Çene Estetiği cene ameliyati ve torpu oldum ( yuzum asimetrikti)

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

guruttuyar

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2015
106
51
26
merhaba hikayemi uzun uzun yazmak istiyorum malum cene ile ilgili cok az tecrube var ama suan hastanedeyim cumartesi aksam ameliyat oldum yuzum bariz asimetrikti ameliyatim iyi gecmis. herseyi detaylica yazacagim ama suan 2. gunumde hissettiklerimi sicagi sicagina yazmak istiyorum ilk gece ve dun cok kotuydum sorun agri sizidan ziyade siddetli sislik ben sisligi yalnizca gorsel anlamda dusunup ne var gecicek derdim ama oyle degilmis sisten butun yuzunuz gergin yutkunamiyorsunuz bile . sali oglene kadar siser oglenden sonrada hizla iner dendi insallah oyle olur . ciktigimdada suandada konusabiliyordum ama o zaman cok cekndim suan ufak ufak konusuyorum bugun nispeten daha iyiyim tek sorun yuzum asiri gergin kulaklarima varincaya kadar . dedigim gibi hikayemin tamamini yazmak istiyorum ama suanlik sorunuz varsa sorabilirsinizz bu arada normalde bir gunde kalinabilir ama ben yarin cikacagim yani 3 gece

geçmiş olsun. acaba yüzünüzün önceki ve sonraki halini resim atabilir misiniz? mesaj olarak da atabilirsiniz. sizinde söylediğiniz gibi bu konuda çok az tecrübe var çünkü. benmde yüzümde asimetri var. fakat bulunduğum ilde güvenebileceğim ayrıntılı danışabileceğim bir doktor yok malesef. deneyiminizi paylaşırsanız sevinirim.

Benimde alt çene kayması var çenem faruk k nın çenesi gibi bazen üzülüyorum ama ameliyatından da korkuyorum :)

geçmiş olsun. acaba yüzünüzün önceki ve sonraki halini resim atabilir misiniz? mesaj olarak da atabilirsiniz. sizinde söylediğiniz gibi bu konuda çok az tecrübe var çünkü. benmde yüzümde asimetri var. fakat bulunduğum ilde güvenebileceğim ayrıntılı danışabileceğim bir doktor yok malesef. deneyiminizi paylaşırsanız sevinirim.

suan yuzum o kadar siski aynaya bile bakmiyorum moralim bozuluyor ama biraz insin sekli belli olsun hemen atayim size mesaj insallah cok guzel farklar gorursunuz :))
ve akliniza takilan herseyi sorabilirsiniz bu surec icinde heeerseyi arastirdim

Benimde alt çene kayması var çenem faruk k nın çenesi gibi bazen üzülüyorum ama ameliyatından da korkuyorum :)

bende de asimetri vardi insanlar yok belli bile degil dese de ozellikle fotolarda cok rahatsiz ediciydi 4. gunumdeyim insallah harika bir sonucla karsilasirim ama surec kolay degil ameliya kolay tabiki uyuyorsunuz zatende sonrasi biraz sikintili ben dayaniyorum cunku cook istedim bu ameliyati bence asimetri icin deger asimetri tum yuzun bicimini bozuyor ama sadece onde geride olan ceneler icin zorlayici bir ameliyat bana kalirsa

istanbulda oldunuz sanıyorum? ben istanbulda değilim malesef gelme şansım da pek yok gibi sizinde söylediğiniz gibi ağır bir ameliyat belliki kalmak gerekecek. bulunduğum şehirde arıyorum fakat ne doktoruna gideceğimi de bilmiyorum açıkçası:110: ortodondistle görüştüm hafif kayma olduğunu söyledi fakat sıkıntı yapılacak düzeyde olmadığını söyledi. fakat sizinde söylediğinmiz gibi resimlerde özellikle konuşurken vs. asimetri bariz belli oluyor. herneyse bir an önce iyileşirsiniz inş. en kısa zamanda mesajınızı bekliyor olacağım. geçmiş olsun :KK66:

