Çene Estetiği Çene Ameliyatı Fiyatları

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
valla ben nacı celike cene ameliyatı oldum fıyatını bılmıyorum ama serhat tuncer gorustugumde ameliyat fıyatı verırken cene 4000 tl yapıyorum demıstı ama o medpor degılde sılıkon protez kullanıyormus ben tercıh etmemıstım cunku bu protezler ılerıkı yıllarda kemıgı erıtıyormus

ameliyat sonrası nasıl geçiyor

merhaba arkadaşlar yeni üyeyim...
arkadaşlar alt çene önce olduğunda ameliyat fiyatı ne oluyorr bilen ve yaptıran varmı ve hangi ilde??

2 sene önce boğaziçi tıp merkezinde burun ameliyatı oldum ve çok memnunum burnumdam.Benim 2.000 tl tutmuştu o zamanlar nefes alma problemimde vardı.Çene ameliyatadı da olmak istiyorum ama çene buruna göre çok çok pahalı geçen sene 5.000 ile 7.000 tl arası fiyat vermişti bi doktor fiyatı duyduğumda çok şaşırmıştım ..

valla ben nacı celike cene ameliyatı oldum fıyatını bılmıyorum ama serhat tuncer gorustugumde ameliyat fıyatı verırken cene 4000 tl yapıyorum demıstı ama o medpor degılde sılıkon protez kullanıyormus ben tercıh etmemıstım cunku bu protezler ılerıkı yıllarda kemıgı erıtıyormus

armine ben çene estetiği olmak istiyorum resmlerini görebilirmiyim acaba

Merhaba, bende çenemi törpületmek istiyorum da sanırım fiyatlar tuzlu , bunun yerine dudaklarıma silikon yaptırıyım :) burun estetiğine karar verdim. 5 mayısa iki doktora randevu aldım. bakalım . hangisi güvenilir gelirse ona göe hareket edeceğim..

4000 cokmus ben dolgu istemiyorum cunki cene dolgusu ilk seferde tutmuyabiliyormus,ikinci kez yaptirmak zorunda kalabiliyorsun. Ve zamanla cene kuculuyor dolgu oldugu icin, fakat protez kalici uygun fiyata bulabilsem su protezi keske 1000 tlye olaydi protezler
belki vardir bilmiyorm arastirmak lazim

protezle dolgunun riskleri.......neler

Istanbulda
okmeydanı ağız ve diş sağlığı hastanesinde çarpık çene ameliyatları ücretsiz yapılıyor.
Tabi bunun nedeni sağlık açısından tehlike oluşturmasıymış ..
Misal alt çenesi önde olan birinin ince yiyecekleri pek mümkün olmuyor.. Bende olduğu gibi...
Ve zamanla ön dişler oynayıp döklüyormuş ..
Ameliyatı prof. Doktor yapıyormuş
bende kararsızım gitsemmi gitmesemmi diye..

Inanılmaz zorlu aşamaları olan bir ameliyatmış dayanabilirmiyim yada değermi bilmiyorum ...

Çene ameliyatı çok zormuş kızlar, önemli bir sağlık probleminiz yoksa estetik amaçlı olmayı istiyorsanız çok iyi düşünün bence öncesinde. Doktorlar ameliyatlar için yok acısız ağrısız diyorlar ama acısını siz çekince anlıyorsunuz

Kızlar madem her ameliyat hakkıında fiyat konusunda bilgi bulabiliyoruz peki neden çene ameliyatı hakkında yok o zman bizde doktorları ve ortalama fiyatlarını buarada konuşalım bence.....:) Ortalama olarak çene büyütme ameliyatlarının fiyatları hakkında bilgi sahibi olan birileri var mı peki aranızda? Ben hem burun hem de çene büyütme olmak istiyorum Zühtü Demir'e onepta başka bir doktorla görüşen bir arkadaşım çene törpületme ve burun estetiği için 6500 civaronda fiyat almış ama Zühtü beyden değil bilgisi olanlar acil olarak bilgi verebilirler mi acaba?

Bana sadece çene ameliyatı için 2500 euro istediler oda hafif eğrilik düzeltilecekti.

ınternette çene estetiği 1500-3500 TL diye geçiyor.
Ben de biraz öne aldırmak isterim çenemi ama çok ağrılı oluyormuş.
Bu yüzden korkuyorum.

benim ortodonti doktorum olmam gerktiğini söyledi çok zorlu bir ameliyat güzellik amaçlı çekilir dert değil sağlık amaçlı genellikle

Istanbulda
okmeydanı ağız ve diş sağlığı hastanesinde çarpık çene ameliyatları ücretsiz yapılıyor.
Tabi bunun nedeni sağlık açısından tehlike oluşturmasıymış ..
Misal alt çenesi önde olan birinin ince yiyecekleri pek mümkün olmuyor.. Bende olduğu gibi...
Ve zamanla ön dişler oynayıp döklüyormuş ..
Ameliyatı prof. Doktor yapıyormuş
bende kararsızım gitsemmi gitmesemmi diye..

Inanılmaz zorlu aşamaları olan bir ameliyatmış dayanabilirmiyim yada değermi bilmiyorum ...

Biran önce karar ver bence çünkü sana sırada verecekler,bekleme zamanında olacak.Benimde olmam gerekiyor eğer gittiysen bilgi verirmisin?Ne kadar süre sıra verdiler.

X