Çenede Aşırı Kıllanma ve İğneli Epilasyon

Princess Caroline

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2020
294
364
Merhaba arkadaşlar. Çoğu pcos mağduru gibi benim de kıllanma sorunum mevcut. Özellikle çene bölgesiyle yıllardır uğraşıyorum. Siyah siyah çıktığı için mecburen alıyordum, aldıkça daha çok çıktı daha çok çıktıkça ben aldım. Sonunda boynuma da sıçradı. Resmen erkek tipi kıl çıkıyor. Simsiyah, sert ve çok yoğun. Birini alıyorum akşamına öbür taraftaki uzuyor. Daha uzamamış olanları hiç alamıyorum zaten onlar da siyah siyah görünüyor. Bir gün bir elimde ayna bir elimde cımbız yine kıllarla uğraşırken cımbızı fırlatıp attım, gerçekten sonu yoktu çünkü. İğneliye başlamaya karar verdim. 6 seans gittim, yarın 7. olacak. Boyundakilerin hemen hemen hepsi gitti ya da inceldi. Çenede de baya azalma var ama tabii ki hala siyah siyah çıkan kıllarım var. İnsan içine çıkılacak gibi değil. Maske takma olayı olmasa evden çıkamazdım sanırım. Benimle aynı sorunu yaşayıp da bu kıllardan kurtulan var mı acaba? İğneliyle normalde 3-4 seans sürüyor diye duydum ama ben tabii ki normal değilim... Kaç seans böyle gidecek merak ediyorum. En azından uzama aralığı artsa diyorum. İğneliye başlamadan önce 1 gün sonra anında çıkıyordu, şuan 1 hafta sürüyor. En azından ayda bir falan çıksalar :KK43: Yazın dışarıda maske takmak çok zor oluyor gerçekten.

iğneli epilasyon çok güzel bir icat iğne ile kıl köklerini kurutuyor bir daha çıkmıyor yalnız dikkat edin iğne ucu ince olmalı yüze uygulandığı için leke kalması muhtemel buna çok dikkat edin. Ben koltuk altım için gitmiştim ve zannediyorum 5 kez falan gittiğimde bitmişti, yıllardır rahatım hiç çıkmıyorlar geçmiş olsun

İğneli sabır işi ama bitecek . 3,4 seansta bitenlerin ayva tüyü oluyor . Benim bazı ayva tüylerim bi iki almada bile bitiyordu. Diğerlerinin bitmesi 2 yılımı aldı .

X