadaşlar siz onu toz halinde değil de tohum halinde alıp da yutsanız daha iyi olmaz mı?? :KK34: hem o zaman kokusu olmaz hem de kolay olur yutmak.bende önceden tohumu vardı çay gibi demleyip içiyordum sonra tozu olduğunu duyunca masaj için onu aldım.gerçi tohumu baya sert ama üstesinden gelir sanırım sindirim sistemimiz :KK61:

pekmezle içebilirsin ben pekmezle içiyorum suyla içilmiyo acayip bişey oluyo yoğurtlada denedim onunla da olmadı. en iyi pekmezle oluyo.

canım sen ne kadar zamandır kullanıyorsun. ne kadar fark var. çünkü bir çok şey denedim çemende işe yaramazsa bırakıcam böyle kalsın. ölçüsünü nasıl ayarlıyorsun. nekadar pekmez ne kadar çemen kullanıyorsun onuda yazarsan çok sevinirim :)

canım sen ne kadar zamandır kullanıyorsun. ne kadar fark var. çünkü bir çok şey denedim çemende işe yaramazsa bırakıcam böyle kalsın. ölçüsünü nasıl ayarlıyorsun. nekadar pekmez ne kadar çemen kullanıyorsun onuda yazarsan çok sevinirim :)

2 hafta falan oldu ilk başlarda bi tatlı kaşığı içiyodum günde. sonra nette bakınırken sabah akşam 2 tatlı kaşığı yazıyodu boy uzatmayla ilgili olarak. demek ki zararı yok diye düşündüm ikiye çıkardım bi çay bardağına dolu dolu bi tatlı kaşığı atıyorum günde iki kez içiyorum akşamlarıda yağı sürüyorum. şimdilik dolgunluk var gibi pek bişey yok adet oldum yeni olmadan önce ilk defa göğüs ölçüm 85 çıktı 84 cmden yukarıyı hiç görmemiştim yeni ölçmedim bikaç gün sonra tekrar ölçeyim. benimde son denemem zaten çemen buda olmazsa ilerde silikon yaptırırım napim artık. sen ne zamandır kullanıyosun sende var mı gelişme ?

Son düzenleme:
estetik olduğu çok belli bu fotoğrafın.
ama çemenin gerçekten çok faydası var kızlar. malesef hiçbirşeyi düzenli yapamıyorum ama bir hafta önce, yağla macun haline getirdiğim çemen ununu gece yatmadan önce göğsüme sürdüm, sabah yıkadım. 2 gün yaptım ve hemen dolgunlaştı. devamlı yapıldığında kesinlikle faydalı olacak birşey.
yeni teyze olduğumdan sürekli ablama gidiyorum, evde düzenli kalamadığımdan da yapamıyorum:KK43:
yağ dediğin hangi yağ acaba cnım bide çemen otu mu çemen unu mu die alcz

2 hafta falan oldu ilk başlarda bi tatlı kaşığı içiyodum günde. sonra nette bakınırken sabah akşam 2 tatlı kaşığı yazıyodu boy uzatmayla ilgili olarak. demek ki zararı yok diye düşündüm ikiye çıkardım bi çay bardağına dolu dolu bi tatlı kaşığı atıyorum günde iki kez içiyorum akşamlarıda yağı sürüyorum. şimdilik dolgunluk var gibi pek bişey yok adet oldum yeni olmadan önce ilk defa göğüs ölçüm 85 çıktı 84 cmden yukarıyı hiç görmemiştim yeni ölçmedim bikaç gün sonra tekrar ölçeyim. benimde son denemem zaten çemen buda olmazsa ilerde silikon yaptırırım napim artık. sen ne zamandır kullanıyosun sende var mı gelişme ?

ben yaklaşık 6 aydır çabalıyorum . Bir çok şey kullandım. Çörek otu yağı küç ısırgan hayıt ısrarla hiç bırakmadan 1.5 ay sadece hayıt ısırgan otu ve şerbetçiotu kullandım ama dolgunlaşma bile olmadı. en çok etkisini gösteren çemen oldu 4 gün kullanabildim sadece tadından dolayı. sanırım eğer bu şekilde 1 ay kullanabilirsem sanırım istediim ölçüye ulaşırım. hani diyoruz ya yatınca kayboluyor diye aynen benimkilerde öle 75 bile büyük. neyse tavsiyeni dinleyip pekmez ile deniycem onun içinde pekmez siparişi verdim anneme bugün elimde olacak.

içelim güzelleşelim :)

Son düzenleme:
X