istanbulda oldunuz sanıyorum? ben istanbulda değilim malesef gelme şansım da pek yok gibi sizinde söylediğiniz gibi ağır bir ameliyat belliki kalmak gerekecek. bulunduğum şehirde arıyorum fakat ne doktoruna gideceğimi de bilmiyorum açıkçası:110: ortodondistle görüştüm hafif kayma olduğunu söyledi fakat sıkıntı yapılacak düzeyde olmadığını söyledi. fakat sizinde söylediğinmiz gibi resimlerde özellikle konuşurken vs. asimetri bariz belli oluyor. herneyse bir an önce iyileşirsiniz inş. en kısa zamanda mesajınızı bekliyor olacağım. geçmiş olsun :KK66:
cok tesekkur ederim insallah . soyleki once bir ordotontist sizi ameliyata hazirliyor tel takiyoraunuz daha sonra bir plastik cerrah ama hepsi degil cene icin uzmanlasmis olanlar bu ameliytai yapiyor ortognatik cerrahi deniyor . cok zor mu derseniz zor ama bence degecek insallah yanii ben 3 gece kaldim ama aslinda 1 gece kalmam yeterliydi ben baska sebeplerden dolayi kaldim olup sehrinize donebilirsiniz sadece sis sizi rahatsiz edebilir ama bence eger gercekten rahatsizsaniz 1 haftaniza kiyip olun derim

Merhaba cuma günü oldunuz galiba ameliyat-ı bende Ali Mezdeği ye oldum Cumartesi Onul bey ile randevum vardı dün senin ameliyatın aynısından yaptık dedi emin ol sonuç mükemmel oluyor ben çok mutluyum çok geçmiş olsun sevgiyle kalın

Merhaba cuma günü oldunuz galiba ameliyat-ı bende Ali Mezdeği ye oldum Cumartesi Onul bey ile randevum vardı dün senin ameliyatın aynısından yaptık dedi emin ol sonuç mükemmel oluyor ben çok mutluyum çok geçmiş olsun sevgiyle kalın
sizinle daha once gorusmustukk hatirladiniz mii ? cuma gunu cift cene yapmis evet ben cumartesi aksam oldum tek ceneydi benimki insallah hersey guzel olur ama sislikler cok moralimi bozuyor 4. gundeyim ne zaman iner sizce

Hiç moralinizi bozmayın herşey çok güzel olacak emin olun şişlikler kısa zamanda inecektir fakat yüzün oturması biraz zaman alıyor zorunu atlattınız buna emin olun

Hiç moralinizi bozmayın herşey çok güzel olacak emin olun şişlikler kısa zamanda inecektir fakat yüzün oturması biraz zaman alıyor zorunu atlattınız buna emin olun
sagolunn insallah 1 ay sonra okulum basliycak normaldede uzun ince bir yuzum var bu halim cok urkutucu geliyor biraz kalsada epeyce bir inse rahatlayacagim artik bakalimm :)

1 aya kadar inecektir emin olki sonuç çok güzel olacaktır Ali bey bu konuda gerçekten çok iyi ben 1 ay sonra burun Ameliyatı Olacağım

Geçmiş olsun şimdiden çok merak ediyorum şişlikler indiğinde before-after yap ne olur fikre ihtiyacımız var malum bu ameliyatı her doktor yapmıyor

1 aya kadar inecektir emin olki sonuç çok güzel olacaktır Ali bey bu konuda gerçekten çok iyi ben 1 ay sonra burun Ameliyatı Olacağım
insallah cok sagolun bende birkac hafta icinde burun olacagim ali beye . 2si birlikte olacaktim oyle olmayinca yakin olsun birlikte iyilesiyim dedik

Geçmiş olsun şimdiden çok merak ediyorum şişlikler indiğinde before-after yap ne olur fikre ihtiyacımız var malum bu ameliyatı her doktor yapmıyor
tabiki insallah cok guzel sonuclar olur seve seve paylasirim once sonrasini :)

X