Çene Estetiği Çene Ameliyatı Fiyatları

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

mernem

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Mart 2009
345
1
Kızlar madem her ameliyat hakkıında fiyat konusunda bilgi bulabiliyoruz peki neden çene ameliyatı hakkında yok o zman bizde doktorları ve ortalama fiyatlarını buarada konuşalım bence.....:) Ortalama olarak çene büyütme ameliyatlarının fiyatları hakkında bilgi sahibi olan birileri var mı peki aranızda? Ben hem burun hem de çene büyütme olmak istiyorum Zühtü Demir'e onepta başka bir doktorla görüşen bir arkadaşım çene törpületme ve burun estetiği için 6500 civaronda fiyat almış ama Zühtü beyden değil bilgisi olanlar acil olarak bilgi verebilirler mi acaba?

bende istiyorum bende ama çene ameliyatı degil çene ucu törpüleme ...daha hiç bir doktorla görüşmedim =( bu konuda uzman olan kimler var ?nereye yaptırmak lazım ki ?

kızlar yakup avşarın asistanı ile görüstüm ...sizi görmeden birsey diyemeyiz dedi

Canım hiç fiyat vermedi mi?? Bende çok ufak bi rötüş istiyorum ama hangi doktora bilemiyorum. Açıkçası biraz da burun kaldrmayla..kaç tutarki??

Teşekkürler simurfin verdiğin bilgiler için....:)

valla ben nacı celike cene ameliyatı oldum fıyatını bılmıyorum ama serhat tuncer gorustugumde ameliyat fıyatı verırken cene 4000 tl yapıyorum demıstı ama o medpor degılde sılıkon protez kullanıyormus ben tercıh etmemıstım cunku bu protezler ılerıkı yıllarda kemıgı erıtıyormus

Peki canım doktorundan senin ameliyatınla ilgili bir fiyat bilgisi alabilir misin bizleride böylelikle çok memnun etmiş olursun ayrıca 4000tl de çokmuş yahuuuu....:)

4000 cokmus ben dolgu istemiyorum cunki cene dolgusu ilk seferde tutmuyabiliyormus,ikinci kez yaptirmak zorunda kalabiliyorsun. Ve zamanla cene kuculuyor dolgu oldugu icin, fakat protez kalici uygun fiyata bulabilsem su protezi keske 1000 tlye olaydi protezler
belki vardir bilmiyorm arastirmak lazim

Canım belki protezi 1000tl ye bulabilirsin ama işin içine doktorun ve ameliyatın masrafları giriyor o yüzden de fiyatlar o hale geliyor. Bir yandan da bir çok yerde özellikle burun ameliyatları için farklı farklı fiyatlar söz konusu mesela 500tl ye de ameliyat olup memnun olan var 7000 yada 8000tl ye de anlamadım gitti. Neye göre değişiyor bu masraflar? Ben de çok istiyorum çene ameliyatı hatta burun ameliyatı da olmak istiyorum ama çeneyi onadan daha fazla istediğimi söyleyebilirm. ıkisi birden ne kadara çıkar ki acaba?.....:)

evet bende burun ve cene istiyorum canim, iki ameliyat birden olursan heryerde indirim yapiyorlar.
fakat ikisi birden indirim yapmalarina ragmen yinede okadar parayi toparliyamiyorum, oyuzden bende ilk cenemi yaptirmak istiyorum cunki burun faciya degil normal, sadece biraz kalkik olsun istiyorum, fakat cenem ufak geride duruyor.

mernem canim, bazi doktorlar cok pahaliya yapiyorlar herkes kendine gore bir fiyat bicmis, ucuza yapiyorsun diye cirkin olcak diye bisey yok bazi kisiler en pahali doktorlarda yaptirmislar fakat hic memnun degiller.

ben uc ameliyat birden sormustum guner uysala: gogus buyutme, cene protezi, burun estetik ameliyati 8000 tl dedi bu gayet uygun bir fiyat

mustafa tercanda 8000 tl dedi bu uc ameliyata

fiyat cok uygun olmasina ragmen ucusune birden para bulamiyorum malesef,
tek cene protezinide hic sormadim, ben yurtdisinda kaldigim icin biraz kazikliyorlar soylemesi ayip
trden biri sorsa belki daha ucuz olur.

birde bu iki doktora sor istersen cene protezini nekadara yapiyorlar
cunki baska bir arkadas 2500 tl burun ameliyati diye yazmisti guner beye
mustafa tercanada 2000-3000 arasi diye yazmislar burun ameliyatina

fiyatlari gayet uygun fakat hastalarini gormedim hic

eger dolgu dusunuyorsan guner bey 600- 1000 tl arasi cene dolgusu yapiyor,
fakat ben protez tercih ediyorum kalici oldugu icin ve sonuc cok belli oldugu icin
dolguda birazcik fark oluyor hafif dolgun duruyor cenen ama boyle angelina jolininki gibi guzel durmuyor yandan, sadece protez o goruntuyu veriyor

Smurfincim canım benim ben de bu güne kadar sadece bir doktorla görüştüm ben de fiyatlar konusunda pek bilgili değilim işin açıkçası ama merak etme bir kaç doktora mail attım onlardan cevap gelmesini bekliyorum ama aklımda Naci Çelik var açıkçası özellikle armine85 i gördükten sonra bayıldım çenesine burnuda çok hoş ama çene bitirdi beni ben öğrenince burada ki bütün arkadaşlar için yazacağım buradan kim ne kadara yapıyormuş....:)

Dediğinde bence doğru bu arada yurt dışından gelen hastalar biraz fiyat farkı uygulanıyor bence de....:)

evet yurtdisinda gelenlere fiyat yukseliyor cok kotu bisey sanki biz zenginiz yurtdisinda, benim 3000 tlyi bir araya getirmem icin bir sene para biriktirmem gerekiyor. cok yanlis bu doktorlarin yaptigi. ben bir doktora soruyorum 4000 tl diyor baska arkadas forumdan 2000 tl diyor. birde burnumu gormeden fiyat soyluyorlar telden yada mailden fakat yurtdisindan geldigim anliyorlar turkce yazmamdanmi artik emaild adresimdenmi bilemiyorum, telefondan anlamalari zaten acikca ortada turkcem cok iiyi degil.
ya arminenin cenesini bende cok merak ediyorum goremedim henuz. sen bisey ogrenirsen naci beyden banada soylersen sevinirim

Söylerim canım ben de kendisine mail attım ama cevap gelmedi henüz

Söylerim canım ben de kendisine mail attım ama cevap gelmedi henüz

ben dun aksam naci beye email yazdim, bugun cevap geldi,
cene 4500 tl diye yazdi
burun 6500-7000 tl

ikisi birarada 8500-9000

cok pahali ya ardadaslar 4000 tlden bahsediyordu burun icin
adam yurtdisindan oldugum anliyor sanirim emailimden
benim duydugum kadariyla naci celik bukadar pahali degildi

X