Çene Estetiği Çene Ameliyatı Fiyatları

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
Du bakalım ben de bayağı oldu mail atalı ama cevap yok henüz...:)Ama gerçekten de ne kadar çok demiş sana öle özellikle burun için...:KK43:

Evet resimlerimi gormedi bile, bana hemen mail geri gonderdi bir hun icinde, armineden fiyat ogrenebildinmi?

Hayır canım kendisi bir süredir yok galiba kk de...:KK43:

ınternette çene estetiği 1500-3500 TL diye geçiyor.
Ben de biraz öne aldırmak isterim çenemi ama çok ağrılı oluyormuş.
Bu yüzden korkuyorum.

Kızlar son zamanlrada çene ameliyatı olan kimse yok mu?

Ben de çene burun beraber istiyorum. Problem doktor seçimi ve fiyatlar. İmplant kalıcı ve pahalı (daha sonra kemiği eritme, asimetri yaratma, çeneden dışarı çıkma oluyor mu?) yağ enjeksiyonu ne kadar süre kalır? bir de benim aklımda burun için tbir isim var. kesinlikle onu istiyorum ama o kişi çene estetiğinde ne kadar başarılı bilmiyorum. yardım edeecek kimse yok mu?

merhaba kızlar,
ben bugün kocaelide gidip bir yerle görüştüm.istediğim işlem çene ucunun biraz kesilip geriye alınması.elimde para olsa bugün yaptırıcam,rahatsız oluyorum çünkü görüntümden,gerçi doktor o kadar abartma dedi ama.özel hastanede 3000 lira,devlette 2000 olur diye fiyat aldım.çok ağır bir işlem değilmiş benimki,yine burda okumuştum sıvı gıdalarla beslenme olayı oluyormuş bende gerek yokmuş öyle bir şeye sadece ucuyla oynanıcak çünkü.

merhaba kızlar,

çok saçma olabilir soracağım şey ama acaba taksitle ödeme yapmak mümkün müdür? bilgisi olan var mı? benim çenemde geride duruyor ve ameliyat olmayı düşünüyorum ama bunun için yeterli param yok ama çalışıyorum ancak taksitle ödeyebilirm. cevaplarınızı bekliyorum :KK66:

kızlar çeneyi önde gsötermek için neştersiz olarak dolguyla bu iş halledilebiliyor da geride göstermek için yapılan bu tür neştersiz bi işlem yok mudur?:2:

yüzü kare olanlar veya çok yuvarlak olanlar için örnek çene törpüleme resimleri,korede bir hastane gerçekleştiryrmuş.acaba türkiyede yok mu böyle cerrahlar :KK43:
link:
xxxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba kızlar,

çok saçma olabilir soracağım şey ama acaba taksitle ödeme yapmak mümkün müdür? bilgisi olan var mı? benim çenemde geride duruyor ve ameliyat olmayı düşünüyorum ama bunun için yeterli param yok ama çalışıyorum ancak taksitle ödeyebilirm. cevaplarınızı bekliyorum :KK66:

Kristen merhaba,
Ben daha önce kredi çekip liposaction yaptırmıştım. Şimdide yine kredi çekip bu operasyonu yaptırmak istiyorum. Başka türlü olmuyor. Parayı bir araya getiremiyorum...:KK43:(

Kristen merhaba,
Ben daha önce kredi çekip liposaction yaptırmıştım. Şimdide yine kredi çekip bu operasyonu yaptırmak istiyorum. Başka türlü olmuyor. Parayı bir araya getiremiyorum...:KK43:(

Merhaba,
Cevabın ve önerin için çok tesekkur ederim:KK71:. Evet parayı bir araya getirmek çok zor hele de şu sıralar... :KK5:

arkadaşlar çene ucu estetiği değil de çene geriliği ya da ileriliği durumunda uygulanan cerrahi işlemle ilgili yani ortognatik cerrahi ile ilgili face de bir grup var. Oradan çok detaylı bilgi, doktor ismi bulabilir amelyat olmuş kişilerle tanışabilirsiniz. Ben öyle yaptım.:nazar::nazar::nazar:

Halinize şükredin bence arkadaşlar, en azından ağrı yaşamıyorsunuz, on küsür yıl önce çene eklemim kilitlenmiş, doktor 20'lik dişten olduğunu düşünüyor, geçer diyor ve sonunda yarım açılan bir ağıza ve sürekli ağrıyan bir çeneye sahip oluyorum, ameliyat riskli ama ağrıda artık dayanılabilecek gibi değil, ne yapacağımı bilmiyorum, başlığı görünce aynı sorundan bahsettiğimizi sanmıştım ama sanırım yanılmışım :)

tıp fakültelerinde uygulama ve fiyat nasıl oluyor? tıp fakiltesinde olup da memnun olan var mı? ne kadar ödediniz? ben de yarın gidip muayene olmayı düşünüyorum. çeneye implant taktırmam gerekiyor.

X